Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21
#1

[URL="https://www.samsung.com/us/smartphones/the-next-galaxy/reserve/?cid=sem-mktg-pfs-mob-us-google-na-12222020-140887-&ds_e=GOOGLE-cr:0-pl:290606091-&ds_c=FF~Core_CN~palette_PH~teas_MK~usnat_BS~im_PR~smart_SB~plat_PK~CPQL_FS~lo_CA~kew_MD~h_KS~ba_MT~exact-&ds_ag=AG~S21+Tech+Enthusiast_MK~usnat_AT~ta_MD~h_AI~no-&ds_k=galaxy+s21&gclid=Cj0KCQiAoab_BRCxARIsANMx4S47cvRa2hbI4XjjRxK4KHkuP9QUJH26SXkDDcYGupjTnSIhdxoy_eUaApeZEALw_wcB&gclsrc=aw.ds"]Pre Order[/URL]
Айде на преордъра Big Grin е само за Щатите за сега.
Ще има ли нетърпеливи да го поръчват като ги пуснат и тук?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е ли рано за преордър тук, чакай да го представят.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

На мен ми е странно, че в щатите вече има пре ордър а телефоните не са представени още

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#4
Heart 

здравейте, възможно е да не е в правилната тема за което извинявайте!
Имам един въпрос според вас кой от двата самсунга е по хубав S20 ultra or S21 ultra?
Тъй като искам да си сменя моя но не знам кой от двата е по добър от другия, доста мнения прочех и се радвуих! Благодаря ви все пак!
Цитирай
#5

Разбира се, че по-новия, просто по-новите технологии са в него, дори и минимални.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

Ако не държиш прекалено много на камерата,s21 ще ти върши отлична работа о е по евтин.
Цитирай
#7

В допълнение на горния коментар S21 е и доста по-компактен като размери.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#8

S20 е тотален провал, не се лъжи да го взимаш. S21 задължително, дали ultra или не ти си реши. Аз за мен си реших, че размера е прекалено голям, неудобен и това което има ултра спрямо другите 2 въобще не ме блазни и не виждам смисъл.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)