Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Realme 7 - Лични впечатления и коментари
#26

Мазничко се държи с тоя 2.0 интерфейс. Интересно що го забавиха толкова много. Баси, от февруари го чакахме "всеки момент..."

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
Аксесоари
#27

От два дни съм със 7 pro и съм доволен. Смених лаунчера, че ме дразни. Забива ми галерията като я отворя и се затваря, това не знам от какво е, ако някой се е сблъсквал да каже. Мога ли да накарам ноча да свети при събития и как! Мога ли да накарам екрана да светва с двойно почукване и как?
Цитирай
#28

(2021-09-08, 17:20:28)dragozow написа:  От два дни съм със 7 pro и съм доволен. Смених лаунчера, че ме дразни. Забива ми галерията като я отворя и се затваря, това не знам от какво е, ако някой се е сблъсквал да каже. Мога ли да накарам ноча да свети при събития и как! Мога ли да накарам екрана да светва с двойно почукване и как?

Изтрий кеша, така може би няма да ти забива галерията. Ноча не можеш да накараш да свети. Не поне от настройките. С приложение сигурно ще стане. Можеш да накараш екрана да светне при двойно почукване. Влизаш в настройки и "Начален екран и заключен екран" и там на "Докоснете два пъти, за да включите екрана". Интересно ми е с какъв лаунчър си сменил на Realme.
Цитирай
#29

Майкрософт лаунчер, защото ми позволява да разменя местата на екраните. Нямам опция да чукна два пъти за да светне екрана, има само двукратно за заключване. Ще сменя езика и ще пробвам. За галерията как да и изчистя кеша?
Цитирай
#30

(2021-09-08, 19:10:56)dragozow написа:  Майкрософт лаунчер, защото ми позволява да разменя местата на екраните. Нямам опция да чукна два пъти за да светне екрана, има само двукратно за заключване. Ще сменя езика и ще пробвам. За галерията как да и изчистя кеша?
На мен ми позволява. На скрийншота може да видиш. За галерията, влизаш в "Управление на приложения" и "Списък с приложения". Намираш галерията, цъкаш на "Използване на паметта" и там "Изчистване на кеша".


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#31

Изчистих кеша на галерията, няма ефект, прави същото. Свалих някаква друга да видим, но е дразнещо. При мен въобще няма меню за двойно почукване за отключване, с RMX2170_11_A.38 съм. 
[Изображение: Screenshot-2021-09-08-20-30-11-76.jpg]
Цитирай
#32

(2021-09-08, 19:36:08)dragozow написа:  Изчистих кеша на галерията, няма ефект, прави същото. Свалих някаква друга да видим, но е дразнещо. При мен въобще няма меню за двойно почукване за отключване, с RMX2170_11_A.38 съм. 
[Изображение: Screenshot-2021-09-08-20-30-11-76.jpg]
Еми не знам, аз съм с RMX2002_11_C.12
Цитирай
#33

По форумите на Realme и разни други има описан проблема, но без решение за сега. Ще чакаме ъпдейт май.
Цитирай
#34

Да питам от къде да си купя някакъв хубав калъф тип Nillkin? Гледах в Алито някакви, но повечето са боклуци.
Цитирай
#35

https://www.aliexpress.com/item/10050014...4c4dBNs59F

Лично аз съм адски доволен от този, като още 2 различни евтини поръчах. Но този си заслужава всяка стотинка.
Не е Nillkin, но аз не видях други хубави.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
[-] 1 потребител изказва благодарност на dgrozev1 за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#36

Здравейте днес си купих Realme 8pro.Искам да питам как да му включа да показва процента на батерията и от къде да изтегля оригиналното приложение теми?
Цитирай
#37

(2021-10-16, 12:56:37)bobi700402 написа:  Здравейте днес си купих Realme 8pro.Искам да питам как да му включа да показва процента на батерията и от къде да изтегля оригиналното приложение теми?
Влизаш в настройките, "лента за известия и състояние" и там виждаш "Показване на процента на батерията в лентата за състоянието"
За темите, аз не можах да изтегля приложението от никъде.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Angel за това мнение:
  • Be6i4, bobi700402
Цитирай
#38

Благодаря за отговора.Процента го намерих но това дето казваш с темите е гадно.
Цитирай
#39

7 pro на кое Oppo отговаря за да потърся калъф на Nillkin, защото за Realme няма? И Oppo същото ли е външно? Поръчах се един кейс от Алито, но просто няма достатъчно избор, хубави пък въобще няма.
Цитирай
#40

Здравейте. Тези дни се сдобих с Realme 7 Pro и до момента съм впечатлен. Бърза и гладка работа, без замисляне. Проблем с никое приложение, което съм използвал не съм срещнал. Имам съмнения обаче за живота на батерията. Реално като нов телефон го ровя доста, докато се запозная и точно заради това може усещането, че батерията се изразходва по-бързо да е грешно. Днес го засякох и при останали 17% времето на екран беше малко над 7ч и 15м с включен икономичен режим и 6ч и 30м без икономичен режим. Как е  при вас? Тези стойности нормални ли са?
Цитирай
#41

С последния ъпдейт до Андроид 12 излиза тема бяло с кафяво, която не мога да сменя. Има вариант за тъмня тема, но не ме устройва. Много ме дразни това кафяво, някой да го е разкарал без да инсталира теми?


[Изображение: Screenshot-2022-08-03-13-53-17-89-8ceee6...055a8f.jpg]

[Изображение: Screenshot-2022-08-03-13-53-24-21-e307a3...980bb6.jpg]

[Изображение: Screenshot-2022-08-03-13-53-40-31-54063f...661433.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)