Анкета: Бихте ли използвали сегашния Ви телефон 3 години? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, той вече е на повече
6.80%
7
6.80%
Не, за този период ще ми омръзне
10.68%
11
10.68%
Да, не виждам смисъл от честата смяна
45.63%
47
45.63%
Не, защото ще почне да забива, според мен
3.88%
4
3.88%
Да, все пак е висок клас
17.48%
18
17.48%
Не, но 2 години, бих
8.74%
9
8.74%
Все още не мога да преценя
6.80%
7
6.80%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли използвали сегашния Ви телефон 3 години?
#51
Shocked 

Наистина не виждам за момента стръв, на която да клъвна обективно, за да се разделя с настоящето тамагочи.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
Аксесоари
#52

Всичко е въпрос на приоритети според мен.
Не е нужно да си богат, за да купуваш телефони постоянно, някой си купуват често по-евтини, други по-скъпи, но дали на лизинг, дали със заем или се лишават от нещо, за да имат най-добрия телефон не се знае. И не казвам, че всички така правят, но това, че сменяваш често телефона, не прави хората богати според мен.
Аз например досега все така си сменявах, често, исках да пробвам iPhone, взех си iPhone 8, видях, че ми е малък и го смених с Note 9, после исках iPhone и си взех сегашния, но да го сменя с iPhone 12 Pro Max не виждам смисъл, защото подобренията според мен са малко и няма нужда. Не казвам, че е лош, даже е телефона с най-добрия дизайн според мен, но просто прехода според мен не си заслужава. С тези пари, които ще изгубя при смяна, мога да си взема Смарт часовник и слушалки например. Но и не го сменявам, защото нищо не ми липсва като че ли.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#53

При мен проблема е дори обратното - ако искам актуален телефон, просто няма на какво да се спра. Напълно осъзнавам, че следващия ми телефон, какъвто и да е той, ще има някаква липса в сравнение със сегашния, но затова пък ще е грамаден Sad ще се наложи да се откажа от още нещо, както го направих с ФМ радиото, ИЧ порт, или сега с безжичното зарядно

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#54

Съфорумник написа че всеки иска ново и скъпо но всичко е според финансите. Категорично против съм. При всеки човек е различно. Купувал съм си скъпи от любопитство, след което за себе си съм констатирал че това което дават е несъпоставимо с финансовата разлика сравнена с други, значително по евтини телефони. За мен лично е нецелесъобразно от гледна точка на рационалното харчене на парите, и второ - не мога да му треперя на тоя Golf 5 дето го нося в ръката си дали няма да го изпусна и да замине за срап. Да уточним, че в случая не говорим за някакви арабски богаташи които могат всеки ден да чупят по една ultra, а за средностатически работещ Българин. За възможностите и финансовото състояние на хората никога не трябва да съдите по колите и телефоните. Както и както спомена по горе потребител - колите нямат нищо общо с телефоните.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 1 потребител изказва благодарност на росен2 за това мнение:
  • mg22
Цитирай
#55

Ако с много труд си спечелил парите за голфа( телефона) ще си го пазиш, а ако си намерил парите” на улицата” няма да ти дреме! Така мисля аз.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#56

Телефонът ми лятото ще направи 3 години откакто го имам. До момента съм доволен от всичко - камера, дисплей, бързодействие, батерия. Ако продължава да е безпроблемен, ще си го използвам още 2 години или докато се съсипе батерията и не се навия да го отворят в сервиз. По принцип няма проблем да го сменя с нов и по-скъп, но не виждам смисъл в това. Наскоро бях в Технополис и се спрях да разгледам новите модели на Айфон Самсунг, Шаоми, Моторола и т.н. - хубави телефони, но от години нищо не може да ме впечатли така, че да си кажа, че трябва задължително точно този модел да имам. Предпочитам парите за нов телефон да ги похарча за нещо друго, което ще ли остави приятни спомени като малка почивка например, изненада за любим човек и т.н.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на bobi_1217 за това мнение:
  • astankov, DoryanY, NaniG
Цитирай
#57

Още съм със S7 от 2016г. до днес. Почва вече възрастта да му личи и е време за подмяна. За съжаление от тогава до ден днешен никой флагман не ме е впечатлил с нещо че да го взема. От друга страна цените им отидоха на майка си в п..... и мисля да не е флагман.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#58

Жена ми е с такъв и е супер доволна, това е стария на сина ми.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#59

Моят е на година и осем месеца, и бих го ползвал поне още една. Взех нов само защото на детето даде фира, а не ми се рискуваше с втора ръка за него. Тъй че бих могъл да го ползвам около три години, защото дори с новия не виждам разлика в производителността. Но аз и не го товаря кой знае колко.


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#60

Моят е Nokia 6.1 доволен съм от телефона , но софтуера е малко бъгав , въпреки че е с чист андроид .
Почти на 2 години е .

Samsung S4 i9505 / Nokia 6.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)