Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички ли ревът от батериите на новите Samsung ?
#1

Интересно ми е всички ли модели от s9 нагоре им е калпава батерията и не издържа повече от 5 часа екран.Понеже и аз скоро взех samsung положението е трагично едвам изкарвам до вечерта....
[-] 2 потребители изказват благодарност на Deepside за това мнение:
  • BGDropche, oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

То зависи как си ползваш телефона, ако всеки телефон го ползваш постоянно, батерията ще му пада.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Няма такова нещо. С Нот 10+ спокойно правя по 6 часа екран.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

И аз не съм от ревльовците. До тук сме двама.

1916 
Цитирай
#5

Не е проблема в батерията според мене Big Grin

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай
#6

Не знам кой пореден телефон ми е това на Samsung и колко още телефони са ми били в ръцете мога да твърдя смело че батериите не им държат много то било от софтварето или просто не издържат на натоварване !
Не знам какво имат софтуерно но телефона при едно и също ползване един път си седя в къщи друг път обикалям по задачки, забелязвам че има доста разлика в трошенето на батерията като си седя в къщи сутрин от 6-7часа до вечерта около 22 батерията се зарежда на около 77% като съм по задачки за същото време варира от 58-68% !
Маршрути ли чертае нямам си ина идея !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#7

На мой приятел със Samsung Galaxy S10+ не е имал никакви проблеми с ползването и батерията.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#8

Вече година и 2-3 месеца S10+ съм доста доволен,нямам оплаквания.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

2,5 години с НОУТ9 512ГБ;ОТ края на гаранцията му с LINEAGE OS-мега доволен /за сега/ всяка седмица updates;батерия СЛЪНЦЕ Smile

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
[-] 1 потребител изказва благодарност на desielenkova за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#10

Перфектна батерия, без да съм ограничавал нищо.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#11

Пълен т*шак е живота на батерията при самсунг s20 ultra.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на joring за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#12

(2021-01-07, 20:23:57)joring написа:  Пълен т*шак е живота на батерията при самсунг s20 ultra.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
При 10та серия няма проблеми. Много мои приятели си го ползват с удоволствие. Особено 10 lite със SnapDragon.
Обаче 20та серия е друга бира. Там са неуредиците. Срам , при такава голяма батерия, такъв смешен SOT.
Обаче вярвам, че при 21ва няма да има проблеми.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#13

Има ли смисъл да пиша. Big Grin

Приятел с S10 Ultra няма проблеми
Същото твърди и приятел с S9+ (Като погледна статистиките не кара повече от 3 часа екран)

Човек вкъщи твърди също че Note 20 Ultra не му е добре батерията, понякога кара целия ден, а друг път не кара.
Същото мога и да кажа за S9+ когато го имах

Вероятно е от човек до човек и неговото ползване + Колко приложения има и какво му е пуснато.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#14

s10e Snapdragon две бройки са минали през ръцете ми и при двата представянето на батерията беше незадоволително. Ако трябва да сравнявам със сегашния ми Mi 9 - наполовината най общо казано.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 1 потребител изказва благодарност на росен2 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#15

(2020-12-17, 10:07:14)Compare написа:  Не знам кой пореден телефон ми е това на Samsung и колко още телефони са ми били в ръцете мога да твърдя смело че батериите не им държат много то било от софтварето или просто не издържат на натоварване !
Не знам какво имат софтуерно но телефона при едно и също ползване един път си седя в къщи друг път обикалям по задачки, забелязвам че има доста разлика в трошенето на батерията като си седя в къщи сутрин от 6-7часа до вечерта около 22 батерията се зарежда на около 77% като съм по задачки за същото време варира от 58-68% !
Маршрути ли чертае нямам си ина идея !

Мисля,че сам си си отговорил.И доста е коментирано из форума в темите за различни модели на Самсунг.През годините с различни С и Ноут съм забелязал,че имат една идея по-лош обхват хардуерно.В същия момент ОС се стреми да достави перфектна връзка и това си води до лакомия за пауър.Да не забравяме,че имаме и гугъл и самсунг които със своите си приложения също доста хапват ток.Така се получава,че при едно и също ползване в офиса на бюрото си изкарва деня без грижи,но при движение и по-слаб обхват направо топи батерията.Това са си мои наблюдения и не ангажирам никой с тях.
Цитирай
#16

Последният ми Самсунг беше Ноут 10+ и при стендбай процентите на батерията си изтичаха сериозно, но бях си правил експеримент при постоянно ползване една събота от 100% до 0% изкара над 10 часа. Докато при айфона ми в стендбай съвсем бавно пада батерията а при ползване е същото като при Самсунга. С други думи ползвам не ползвам Самсунга всяка вечер го зареждах за да съм сигурен че няма да умре на другия ден, а с айфона зареждам през вечер.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#17

(2021-01-16, 09:51:41)bajchoni написа:  Мисля,че сам си си отговорил.И доста е коментирано из форума в темите за различни модели на Самсунг.През годините с различни С и Ноут съм забелязал,че имат една идея по-лош обхват хардуерно.В същия момент ОС се стреми да достави перфектна връзка и това си води до лакомия за пауър.Да не забравяме,че имаме и гугъл и самсунг които със своите си приложения също доста хапват ток.Така се получава,че при едно и също ползване в офиса на бюрото си изкарва деня без грижи,но при движение и по-слаб обхват направо топи батерията.Това са си мои наблюдения и не ангажирам никой с тях.

ХА Добро Утро първо,нека да не започваме деня с лошо!
Не търся отговор в случая, просто нещо като заключение съм си направил във форума.
Ти питаш ли,или заключение си си правиш ?Мисля, че не си се разсънил.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#18

".....да не започваме деня с лошо" Не виждам в поста ми нещо лошо.Просто същите неща които Вие сте отбелязъл съм ги наблюдавал и аз и съм стигнал до изводите по-горе.Та въпросът е къде е това "лошо"?
Цитирай
#19

Аз съм много доволен от батерията на S10 lite. От скоро съм с него и спокойно си изкарва до два дена без зареждане . Жена ми има от скоро S20 FE и не може да направи и 1 ден с него . А батериите ,като капацитет са еднакви . Ясно е кое не е еднакво в тях .

Sent from my Samsung Galaxy S10 Lite using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#20

(2021-01-07, 20:23:57)joring написа:  Пълен т*шак е живота на батерията при самсунг s20 ultra.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Колко да е т@шак батерията на ултра... [Изображение: 698f3345dea8af180cb907f8f6592a8a.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • maniaka198
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)