Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 7T Burn in
#1

От няколко дни забелязах ,че имам прогаряне в дисплея около нотча и то се оказа от играта Pubg изглежда съм прекалил с играта Big Grin та въпроса ми е ако го пратя в Полша за ремонт ще ми признаят ли гаранцията? Колко време отнема ремонта и с коя фирма се изпраща?
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж в темата за Oneplus Nord, един колега го беше пращал до Полша за ремонт, ама май доста време му беше отнело всичко.

Sent from my OnePlus 7T
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • yordan4002
Цитирай
#3

Благодаря ще го изнамеря Big Grin
Цитирай
#4

Е нали имат вече официален вносител?
Сервиз няма ли в бг?
Цитирай
#5

Ми до колкото разбрах дори и от технополис да го вземеш го пращат в София в някакъв сервиз и от там директно в Полша, та за това реших директно към Полша. Пратиха ми етикетите и след Нова година ще опакова и го пращам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yordan4002 за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#6

Днес пуснах в UPS телефона за Полша да видим колко време ще отнеме цялата тази история Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на yordan4002 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#7

Всичко мина благополучно и много бързо от страна на сервиза . В четвъртък(07.01) след обяд телефона беше в сервиза и в същия ден беше инспектиран - петък(08.01)  към 14ч получих поща от сервиза,че всичко е приключило и е сменен дисплея, в същия ден беше изпратен и стигна до Германия и днес сутринта вече е в София ,чакам да пристигне в Плевен утре. Надявам се визуално да не е повреден това ще ви кажа утре щом дойде. От цялата работа разбрах,че сервиза доста бързо го оправи цялото чакане беше в транспорт наляво надясно Big Grin


Прикачени файлове
.png Екранна снимка 2021-01-11 133229.png Размер: 64.06 KB  Сваляния: 84
[-] 1 потребител изказва благодарност на yordan4002 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#8

Ако започнат да се продават стабилно, ще си изберат някой сервиз в БГ.
Цитирай
#9

(2021-01-11, 14:07:20)emzo написа:  Ако започнат да се продават стабилно, ще си изберат някой сервиз в БГ.

ами надявам се тъй, като мисля и следващият ми телефон да е същата марка. Този съм го взел от Англия и хубавото е че гаранцията е за цяла Европа.
Цитирай
#10

Сагата приключи телефона днес пристигна добре опакован със сменен нов дисплей заедно с корпуса и инсталиран протектор върху него. Доволен съм от сервиза.
[-] 2 потребители изказват благодарност на yordan4002 за това мнение:
  • Be6i4, emzo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)