Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P50 Pro - слухове, спецификации, коментари

(2022-02-02, 10:41:59)DoryanY написа:  Ето цитат от статия.

Много благодаря за отговора! Просто съм изключително доволен от процесора Kirin 970 в моя Huawei P20 Pro, и обичам от време на време да играя игрички и с този телефон не ме притеснява нито липсата на 5G или Google Play, а процесора. Дано наистина няма проблем с температурите телефона. Предполагам скоро ще се появат в тубата по-подробни тестове на телфона. Подздрави!
Цитирай
Аксесоари

Ревю на сгъваемия смартфона Huawei P50 Pocket 
https://www.digital.bg/revyu-na-sgavaemi...33452.html

Huawei P30
Цитирай

Едно интересно ревю на gsmarena
https://www.gsmarena.com/huawei_p50_pro-review-2371.php

Един притеснителен коментар:
so, let's review:
- curved glass (easy to break and hard and expensive to fix)
- screen with max 754 nits, mediocre for a flagship
- snapdragon 888 with 4g only, that throttles - in 2022
- no hdr support, netflix in sd 480p LOL
- 76h battery life - wow, a 200 dollars phone can pass 100h
- -27.3 loudness score, very mediocre
- android 11 (12 is already here), no google play, no voice assistant
- gets hot while benchmarking or gaming
- main camera that blurs half the photo (no proof it's an isolated case)
- ultrawide camera with poor autofocus
- proprietary card slot, no headphone jack
- all of this for 1200 euro
Цитирай

Телефон за над 2 бона, а даже няма 5G... Не е окей.
Цитирай

(2022-02-04, 18:48:58)whitehart написа:  Телефон за над 2 бона, а даже няма 5G... Не е окей.
Ако ми дадеш логично обяснение за какво ти трябва 5джи точно в момента, ще приема че си прав.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

(2022-02-04, 21:11:17)Andon0v написа:  Ако ми дадеш логично обяснение за какво ти трябва 5джи точно в момента, ще приема че си прав.


Точно в момента не ми е жизнено важно. Но когато давам два бона за телефон, идеята е да го ползвам 2-3 години и е хубаво да има 5G. Технологиите се развиват.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

И след 5 години няма да ти е реално необходимо, освен да си помпаш егото с последните технологии.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2022-02-04, 21:42:20)whitehart написа:  Точно в момента не ми е жизнено важно. Но когато давам два бона за телефон, идеята е да го ползвам 2-3 години и е хубаво да има 5G. Технологиите се развиват.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Точно, идеята на флагмана е да покрива параметрите поне две години, щото едно време и 8гб памет стигнаха ама 5 години след тва искаме 256, я си представете, че следващите приложения ще искат по силна връзка от типа на 5г?, да беше 1000 лв иди дойди да правиш компромис, ама на тия пари не, а на този и гугъл не можеш качи (за тия които си мислят да го правят)

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dzivko за това мнение:
  • whitehart
Цитирай

Тая работа с 5G-то (големия зор да го има) честно казано не мога да я разбера. Аз до преди 2 години ползвах за интернеда 2G. Едва след това преминах на 3G и там и мисля да си остана - скороста ми е напълно достатъчна за музика и игри. А колкото по-високо G-то, толкова по-бързо умира батерията, от което пък файда не виждам.
Цитирай

(2022-02-06, 22:51:13)imthedevil написа:  Тая работа с 5G-то (големия зор да го има) честно казано не мога да я разбера. Аз до преди 2 години ползвах за интернеда 2G. Едва след това преминах на 3G и там и мисля да си остана - скороста ми е напълно достатъчна за музика и игри. А колкото по-високо G-то, толкова по-бързо умира батерията, от което пък файда не виждам.
Въпрос на нужди, но ако работиш в глобална компания и ти се налага да ползваш служебен мейл през Outlook например, ако не ъпдейтнеш ръчно нищо не идва, има програми които налагат ползване на гмс, за 5г е друга тема, но базите данни стават все по големи, от там се и налага по добра връзка, тая година може и да не се налага 5г, но никой не знае след това разработчиците на приложения дали няма да решат да ги правят за такава връзка, но идеята е, че флагмана трябва да надгражда а не да слиза, то камерата добрее, ама за тия пари...

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай

5G Connectivity Case ще осигури на Huawei P50 Pro свързаност с 5G. Кейсът идва с вградена eSIM и 5G модем, които при поставяне се свързват с основната SIM карта на устройството и позволяват 5G връзка.

https://nixanbal.com/nov-aksesoar-osigur...ei-p50-pro

 
Цитирай

(2022-02-06, 20:17:57)dzivko написа:  Точно, идеята на флагмана е да покрива параметрите поне две години, щото едно време и 8гб памет стигнаха ама 5 години след тва искаме 256, я си представете, че следващите приложения ще искат по силна връзка от типа на 5г?, да беше 1000 лв иди дойди да правиш компромис, ама на тия пари не, а на този и гугъл не можеш качи (за тия които си мислят да го правят)

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
 3G ли? Аз на 4G не бих се върнал И 5G не харчи чак толкова много повече   Cool
Цитирай

(2022-05-22, 17:00:08)QueenBG написа:   3G ли? Аз на 4G не бих се върнал И 5G не харчи чак толкова много повече   Cool
За момента 4г ми стига с п40 про съм, ся някакв кейс излезнал за 5г ама то по тая логика и външна антена с кабел може

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2022-05-22, 17:00:08)QueenBG написа:   3G ли? Аз на 4G не бих се върнал И 5G не харчи чак толкова много повече   Cool

Но харчи-нали?А и повечето планове с неограничен нет откъм обем са ограничени откъм скорост.Тогава и 6G да имаш-все тая!За момента 4G e абсолютно достатъчно за всичко с изключение ако теглиш нещо голямо и то е за време.
[-] 1 потребител изказва благодарност на шерлок холмс за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

При Yettel няма ограничение в скоростта, поне при моя договор

(2022-05-23, 08:34:02)dzivko написа:  За момента 4г ми стига с п40 про съм, ся някакв кейс излезнал за 5г ама то по тая логика и външна антена с кабел може

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

 Мисля, че разбирате, че 5G калъфът е за модели без 5G , поради наложените санкции на Huawei Smile
Цитирай

(2022-05-30, 08:47:21)QueenBG написа:  При Yettel няма ограничение в скоростта, поне при моя договор


 Мисля, че разбирате, че 5G калъфът е за модели без 5G , поради наложените санкции на Huawei Smile

Total max 50 е ограничен откъм скорост.Разбира се,че има и такива,които са без лимит.Аз на Виваком съм така,но голяма част от познатите ми-НЕ.
Консумацията на този калъф е интересно каква е?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)