Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia 1 III ще бъде представен в началото на 2021 г.
#1

По предварителна информация  компанията подготвя наследник на Sony Xperia 1 II, който може да бъде анонсиран в началото на идната година - Xperia 1 III. Моделът ще предложи OLED дисплей с диагонал 6.5 инча, резолюция 4K и поддръжка за технологията HDR. Панелът изглежда ще е с 15% по-ярък от този на предшественика му.
[Изображение: bf2fd7375be1.png]
Устройството ще използва чипсет Snapdragon 888, който ще бъде комбиниран с 8GB RAM и 256GB памет за файлове. Сред другите му характеристики са още поставен отстрани на конструкцията четец на отпечатъци и IP65/IP68 сертификация за прахо- и водоустойчивост.
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • zdravko959
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако продължат с умишленото изоставане от конкуренцията, а именно - 60 херцов дисплей, физически фингърпринт и бавно зареждане, и този модел ще е провал. Много се бях навил да ползвам отново техен модел, обаче да дам 2к, че и отгоре за телефон, който е далеч назад от конкурентите си, няма как да се случи.

Sent from my OnePlus 7T
Цитирай
#3

@whitehart, кой казва, че дисплея ще е 60 херца? На 5 ii е 120 херца. Зареждането е 21W. От 0% до 50% за 30 мин., при капацитет на батерията 4000mAh. Физическият фингърпринт лично за мен е по-добър и бърз от тези които са в дисплея.

1916 
Цитирай
#4

Моя грешка, не знаех, че 5ii е със 120 херца, дано и новият 1iii да е така. Иначе гледах ревюта на 1ii и навсякъде казваха, че физическият фингърпринт е значително по-бавен от тези в екрана. Абе има време, още няма нищо сигурно като спецификации, ще видим какво ще ни предложат. Аз много искам да си дам парите за един хубав и балансиран флагман на Сони, дано да изкарат нещо наистина качествено.

Sent from my OnePlus 7T
Цитирай
#5

(2021-01-10, 10:48:46)whitehart написа:  Моя грешка, не знаех, че 5ii е със 120 херца, дано и новият 1iii да е така. Иначе гледах ревюта на 1ii и навсякъде казваха, че физическият фингърпринт е значително по-бавен от тези в екрана. Абе има време, още няма нищо сигурно като спецификации, ще видим какво ще ни предложат. Аз много искам да си дам парите за един хубав и балансиран флагман на Сони, дано да изкарат нещо наистина качествено.

Sent from my OnePlus 7T

Колега,относно пръстовия отпечатък мога да споделя че на двете ми Сонита в момента който имам XPERIA 5 II и XZ3(до когато го продам)физическите фингърпринт реагиарат много бързо,още когато си докосна пръста до сензора и се отключват телефоните.Само първото ми Сони XZ беше по бавно,и понякога трябваше да го натискам сензора по 2-3 пъти!А колкото до 120 херцовият дисплей аз не виждам някаква голяма разлика да има...или може би аз незнам какво да очквам да видя и да разлечя от 60 херцовият дисплей! Rolleyes

SONY XPERIA 1 V Android 14
Цитирай
#6

Има си разлика. В момента ползвам телефон с 90 херцов дисплей и сравнен с 60 херцовия iphone xs на жена ми, разликата е осезаема. При скролване във фейсбук примерно, 60 херцовият дисплей все едно накъсва скролванвто, докато при по-високата честота всичко се случва бързо и плавно. Така че щом веднъж съм ползвал дисплей с висока честота на опресняване, не бих се върнал на такъв с по-ниска.

Sent from my OnePlus 7T
Цитирай
#7

Sony Xperia 1 III се появи в първи снимки.
[Изображение: 2e38c6099ae3.jpg]

[Изображение: 1ecb4e0d713c.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#8

Нищо ново. Xperia 1ii с много леки визуални промени и новия снап. И ще е над 2к стартова цена със сигурност. Ще чакам OnePlus 9pro явно...

Sent from my OnePlus 7T
Цитирай
#9

(2021-01-29, 10:18:08)whitehart написа:  Нищо ново. Xperia 1ii с много леки визуални промени и новия снап. И ще е над 2к стартова цена със сигурност. Ще чакам OnePlus 9pro явно...

