Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за часовник.
#51

В ежедневието "приципа е на дължината на крачката. Общо взето се знае какъв ръст, колко дълга крачка прави.
Можеше мисля и ръчно да си я зададеш, ако я измериш.

Ако се активират спортните режими, то тогава се включва гпс-а и трябва да е по-точно
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте, бихте ли ми дали препоръка за смарт часовник, който да показва точно кога имам някакво събитие или нотификация? На нищо друго не държа да има, просто да ми показва кога има нещо на телефона, че адски се изнервям с тази липса на LED нотификации и ми е много тъпо да го проверявам постоянно дали съм пропуснал нещо. Не ми се дават пари за такъв часовник, който ми трябва само за да гледам часа и дали имам пропуснато нещо на телефона.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#53

Здрасти, моят хуавей не се справя GT 2pro

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на losh1 за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#54

(2021-07-11, 08:46:55)scorceni написа:  Здравейте, бихте ли ми дали препоръка за смарт часовник, който да показва точно кога имам някакво събитие или нотификация? На нищо друго не държа да има, просто да ми показва кога има нещо на телефона, че адски се изнервям с тази липса на LED нотификации и ми е много тъпо да го проверявам постоянно дали съм пропуснал нещо. Не ми се дават пари за такъв часовник, който ми трябва само за да гледам часа и дали имам пропуснато нещо на телефона.

Ако не държиш да изглежда като часовник по-добре си вземи гривна като например Mi band.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 2 потребители изказват благодарност на nedkoff за това мнение:
  • sapiora, scorceni
Цитирай
#55

На нищо друго не държа освен да ми показва коректно пропуснатите събития. Ако тя ги показва както трябва - супер. Нося някакъв китаец, който обаче показва само месинжъра и инстаграм и то само ако е в настроение Big Grin

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#56

Подкрепям @nedkoff да си вземеш фитнес гривна ако не ти се дават много пари.
В случай, че парите не те бъркат то какъвто и часовник да вземеш ще върши това, което търсиш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#57

(2021-07-12, 19:33:34)sapiora написа:  Подкрепям @nedkoff да си вземеш фитнес гривна ако не ти се дават много пари.
В случай, че парите не те бъркат то какъвто и часовник да вземеш ще върши това, което търсиш.

Благодаря, наистина не ми се дават пари. Просто не ползвам нищо от функциите освен часа и тук- там пулсометъра. Ще погледна Xiaomi- тата.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#58

Здравейте, не искам да пускам нова тема и реших да пиша в тази, от много време насам искам да си купя спарт часовник и съм се насочил към watch 3, тъй като позлвам и самсунг телефон. Умишлено от толкова време се чудя какво да правя поради причината, че се занимавам с мебели и работата ми е доста физическа, носене на шкафове по-етажи и много ме е страх да не го ударя някъде и да го потроша за отрицателно време. Но ината в мен надделява и ще си взема един, обаче не разбирам абсолютно нищо от такива часовници, гледам на едни модели пише LTE, на други не пише нищо, на трети пише с блутит и т.н, имат и различни цени. Може ли малко обяснение какво е хубаво да търся и какво точно значат тези неща, не искам да е с кожена каишка и дали се продават качествени такива, след това да я сменя?
Цитирай
#59

Huawei GT2Pro препоръчвам.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#60

При такава работа не е препоръчително този модел. Крехък е и ще го нараниш/ надраскаш дисплея.
Вземи се нещо със сапфир. Най-добре гармин, но те са скъпи. Може и GT2 Pro.
А и батериите и на 2-та са далеч по-издръжливи. Самсунга ще го зареждаш на 2 дена и сигурно ще ти писне.

