Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi Box S и всичко за него
#76

Точно както казва колегата. Ако имаш пуснат СЕС и угасиш телевизора, ще спре и бокса. При мен на S никога не е имало проблем. Не ползвам дист на ТВ. Виж на 3-ката е мазало. Там натискам Ок. След 3 секунди Пауър и ако ме тръгне пак ОК и зацепва в крайна сметка. Но S ката се разбита идеално с тв-то.
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте,как да си настроя Еон на mi box s, свалям какви ли не версии не става,ако някой знае да сподели?Имам друг бокс,там се логвам без проблем с email и парола.
Цитирай
#78

ЕОН за Андроид ТВ и ЕОН за Андроид устройства са съвсем различни приложения. Ако не си клиент на ЕОН, а плащаш само за мобилното - няма шанс. Ако си клиент - трябва да го активираш от Май Виваком.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#79

Само аз ли имам проблем с писането по клавиатурата с мишката?
Цитирай
#80

Здравейте!
Ползвам Mi Box-а само за телевизия. Гледам през Kodi Player. Защо като гледам някой канал и реша да преместя няколко канала нагоре или надолу не става със задържане на бутона Up/Down ? Колкото и да задържам бутона се сменя само един канал.
Примерно: Ако искам да отида от 5-и канал на 15-ти, трябва да натиска бутона 10 пъти. Възможна ли е някаква настройка?
Цитирай
#81

За Коди не знам, тежък и непонятен ми е. Ползвам ТиВимейт лицензен, не е евтин, но е най-доброто. Там няма такива проблеми, дори дистанционното е настройваемо. Знам, не отговарям на въпроса, е насока за размисъл...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#82

Ползвам Коди, заварено положение и така гледам. Просто искам като натисна и задържа бутона да изрежда каналите, а не да превключи един път и да спре. Smile
Цитирай
#83

Сега пробвах, пуснах тв на коди, наистина е така. С кръстачката сменя по един път. Обаче с дистанционното на телевизора ми ги сменя докато го държа, но то пък като минат няколко канала изхвърля, освен да се настрои да задържа определени секунди на канал (мисля в настройките на коди за тв и пвр имаше такава настройка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tolostoi за това мнение:
  • djsmiley
Цитирай
#84

Здравейте, имам Xiaomi tvbox 1s mdz 06aa китайска версия, без Гугъл добавките. Андроида е 4.4.2 casablanca.от няколко дни се мъча с него да му апчетата и не става. Рутвах го след това му качвах Gapps apk файловете и не става нищо. Ако някой може да помогне, ще съм благодарен.
Цитирай
#85

Привет. Имам MiBox S и вадя звука през оптичния изход към ресивър (старичък) Нетфликс мувиан си имат долби и ДТС. Но имам Дисни+ и се оказа че вади само стерео. След кратко четене в нета, общо взето няма обяснение, но един човек казва, че като кастне през телефона - има. Пробвах и аз - така е. Нямам обяснение защо плейвайки от бокса нямам дтс и долби, а каствайки на същия - имам.
Цитирай
#86

Както го обясняваш не са си натаманили приложението още, с макса бяха подобни драми доскоро.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 2 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Be6i4, hgeorgiev
Цитирай
#87

Здравейте, имам проблем с Булсатком приложението. Когато въведа регистрацията и му дам Вход не иска да зареди и показва черен екран, някой има ли идея какъв е проблема?
Цитирай
#88

Кое приложение?
Цитирай
#89

Fusion
Цитирай
#90

Здравейте, имам mi box s. Ползвам го за b.box app на булсатком. До тази сутрин без проблем, но сега не иска да тръгне. Дава начлната страница на б бокса и списъка с канали и като включа някакъв канал почва да зарежда и до там. До сега съм направил следното:
1. Преинсталирах приложението- нищо
2. Нулирах тв бокса - нищо
3. Звънях на оператор - хептен нищо
Скороста е около 70 мегабита, всичко останало работи ютуб, нетфликс и т.н.А и другото приложение на булсат - фюжън работи.
Б -бокс аппа на емулатор на компютъра тръгва.
Някой може ли да ми помогне?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)