Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HONOR MAGIC WATCH 2 B19S
#1

Здравейте.Има ли ограничения към марката и модела на дадени джисием устройства с които дадения смарт часовник HONOR MAGIC WATCH 2 B19S да не може да се свърже.Опитахме на три модела джисием Самсунг  и на трите в крайна сметка се стига до ДИВАЙС НОТ СЪПОРТЕД.На Айфон въпросния часовник се сдвоява без проблем Undecided Undecided
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с Note 10+ и часовника се свърза от първия път с телефона и до сега работят перфектно заедно.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2020-12-26, 05:49:28)aad написа:  Здравейте.Има ли ограничения към марката и модела на дадени джисием устройства с които дадения смарт часовник HONOR MAGIC WATCH 2 B19S да не може да се свърже.Опитахме на три модела джисием Самсунг  и на трите в крайна сметка се стига до ДИВАЙС НОТ СЪПОРТЕД.На Айфон въпросния часовник се сдвоява без проблем Undecided Undecided

https://www.youtube.com/watch?v=1Fstf8qM1Ps
В това видео добре е обяснено как да си го свържеш - телефонът в клипа ми се вижда Самсунг.
Цитирай
#4

(2020-12-26, 05:49:28)aad написа:  Здравейте.Има ли ограничения към марката и модела на дадени джисием устройства с които дадения смарт часовник HONOR MAGIC WATCH 2 B19S да не може да се свърже.Опитахме на три модела джисием Самсунг  и на трите в крайна сметка се стига до ДИВАЙС НОТ СЪПОРТЕД.На Айфон въпросния часовник се сдвоява без проблем Undecided Undecided

Това го дава по принцип ако се ползва стара версия на хелт
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)