Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P50 - първи рендер на екрана
#26

(2020-11-30, 14:38:06)Victormihov написа:  Не е нужно, пускаш и работиSmile
Къф кеф, даже и снима добре.

Абе остави тая работа. Да,пускаш, работи ама те дерат яко. Елементарни приложения,които при андроид са абсолютно безплатни при iOS имаш 1 месец фрее и после почва чарджването. 
От друга страна не ми се нрави много да гледам скапаните реклами в youtube защото няма как да ползвам vanced версията в iOS.
Още по-тъпото е да наливам пари за quick charge зарядно защото Apple не го дават в комплекта ако не си вземеш Pro или Pro Max версия (а вече и с тях няма). А кабелът, който ти трябва за quick charge е type-c към lightening, а този от 5W зарядно който например е в комплекта на iphone 11 (да,5W зарядно) е usb към lightening и не може да се ползва с quick charge зарядното им, а иначе са загрижени за околната среда.
Скапаният им часовник, който не може да издържи 4 часа тракинг колоездене защото батерията му умира. Без да се ползва за тренировки изкарва едва 2 дни ползване... с клизма,(watch 3 и 5). 

Иначе не са лоши телефони, дори се бях навил да си взимам, но след като поразцъках 11-ката на съпругата ми се отказах.

Относно Huawei, мисля,че беше каквото беше.
Въпреки,че ползвам P40 pro без GMS и съм ок няма как да накарат масата потребители да станат ползватели на HMS, особено хората,които имат покупки в Google play.
Не мисля,че ще постигнат нещо и с HarmonyOS, въпреки че я очаквам, но от чисто любопитство, за да я разгледам какво ще може.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Аксесоари
#27

И се стига до извода, че е по-добре да имаш достъп до приложения отколкото каква OS ползваш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#28

Явно темата за Р50 не е актуална на този етап, след като в 9/10 от мненията се коментира всеки друг модел, но не и споменатия в името на темата.
Когато се появи и втория "рендер", може евентуално след допълнително разчистване да я отворим.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 3 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • doktorra, Dowper, ronnie72
Цитирай
#29

OnLeaks сподели рендер на екрана на Huawei P50, от който се вижда, че ще е с мноого голяма изивка и една  центрирана селфи камера. Добвил е информация, че екранът ще е с диагонал 6,6 инча, а корпусът ще е с размери 159 х 73 мм.

Голямата извивка подсказва, че ще е Pro модела, но вероятно не Pro+, който може би ще е по-голям.

[Изображение: Huawei-P50-Cover.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • BBM
Цитирай
#30

Връщат на П30 дизайна, но тези заоблености са отврат при ползване...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#31

Наистина има прилики с дизайна на P30, и това ми харесва. Дано във финалната си визия да няма толкова големи извивки. Наистина трябва малко време, за да свикне човек с тях. Размера на устройството не ме притеснява изобщо. За Коледа приятелката се сдоби с Mate30 pro, и сега правя сравнение с моя П30. Стигнах до извода, че и с тези размери е доста удобно устройство.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#32

Аз пък нямам проблем с ,,водопада" Smile
Цитирай
#33

На твоят телефон няма и проблем с Гугъл, но на тази ще има.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#34

(2021-01-01, 14:49:39)Victormihov написа:  На твоят телефон няма и проблем с Гугъл, но на тази ще има.

