Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Синхронизиране чата на Viber и Watsapp
#1

Здравейте!На скоро си купих P40 PRO и имам малък проблем с някой апликации.Едните от тях са Viber и Watsapp на които не мога да си възстановя хронологията на чатовете.Пробвах със Phone Clone,но никакъв резултат,прехвърля само приложението.За Viber ми иска Google drive,а за Watsapp никаква опция за възстановяване.Не съм инсталирал GMS, а и засега нямам намерения.Ако някой има идея ще съм благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Обнови phone clone до последна версия и на двете устройства, след което пробвай пак.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#3

Обновено е, нямаше никакъв резултат. В краен случай започвам всичко наново ?
Цитирай
#4

Пробвайте пак, защото точно с Phone clone, на въпросните приложения ми се прехвърли всичко ? Старият телефон най-вероятно не е Huawei ?
Цитирай
#5

Ами не, старият телефон е LG G5, освен да ги инсталирам на друг телефон и там да възстановя хронологията и после да пробвам с Phone Clone ???. Ще стане едно мазалякии...
Цитирай
#6

Здравейте! Стана ли някак прехвърлянето на вайбър хронологията? Взех п40 про и искам да му кача хронологията от п10, но не става Sad
Цитирай
#7

През Hisuite аз си прехвърлям и хронология на вайбъра..
Цитирай
#8

(2021-01-13, 22:09:44)altanivan написа:  През Hisuite аз си прехвърлям и хронология на вайбъра..

Стана всичко се прехвърли и хронологията! 
Благодаря! 
Само не стана райфайзен, ама май не са го написали още!
Цитирай
#9

Може ли повече информация как точно си прехвърлихте хронологията на вайбър? Става дума от самсунг а5 на хуавей. Благодаря
Цитирай
#10

Здравейте и аз това искам да попита, ако е възможно да дадете малко повече инфо как се прехвърля хронология от андроид устройство на Huawei без гугъл..???
Цитирай
#11

Здравейте, бих искала да ви помоля за съдействие. Имам Huawei p40 Pro и ми направи впечатление, че като изпращам снимки с viber, те изчезват от моята галерия и остават само в папка viber с по-ниско качество. Знаете ли как да откажа тази опция?
Боряна
Цитирай
#12

(2021-07-04, 16:12:34)boryana82 написа:  Здравейте, бих искала да ви помоля за съдействие. Имам Huawei p40 Pro и ми направи впечатление, че като изпращам снимки с viber, те изчезват от моята галерия и остават само в папка viber с по-ниско качество. Знаете ли как да откажа тази опция?
Боряна

Първо ми се стори супер странно ..обаче проверих и аз за снимки, които пращах във Вайбър и ги няма ..обаче аз през опримизатора на телефона трих дублирани файлове и явно тогава съм ги изтрил ..ако сте трила и вие от там, вероятно така е станало Smile
Цитирай
#13

Здравей, балдоаря за бързия отговор. Не съм трила снимки. В деня на снимането, изпратих снимките пи вайбър и после ми изчезнаха от галерията.
Цитирай
#14

(2021-01-17, 00:38:08)vladi110 написа:  Стана всичко се прехвърли и хронологията! 
Благодаря! 
Само не стана райфайзен, ама май не са го написали още!

Здравейте. И как го постигнахте. Стария тел е Oneplus 7t, а новия Huawei p40 pro.
Цитирай
#15

(2023-03-13, 19:59:26)PieroBG написа:  Здравейте. И как го постигнахте. Стария тел е Oneplus 7t, а новия Huawei p40 pro.
В тази тема явно няма кой да отговори.Попитай в раздела на Mate 50 https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1731483

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)