Моделите с блутут са по-евтини, защото за разговори и получване на известия са зависими от телефона. С 2 думи трябва да е в обхват макс 10 метра от телефона.
Лте са независми- ще си говориш през него и без тел, но понежа са с есим, там е малко по-сложно. Трябва да се провери, дали оператора ти го поддържа/ да може да ти издаде код за есим-а/. А и после се начисляват едни месечни такси за разговор и ползване на данни.
Звучи добре тая независимост, но за съжаления сии ма и допълнителна цена
Цитирай
#61

GT2Pro мисля, че беше със Сапфир глас, със силиконова каишка ще е перфектно за колегата с мебелите. Не са толкова крехки. Аз съм с чистата 2ка и за една година няма и драскотина, а бъркам по машини и къде ли не...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#62

Здравейте
Да не отварям нова тема да питам:
Препоръчайте ми дамски смарт часовник с възможност за разговори. Спортните истории и тн не са важни.
Цитирай
#63

Huawei Watch 3

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#64

Amazfit gts 2 mini

P.S. има някаква функция за месечния цикъл. Доста женска функция и затова го предлагам като вариант.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#65

(2021-08-08, 16:30:02)nik_ms написа:  Здравейте
Да не отварям нова тема да питам:
Препоръчайте ми дамски смарт часовник с възможност за разговори. Спортните истории и тн не са важни.

А разговорите през телефона ли ще минават или самстоятелно?
Те засега само спортните не са важни, ама после ще стане важна батерията, циферблата вижда ли се или не, дали ще мога да отговарям на съощения от туй онуй .. и други важни дреболии. Щото винаги се почва с едно изискване и после с времето се множат

Изчакай, на 11 ще излезнат новите галаксита, да видим какво що с новата ос.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#66

(2021-08-08, 19:55:23)rumo написа:  А разговорите през телефона ли ще минават или самстоятелно?
Те засега само спортните не са важни, ама после ще стане важна батерията, циферблата вижда ли се или не, дали ще мога да отговарям на съощения от туй онуй .. и други важни дреболии. Щото винаги се почва с едно изискване и после с времето се множат

Изчакай, на 11 ще излезнат новите галаксита, да видим какво що с новата ос.
През телефона
Цитирай
#67

(2021-08-08, 16:30:02)nik_ms написа:  Здравейте
Да не отварям нова тема да питам:
Препоръчайте ми дамски смарт часовник с възможност за разговори. Спортните истории и тн не са важни.

Samsung Galaxy Watch не е лош избор като за начален опит да се види дали допада такъв вид устройство, а и дамския им вариант е доста симпатичен.
Цитирай
#68

Здравейте!
В крайна сметка се спрях между два избора - Huawei GT2 или Amazfit GTR2(може и "e" версиите, тъй като са по-евтини, а не ми трябва часовник чрез който да разховарям) и питането ми е, ако има някой, който е ползвал двата, да даде съвет кой да си избера.

Най-важните неща за мен са батерията(двата се справят идентично, доколкото видях) и да мерят акуратно повечето данни. Преди ми се е случвало Mi Band да отчита паразитни крачки докато съм в автомобил или друга ситуация без да съм в движение.

Ще се ползва за бягане, колоездене, плуване и много рядко футбол.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#69

Хуавея отчита паразитно със сигурност!

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#70

Също сън и GPS. Ясно е, че няма да са напълно точни, но кой се представя по - добре е моята чуденка.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#71

Здравейте !Да препоръчате смарт часовник със соларно зареждане .Благодаря !
Цитирай
#72

Casio с аларма?

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#73

Имам опит и с двата часовника. ГТ2 ме кефи повече и силно препоръчвам. И аз си мислих, че нямам нужда от разговори, докато не ми се наложи няколко пъти да вдигна, докато телефона е затрупан в чанти и си свърши чудесно работата. Също така съм си качил и музика на часовника и понякога ходя на тренировки без да мъкна телефона с мен. ГПСа има леки отклонения, но на мен не ми пречат. Другите сензори не знам дали мерят точно, нямам с какво да ги сравня.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#74

(2021-08-17, 15:39:37)petarco написа:  Здравейте !Да препоръчате смарт часовник със соларно зареждане .Благодаря !


fenix 6X - Pro Solar Edition
https://buy.garmin.com/de-AT/AT/p/641375


Не се вижда голяма конкуренция между соларите,за това и цената може би е доста завишена.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#75

Е има и чиста 6-ца със соларно зареждане на доста по-ниска цена.
2х съм взимал такава, разликите с несоларната и версия са почти никакви. Дава 2 дена повече живот (при 12-14 за несоларната ), ако го печеш всеки ден за някокло часа на макс слънце.

Има и инстинкт солар, който вече е много по-издръжлив, но е с монохромен циферблат и то от там идва голямата разлика
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)