Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Андроид 10. Вградено приложение за времето спря.
#1

Здравейте. От два дни спря да ми показва времето на началния екран във вграденото приложение при Андроид 10. Днес се наложи да изкарам допълнителна джаджа. Но стана много натруфено. М/у тази първата джаджа е вградената до нея в дясно трябва да показва времето. Самата джаджа не може да се махне. Или поне аз не мога. Някакви идеи защо не показва времето вече. Може би съм пипнал някоя настройка?

Снимка линк: https://ibb.co/NykLg8Q

Тел. Е Нокиа 5.3 Андроид 10

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Провери от настройките "История на местоположението" дали е включена. А при активиран GPS не се ли показва?

 
Цитирай
#3

История на местоположението е включена. Настройката за gps не я намирам в този Андроид.

ПП: Извинявам се. Малко неловко се получи, но след един рестарт всичко се оправи. Трябваше първо това да опитам. Ако считате темата за ненужна, моля да я изтриете.
Весели празници на всички форумци.

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай
#4

Настройки-местоположиние,там е GPS.За уидгет-та за време  изтрий от настройки кеш и данните(отиваш в настройки- приложения-време-съхранение) и трябва да се оправи.За хуавей ако искаш да махнеш уидгет си задръж пръста върху него и ти излиза за махане,за добавяне или с щипване с два пръста на начален екран или със задържане на пръст на екрана.
Цитирай
#5

С Нокиа 5.3 съм в момента gps не е там където казваш. На Huawei да, но на Нокиа не е там. Освен това в приложения няма такова с име време/wheater дори и в системните. Някое приложение на Гугъл го показва. Както и да е. Оправи се с рестарт. Снимка: https://ibb.co/6ZMT4JK

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай
#6

(2020-12-13, 17:03:29)DoryanY написа:  Настройки-местоположиние,там е GPS.За уидгет-та за време  изтрий от настройки кеш и данните(отиваш в настройки- приложения-време-съхранение) и трябва да се оправи...
At A Glance е част от Pixel Launcher, не е отделно стоково приложение с икона и въпросните манипулации не са приложими за него.

 
Цитирай
#7

Аз не прочетох че най отдолу е написано че се отнася за Нокиа 5.3, а видях че в подписа има Huawei и помислих че се отнася за него,моя грешка. Smile
Цитирай
#8

(2020-12-13, 17:20:56)oziris811 написа:  С Нокиа 5.3 съм в момента gps не е там където казваш. На Huawei да, но на Нокиа не е там. Освен това в приложения няма такова с име време/wheater дори и в системните. Някое приложение на Гугъл го показва. Както и да е. Оправи се с рестарт.
С рестарт наистина се оправя, но след време пак изчезва. С една дума уиджета си живее негов собствен живот и в повечето случаи си има рандомно поведение.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)