Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DualSpace - Гугъл приложения без инсталиране на GMS
#26

Само не ползвайте банкови приложения чрез DualSpace Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой има ли оплакване от DualSpace, след като го инсталирах всичко беше ок, сега се опитвам да сваля приложение и вече 5 мин изчаква изтеглянето да стартира, и това на всичко което се опитам да сваля.
Цитирай
#28

Принудително спиране, изчистване на кеша и пак пробвайте ? Има го някой път този проблем ! Може да пробвате и новото приложение, което съм пуснал като линк Smile

https://consumer.huawei.com/ph/community...Id_120058/
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай
#29

Ето по-добрия заместител! Работи за сега много добре..
Сваля се директно от AppGallery


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#30

чак много добре, не бих казал, но е добре като за начало, и със сигурност по добре от виртуалния който ползвам

само не ми е ясно защо фейс, месинджер, инста и латцапа са тук, като те си вървят безпроблемно без гугле мугле

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#31

След като има Маркета, има всякакви приложения, а ако не ти трябват ги изтриваш от самото приложение и няма да ги има в него Smile
Цитирай
#32

Когато влязох в профила си в Гугъл магазина и Гугъл снимки през gspace, получих имейл че съм влязал през p30 pro... При вас така ли е ?
Цитирай
#33

Потвърждавам.
Цитирай
#34

Работи под прикритие ! За да работи се маскира под телефон, който поддържа и има фабрично GMS Smile
Цитирай
#35

Направете отделна тема. Това приложение работи по-добре от Dual space.
Инсталирайте и Gspace32 допълнително и клоронайте или изтеглете Google chrome и се логнете там с google акаунта си. Така подкрах google play игри, става и за Lidl +. Преди да направя тази процедура тези приложения не работеха. Лидълското стигаше до избор на магазин, а в игрите все едно че нямах гугъл акаунт. Интересен факт, че играта която цъкам Guns of Glory излиза с черна лента заради предните камери, но с това приложение е разпъната и е открай до край на дисплея.
Цитирай
#36

Аз видях, че има и Гспейс32, ама каква е разликата с обикновения Гспейс? На него също можеш да свалиш хром и да се логнеш? А аз и от Аврората отдавна съм свалил хром и съм си се логнал с гугълския акаунт
Цитирай
#37

Gspace 32 e като добавка към Gspace. 
Хрома трябва да го инсталираш и логнеш в Gspace, за тръгнат безпроблемно всички приложения там. Той играе ролята на "акаунт в настройките на телефона".
Цитирай
#38

(2021-01-13, 15:38:12)sirgeorge написа:  Gspace 32 e като добавка към Gspace. 
Хрома трябва да го инсталираш и логнеш в Gspace, за тръгнат безпроблемно всички приложения там. Той играе ролята на "акаунт в настройките на телефона".

А чрез Gspace работи ли Google voice search, че искам да говоря, а клавиатурата да пише вместо мен?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#39

Да работи Google voice на gboard клавиатурата.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#40

(2021-01-13, 16:17:05)sirgeorge написа:  Да работи.

Супер! Много благодаря!
Цитирай
#41

При мен не се инсталира Chrome, сваля се и до там. После пак ми дава опция да го тегля..Става дума през Gspace изтегляне.
Цитирай
#42

Изтегли го от друго място в телефона примерно от Аурора и го клонирай в Gspace.
Цитирай
#43

и при мен е така, но аз си го имам на телефона и си работи, но пък не го показва за клониране

    дава ми че съществува имейла и не иска да се логне, иначе на самия телефон няма проблем, трябва ли да излезна от профила си там

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#44

Не влизай на първият екран. Напиши диск например и там на човечето се логни.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#45

Някой да има идея как да си подкарам закупените приложения? В акаунта се виждат, но при опит за инсталация не ми дава да го изтегля а да го закупя отново. Става дума за Gspace.
Цитирай
#46

Не съм сигурен дали ще стане, но дръпни си триал версиите от някой магазин(не от google play в Gspace) и ги клонирай. След това отвори всяко едно приложение и влез в google play и си намери твоите приложения. Ако успее да ги разпознае би трябвало да ги отключи.
Цитирай
#47

Като клонирам Chrome в Gspace регистрацията в Google play се скапва и повече не може да се влезе в магазина. Ако имам инсталиран Chrome в телефона, не в Gspace, то в Gspace вече не мога да го инсталирам през Google play (имам само бутон enable, който нищо не прави). Ако инсталирам веднага след инсталацията на Gspace, Chrome, то при опит за влизане в Gdrive/Gmail за да се логна в акаунта, Хрома крашва и екрана става на черти.
Цитирай
#48

Аз ли не намирам gspace в appgallery, или го свалиха от там?

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#49

Няма го Smile
Цитирай
#50

Може да дръпнете двата файла от тук - https://wetransfer.com/downloads/cb6a96d...cdhItp7gpA
[-] 1 потребител изказва благодарност на sirgeorge за това мнение:
  • todor4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)