Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Появи се проблем за втори път
#1

Така, телефонът е чисто нов, на под 20 дни след преподписване на договор с рибаком. Про версията е. Днес един път ми изчезна звукът на black olayer - песента си върви по секунди, звук никакъв. Оправи се след рестарт. Сега вечерта, говоря на слушалки по телефона, звъни ми нтора линия, след хпиключване на разговорът си , набирам търсещият томер и...няма свободно, няма нищо. В един момент, лроячът започва да отчита активен разговор, а аз тищо не чувам. Три опита, нсе едно и също, след рестарт се оправи. Прави ми от няколко дни впечатление, ме апликацияТа Boost +  като задам фигура за отключване, работи няколко дни из програмите, после спира. Оправя сле след повторно отваряна на апликацията и така за няколко дни. При нокиата такива проблеми не съм имал, ама никога с абсолюгно същите програми. Депфект на MIUI ли е, или трябва да се пипне настройка ? Телефонът е със заводски андроид ( аз не руутвам и не си играя ) . Ако е някакъв производствен дефекн, да си взимам нокиата и да пподавам тая пущина п

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен проблеми със звука имаше докато ползвах cube ACR (запис на телефонни разговори). Махнах го и всичко се оправи.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Не ползвам такива програми . Всъщност, нали в андроид 10 вече те могат да се ползват?
Проблемът е , че набирам , не чувам свободно, не чувам вдигане и отсрещния. С рестарт се оправя, ама , ако трябва всеки ден да го рестартирам.....отива в олх с гривната барабар за 300 тина и нещо пари

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#4

Това приложение записваше и на 10. По въпроса с твоя телефон.. ако си инсталирал ъпдейти го върни във фабрични настройки (hard reset). Даже и да не си пак го направи, ако продължава може да го занесеш за гаранционно обслужване. Ако не ти се занимава вече.. ти си знаеш.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Телефонът е на 16 дни, освен майкрософтските приложения, съм качил единствено clash of clans. Всичко е ползвано и на нокиа 8.1 без никакви проблеми. Не виждам смисъл от хард ресет, все пак не съм толкова бос Smile Ти с въпросното приложение ( аз го нямам, но тази опция ми трябва в работата за запис на разговори ) , какви проблеми си имал? При мен интересното е, че и black playerси ми свири на слушалки и изведнъж спря. Пусках, спирах, нищо. Все едно не е пуснат. Махах слушалките, слагах ги - не ( а те не са никак лоши ngk са ). Рестарт на телефонът оправи нещата

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#6

Може и от това приложение да е (black player), също ако работи като фонов процес. Това, че са работели на друг апарат не е гаранция.
С рекордера не искаше да се пуска високоговорителя, пък ако се пусне случайно не иска да се спре, на слушалки не работеше и така. В момента който го махнах всичко се оправи. Сега вече съм с xiaomi.eu ром, а тука си върви вградения рекордер. Това е и една от причините да съм с този апарат в интерес на истината.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

пп
При тези телефони не е рядкост след актуализация да омаже нещо, та ако си правил нищо не губиш ако го ресетнеш... така или иначе е "празен".
Цитирай
#7

Моя съвет е,карай си с Нокия та щом с нея нямаш проблеми.cube ACR записва на андроид 10,но много тихо,най-добре записва skvalex но свалено от сайта  https://callrecorder.skvalex.com/get ,има пробен период!Има тема в раздела на https://forum.androidbg.com/showthread.p...165&page=4
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#8

Вграден рекордер ли имаме ? Аз не знаех. Как се казва

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#9

Имаме, но с miui dialer! На глобалната версия на апарата е с google dialer, а с него го няма. За да използваш фабричния трябва да отключиш bootloader и да сложиш xiaomi.eu или ром от друг регион (индонезия, китай). Там обаче си има пък неща които са специфични за тях и няма да работят коректно тук. Общо взето си е занимавка. Доколкото видях не ти се занимава с такива работи, така Nokia-та може би ще те слуша повече.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[Изображение: 1b412c34412260faeff8669abcc6e5bb.jpg][Изображение: 473755a350c8c49134f79d7cf11c60f2.jpg]
Цитирай
#10

В интерес на истината, в темата за отключване на буутлоудъра видах на клипът, че най - десния телефон е точно копие на чист андроид ( поне на начален екран ), с който аз съм свикнал от вече близо 3 год носене на нокии. Ако този ром европейския носи тази наслада, би ли ми казал, кое не работи коректно, за да претегля плюсове и минуси и евентуално да префлашна ?

Друг проблем - когато задържа копчетата на звука за увеличаване и намаляване , нищо не става, трябва да цъкам, за да увелича , или намаля звука

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)