Sent from my OnePlus 7T

Перископна камера, 4К 120 херца дисплей с 15% по-ярък, поляризационен филтър на обективите на камерите, свити рамки, няма ДУПКИ по дисплея, нито изрезки, плосък екран - все хубави неща. Чувам нещо и за IR camera - ще видим дали четвъртата камера ще е Тof или IR.

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#10

Добре звучи, само да не избухнат с някаква нереалистична цена.

Sent from my OnePlus 7T
Цитирай
#11

То винаги добре е звучало, но трябва да избухнат с реклама, иначе колкото и да е добър, като никой не знае за него, все тая.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#12

Има и друго за телефоните им,предния модел 1ii го представиха май месец а се пусна в продажба след 6 месеца,за това време са излезнали толкова други модели. Sony 5 ii го няма при операторите,където всеки ходи на плаща сметки и да си избере телефон,до колкото знам само технополис го предлага.Иначе флагманите им са с топ характеристики.
Цитирай
#13

@DoryanY, Xperia 1ii беше представен в края на февруари 2020, а глобалните продажби започнаха след 3 месеца - в края на май. С 5ii действаха по-бързо, представиха го септември, а продажбите започнаха месец след това.
Иначе модела който най-много ми харесва - 5ii го няма почти никъде, освен в Технополис.

1916 
Цитирай
#14

Може и да съм се подвел по този клип на 10 та минута https://www.youtube.com/watch?v=j7QwJ-M_GAI
Цитирай
#15

Точно в GSMArena пише:
Announced (обявен/представен) - 2020, February 24.
Available ( на разположение/наличен/достъпен) - 2020, May 22
Сега видях, че си редактирал поста си.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#16

Sony Xperia 1 III се появи в нови рендъри.

[Изображение: 36243c795353.jpg]

 
Цитирай
#17

И пак едни и същи с предходните, ако ги гледаш в гръб, и не си сигурен 1 ли 5 ли 10 ли е. Голям фен им бях на Сони ама...
Цитирай
#18

От това което се вижда на рендърите тази година доста са намалили рамките отгоре и отдолу. Дават го ~91% screen-to-body ratio, а предните 1ii и 1 бяха ~80%. Ще изчакам 5iii и може би ще ги пробвам. Дано тази година прехваления Снапдрагон 888 не се окаже боклук.

1916 
Цитирай
#19

Sony подготвя премиерата на нови смартфони, включително и Xperia 1 III, като събитието ще се състои на 14 април и ще бъде предавано на живо в страницата на компанията в YouTube.
[Изображение: fc81c8fb8d3a.jpg]

 
Цитирай
#20

Преди 14 април, когато се очаква презентация на Xperia 1 III и Xperia 10 III, Sony представи рекламно видео.


 
Цитирай
#21

Sony Xperia 1 III се появи в първи снимки.
[Изображение: 200cbbb1a8df.jpg]
Източник:>>>>>>


 
Цитирай
#22

И пак малкия без безжично зареждане. УБИВАТ МЕ ТИЯ ХОРА! В 21ви век и да опъваме кабелите?! А що не му направят нета с букса Rj45 и кабел - че така по сигур да е. Егати, ме мога да повярвам просто. 3-то поколение ги чакам и големия идва с безж. зареждане, малкия НЕ. Е аз съм нашляпал безжични зарядни буквално навсякъде. И няма начин нощем, като легна, да търся аз в тъмното малката дупка да го ръгам. В леглото човек трябва друга дупка да търси!!!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#23

Продажбите на Sony Xperia 1 III в Китай стартират на 20 май.

https://news.mydrivers.com/1/751/751101.htm

 
Цитирай
#24

(2021-04-15, 16:55:49)Bavarche написа:  И пак малкия без безжично зареждане. УБИВАТ МЕ ТИЯ ХОРА! В 21ви век и да опъваме кабелите?! А що не му направят нета с букса Rj45 и кабел - че така по сигур да е. Егати, ме мога да повярвам просто. 3-то поколение ги чакам и големия идва с безж. зареждане, малкия НЕ. Е аз съм нашляпал безжични зарядни буквално навсякъде. И няма начин нощем, като легна, да търся аз в тъмното малката дупка да го ръгам. В леглото човек трябва друга дупка да търси!!!

И как използваш телефона, докато се зарежда??
Цитирай
#25

Не го ползвам. Спя.
Вече няма нормален телефон. Или са грамадни или са орязани.
П30 е един от последните с горе-долу нормални размери, но и той няма безжично зарядно.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)