Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 12 Super Wallpapers
#1

Здравейте,
Телефона ми е Redmi Note 9 Pro, който получи актуализация до MIUI 12, но за съжаление установих, че няма супер тапетите, защото те били подържани само от амолед дисплеите. В YouTube видях клипове от потребителя Linixct, които е портнал тези супер тапети за нашите телефони и след доста дълго време се реших да ги инсталирам сега имам 4 от най често използваните тапети / Марс, Земята, Сатурн и Снежна планина /, това което обаче ме притеснява, какво означава това портване аз си го представям, че означава, че е оптизимиран за работа на IPS дисплей, каквито са нашите, но разбира се не съм сигурен затова питам, ако някой е наясно с това. Освен това ми притеснява консумацията на батерия, то е ясно, че такава ще има тъй като това са движещи се тапети и въпреки това ме интересува дали е в поносимите граници. Има ли някой, който да ползва тези тапети от Linuxct и какви са му отзивите. Като цяло ме интересува има ли някакъв проблем за телефона, че ползвам тези тапети /като например дали вредят на дисплея, батерията или на други компоненти, когато ги използвам дълго време например след 1 година или не/ въобще биха ли могли да се появат някакви странични ефекти от използването на супер тапетите на Linuxct.
Благодаря предварително на всички.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам какво му е толко специално на този super wallpaper.Според мен това е жив тапет,нищо повече.Такива съм ползвал на други телефони и освен консумация на батерията друго няма.Онзи ден си поиграх и го качих,нищо особено.Беше ми на дисплея 1 час и го изтрих.Ако е по слаб апарата при отключване може да забива за секунда,но този е достатъчно мощен.Ако до сега ти е карала батерията по 3 дена,с него ще ти кара по 2.

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай
#3

При мен на .eu рома ги има, дори съм с този на Сатурн. Обичайно изкарвам два дни с едно зареждане, но ако много го ръчкам може по-малко. Качил съм доста инфо за батерията в темата за отключване на bootloader-а.
[Изображение: c778684cacd18ea5f56f56031f216c96.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)