Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DualSpace - Гугъл приложения без инсталиране на GMS
#1

Приложението не е само за клониране, а в последната версия има и Google Play. който може да ползвате с акаунта си ! 
DualSpace 3.2.7 for Android - Download https://dualspace.en.uptodown.com/android
[-] 2 потребители изказват благодарност на Boby13 за това мнение:
  • gutibo, vovalinder
Цитирай
Аксесоари
#2

Но не работи Google voice search https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1656676
Цитирай
#3

Използвам търсачката на Google, даже и Google Go чрез гласово търсене ! На мен това ми е нужно ! Не съм пробвал, ако сваля клавиатура как ще бъде ?
Цитирай
#4

Ами аз го пробвах с SwiftKey keyboard и с Google keyboard, но не работи и веднага изскача, че иска Google voice search да сваля и не ще.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

Страшен проблем, няма що.
Цитирай
#6

Ами за съжаление за мен е страшен проблем, защото съм неподвижен от врата на долу и без Google voice search не мога да пиша.
Цитирай
#7

Съжалявам за неуместния коментар. Трябваше да го предвидите предвид ситуацията с новите модели на Хуавей.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#8

Няма проблем, колега. Иначе телефона ми е подарък, след 4ти ще търся да ми сложат Gms
[-] 2 потребители изказват благодарност на gutibo за това мнение:
  • alexbg67, gurcayy
Цитирай
#9

Дано не е ъпдейтнат до EMUI 11 ? Тогава трябва понижаване до 10.1 и поставяне на GMS ! Дано всичко стане бързо и успешно !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#10

(2021-01-01, 18:17:06)gutibo написа:  Ами аз го пробвах с SwiftKey keyboard и с Google keyboard, но не работи и веднага изскача, че иска Google voice search да сваля и не ще.
Smart Keyboard Pro има гласово търсене,но дали работи с Google voice не знам,аз ползвам П30,който е с гугъл,пиша ако може да помогна със съвет.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#11

Smart Keyboard Pro работи с Google, но мерси.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gutibo за това мнение:
  • Boby13
Цитирай
#12

крашва почти веднага, няколко пъти инсталирам и деинсталирам, влизам с профила си, но крашва доста често

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#13

(2021-01-01, 20:12:23)Boby13 написа:  Дано не е ъпдейтнат до EMUI 11 ? Тогава трябва понижаване до 10.1 и поставяне на GMS ! Дано всичко стане бързо и успешно !

Сега видях, че е EMUI 11, но в сервиза мисля, че знаят Big Grin
Цитирай
#14

Някой ако може да съдейства на човека да сложи гугъл сървис на телефона, че наистина е важно

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dzivko за това мнение:
  • mivegi
Цитирай
#15

Супер приложение. Бях пред дилема да го продавам телефона. Вече си имам известията, които не получавах, а много ме дразнеше това. Не исках да му инсталирам gms!
Цитирай
#16

аз го инсталирах, но няколко приложения опитах и нв работят, с emui 11 съм, ако е от товя здраве да е
Цитирай
#17

Работи на EMUI 11, като явно е от приложенията, като може да има и проблем, ако имате инсталиран допълнително GMS ?
Цитирай
#18

ясно, не е болка за умиране, чв не ми, тръгва lidl plus ?
Цитирай
#19

Не ползвам Лидъл плюс, но в двете Фейсбук групи пишат, че тръгвал Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Цитирай
#20

странно, при мен нв тръгва нито през apkpure, нито през dualspace
Цитирай
#21

И аз не можах да подкарам lidl plus през Dualspace. Стига до вкарването на паролата на акаунта и от там нататък приложението е неактивно, само назад можеш да връщаш. В акаунта не може да се влезе, въпреки че се паролата може да се смени (получават се е-мейли за успешна смяна) Това на ЕМУИ 10.1 (P40 lite). Пробвах няколко пъти да деинсталирам и инсталирам както lidl-a, така и Dualspace но не става.
През apkpure,въобще няма никакъв шанс да се подкара.
Цитирай
#22

Ех, това приложение ,,Лидъл плюс" Smile Smile Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на Boby13 за това мнение:
  • LeFate, Victormihov
Цитирай
#23

С това приложение може ли да се ползва Драйв и какво трябва да се направи по въпроса, питам за една колежка с телефона без ГМС.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#24

Не съм го пробвал с написаното от Вас приложение ! Инсталира DualSpace и пробва ! Ако не го хареса или не става да работи с Драйв го деинсталира ! Именно за това е удобно, защото за разлика от GMS всичко е по-бързо, както с инсталирането, така и с деинсталирането !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#25

ОК, ще пробваМе, благодарим Ви за изчерпателния отговор! Smile
Пп
Бачка пърфе, имаш +че!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)