Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инвестирате ли в акции и крипто валути?

Аз от известно време обръщам доста сериозно внимание финансовите пазари (инвестиции и трейдинг). А в момента основните ми покупки са в криптовалути тък като от всички балони този ми се вижда най-перспективен Smile

Ето една логаритчмична графика с прогноза за цената на биткойн следващите 2 години (правих я когато цената беше 49 000, но сега не ми се прави нова). Базирана е на технически анализ. Според нея, ако върха е през септември, цената тогава ще е около 170 000 долара, а ако е през декември може и до 215 000 да достигне. След това вероятно ще тръгне надолу и дъното ще е в края на 2022 между  30 000 и 50 000.

Това е ако този цикъл се държи като предните два. Поне за момента се движи по график, но какво ще стане в крайна сметка никой не знае. Така че, това не е съвет за покупко-продажба на криптовалута. Има си рискове като примерно софтуерен бъг или да бъде забранен от някое правителство и това да срине цената. Аз лично не инвестирам повече пари отколкото мога да си позволя да загубя.


[Изображение: VePaFvnl]
Цитирай
Аксесоари


То беше ясно, че е реклама, аз даже не мислех, че ще прави и видео. За момент човек си помисля, че всичко е толкова лесно и парите се изкарват така.
Но ако беше така, 99% щяха да инвестират, не 1. И ако така се изкарваха пари, надали някой щеше да споделя, как става.
Но пък хората, може би доста деца, вярват, че е възможно, като четох коментарите. Но добре се получи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)