Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съобщение за пропуснат разговор
#1

Здравейте,колеги!Баща ми има Редми Ноут 9 про и има следния проблем:когато му изпратят съобщение че има пропуснат разговор няма как директно да натисне върху номера за да го набере по телефона или чрез вайбър,нито пък има възможност да се копира самият номер при задържане върху него.Само при него ли е този проблем или просто е нормално за модела?Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Натискаш един път а не да задържаш и излиза опция да се обадиш или да го копираш номера

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Не се получава!На моя телефон например в тези съобщения самият номер илиза подчертан и като натиснеш върху него си излиза дали да го набереш от телефона или Вайбър.А тук номера си е част от текста и при еднократно натискане се избира цялото съобщение!
Цитирай
#4

Да не е забранено отварянето на връзки в приложението.
Задръж иконата за смс, избери инфо и там вътре отиди на 'отваряне по подразбиране" и виж какво е зададени.
Цитирай
#5

То изобщо няма такова отваряне на връзки в приложението,когато отворя това отваряне по подразбиране
Цитирай
#6

Дава ли ти опция да промениш нещо, или всичко е в сиво?
Цитирай
#7

Прав е, на гугъл приложението няма такава опция. Преди да флашна с .eu и аз търсих.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

И аз съм с приложението на гугъл за смс, но ми е активна тази опция. Но съм с друга марка телефон.
Не знам как е при вас софта, но според мен е свързано с невъзможността да може да набира директно.
Цитирай
#9

Така ли излиза СМС а?Маркирай знака за контакт(ограденото),или маркирай трите точки горе в дясно.    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#10

Той иска да набере номера написан в смс, а не подателя на смс.
Цитирай
#11

Аз разбрах че СМС за пропуснато повикване,да се запамети в контакти,или да се набере.Аз също използвам messages.За такива номера изпратени със СМС не знам,защото не съм пробвал,нямам получени такива.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#12

Проблема се оправи след теглене на допълнително приложение от Google play-Messages мисля че се казва.В него като натиснеш на номера от съобщението направо те вкарва в контактите и можеш да го търсиш в контактите или директно да го набереш.Явно е така с тези телефони за някой простички функции трябва да си поиграеш да теглиш друго приложение и т.н.Благодаря все пак за бързите отговори!
Цитирай
#13

Аз през цялото време си мисля че за messages говориш. А с кое приложение се опитваше досега ?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Ами явно със самото приложение на Xiaomi(иконката му е със синьо и бяло)
Цитирай
#15

Това за което говориш върви комплект с лаунчъра на гугъл. Оригиналното на miui е екстра.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)