Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Коя мобилна мрежа?
#1

Здравейте! Искам да ви попитам, според вас коя мобилна мрежа (3G или 4G) е по-добра, по-стабилна и по-надеждна. Имам предвид за разговори, за интернет връзка, за покритие, за батерията на смартфона и прочие. Коя препоръчвате да се ползва? 3G или 4G?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здрасти! 4G ако можеш да си го позволиш Smile!
Цитирай
#3

(2020-12-21, 20:24:41)user32 написа:  Здрасти! 4G ако можеш да си го позволиш Smile!

Позволи какво да говори през нея ли? Че не навсякъде работи туй жУвотно 4g voice.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#4

4G ,но да се променя автоматично на 3G,когато няма покритие 4G то.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • aivanov1
Цитирай
#5

Ако искаш покритие-Виваком 
Бързината е спорна, в големите градове всички са добри, но има ли повече маймунки на някоя клетка, всичко е оФлюФ!

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • aivanov1
Цитирай
#6

Аз ползвам само 2G, че от останалите ми пада много бърже батерията. Ако нещо много съм на зор, търся ВиФи на аванта.
Цитирай
#7

Зависи от покритието на мрежата. Разхода зависи от силата на сигнала, смятам че най големия разход е прехвърляне от клетка в клетка. В големите градове покритието е добро и 4г не се усеща, но тръгна ли на път (особено северна бг) 3г е за предпочитане , а ако не ми е необходим интернет- на 2г се държи най стабилно и не харчи батерия
Цитирай
#8

(2020-12-21, 21:19:07)pepy1 написа:  Ако искаш покритие-Виваком 
Бързината е спорна, в големите градове всички са добри, но има ли повече маймунки на някоя клетка, всичко е оФлюФ!

Доволен съм, дори да е накачен целия квартал, по време на мача с Пулев беши 35mbps на место където ппц е 100mbps докато домашния умря.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)