 С приложението DualSpace, версия 3.27, вече няма нужда от инсталиране на GMS   Smile  Има си Google Play, влиза се с акаунта и нататък е лесно  ?
[-] 2 потребители изказват благодарност на Boby13 за това мнение:
  • airbus, doktorra
Цитирай
#35

Huawei P50 изглежда ще има дисплей с диагонал 6.1 или 6.2 инча, Pro вариантът ще е 6.6-инчов, а Pro Plus версията ще е с 6.8-инчов екран.
Повече информация тук https://mobilebulgaria.com/news/novi-dan...huawei-p50
Цитирай
#36

Че ще има екран - ясно, но дали ще има процесор?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#37

Ще има, засега ще е Кирин 9000 Smile Вече готвят за 2002 г. Кирин с технология 3 нм Smile
Цитирай
#38

То че ще има процесор-ще има. Тук пише че ще е с Kirin 9000,ако са останали чипове  Пишат за Kirin 9010,а кой ще го прави.
Цитирай
#39

Странно е с тези чипове, уж бяха кът, а ще ги влагат и в разни MateBooks...
И с чипа за Mate 50 е странно - Kirin 9010 по 3nm процес, който беше планиран за 2022г... Явно имат планове, но ще получаваме информацията на час по лъжичка Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • alexbg67, maktub19
Цитирай
#40

Телефоните от серията на Huawei - P50 - ще бъдат:
  • с различни екрани - почти плосък на базовия Huawei P50, с голяма 88 градусова извивка от двете страни - на Pro модела и Pro+ с извит от четирите страни екран.
  • с различни операционни системи и чипсети, според пазара. Глобално с Harmony, Android и Kirin 9000, а в Китай с Harmony и Kirin 9000E, който се различава от Kirin 9000 по това, че е с GPU с 2 ядра по-малко.
Повече по темата тук

[Изображение: s_b9911cb2f18644b092f9d056c89e0dbb.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • doktorra, DoryanY
Цитирай
#41

Huawei P50 се очаква да ни предложи екран с частота на опресняване до 120Hz, както 200X Zoom.

https://www.gizchina.com/2021/01/17/huaw...-zoom-etc/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#42

Според някои слухове P50 ще бъде в два варианта с Android и Harmony в Европа,а в Китай само с Harmony. Това леко противоречи на road map-a на Хармонията, туй като според него - напролет системата ще се отвори за устройства с до 4GB RAM, а едва ли ще им ателефони в серията с толкова малко RAM.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#43

Huawei P50 Pro ще поддържа 200х приближение.Новото устройство ще предложи още 20х оптичен зуум, като подобрената версия на Periscope Zoom технологията ще се казва Binocular Zoom, информира HuaweiCentral. По този начин Huawei P50 Pro ще се превърне в най-добрия смартфон за мобилна фотография през 2021г. От компанията подготвят още няколко любопитни подобрения, които със сигурност ще допаднат на потребителите. 
Информация  https://www.digital.bg/huawei-p50-pro-sh...76051.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#44

20 оптика Smile Жълтата раса превзе мобилната технология. С този темп на развитие, S22 серията трябва да излезе ноември тази година. Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#45

Нека да излезе, да го видим как снима и тогава да хвалим. Щото и аз като излезнаха P20, P20 Pro и P30 Pro си ги купих с някакви огромни очаквания, че ще размазват, а се оказаха доста далеч от реалността, специално P20/Pro снимаха ужасно, въпреки че на хартия бяха "най-добрите камерафони".
Цитирай
#46

Това е вярно,до като не излезнат тестове на камерата,да видим на какво е способна,нищо не може да се каже.Всеки си прави реклама,то е ясно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#47

Никога не ледам написаното. Глудам сравненията в gsmarena.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#48

то не е само до ревюта! Аз на мяколко места докто рових за проблема с качеството на видеото след ъпдейта emui 11 на п40 про, видях че хората твърдят, че huawei разваля качеството на снимките и видеото на актуалния п модел, точно преди новия да излезе,! дали е така не мога да кажа за всички модели нз, но за моя е така
Цитирай
#49

В интернет се повиха данни, които разкриват, че Huawei P50 Pro няма да работи с  HarmonyOS, а вместо това ще използва EMUI интерфейса, който е базиран на Android 11.
https://www.digital.bg/huawei-p50-pro-sh...76843.html
Цитирай
#50

То се очавкаше предвид изискванията за RAM.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)