Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DualSpace - Гугъл приложения без инсталиране на GMS
#51

Здравейте, колеги. Роднини си купиха P40 Pro-та. Проблемът е, че са свикнали с google services. Версията на EMUI им беше 11 и нямах много време да я сваля до по-ниска заради GMS, защото на 11-ката пробвах и не тръгна. Успях с Dual Space да им изтегля най-необходимото и да си го ползват, но вече като се тапне на google play магазина и не се отваря, стои постоянно така, изобщо не отваря да се изтегли нещо. Пробвах и новото приложение Gspace, отвори магазина един път и до там, получи се същото, просто всичко замръзва. Някаква идея, как да подкарам този гугъл по друг начин, защото пробвах какво ли не, изгледах 90% от клиповете в тубата и пак бия на камък ? 
Благодаря предварително Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Vasilev97 за това мнение:
  • maktub19
Цитирай
Аксесоари
#52

Каквото и да правиш резултатът ще е посредствен.
Липсата на GMS не е ок за всеки,а най-вероятно в магазина са им казали,че AppGallery е супер.
До известна степен Aurora store върши работа,но приложенията изискващи GMS няма да работят изобщо или ще сработят до известна степен.
Посъветвай ги да го пускат в OLX и да си купят нещо друго.

Все пак кажи кои приложения търсиш за да видим какво може да се направи.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#53

Ако забиват gspace или DualSpace принудително спиране и тръгват !
Цитирай
#54

(2021-01-20, 22:38:53)Vasilev97 написа:  Здравейте, колеги. Роднини си купиха P40 Pro-та. Проблемът е, че са свикнали с google services. Версията на EMUI им беше 11 и нямах много време да я сваля до по-ниска заради GMS, защото на 11-ката пробвах и не тръгна. Успях с Dual Space да им изтегля най-необходимото и да си го ползват, но вече като се тапне на google play магазина и не се отваря, стои постоянно така, изобщо не отваря да се изтегли нещо. Пробвах и новото приложение Gspace, отвори магазина един път и до там, получи се същото, просто всичко замръзва. Някаква идея, как да подкарам този гугъл по друг начин, защото пробвах какво ли не, изгледах 90% от клиповете в тубата и пак бия на камък ? 
Благодаря предварително Smile
В никакъв случай не съветвайте близките си да продават телефоните си. Както са свикнали с Gms, така скоро ще разберат, че могат и без него. Просто трябва малко време. Отделно, че макар и не идеално, и gspace и dual space работят. Взехме Mate30 pro на приятелката ми и само заради едно приложение, което и е необходимо се принудих да и кача gspace. Убеден съм, че и то скоро ще бъде дооправено да работи без gms. Най лесно е да посъветваш някой да продаде на загуба прекрасно устройство. А няма смисъл.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#55

Ако ти се занимава може да им сложиш GMS:
Пича доста подробно описва процедурата само трябва да повтаряш неговите действия. Аз лично го пробвах преди седмица.

Или ползвай тази тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100482

С Googlefier е по-лесно. Ако нямаш преходник за флашка за DLoad метода може да смъкнеш и покачиш версиите с Hisuite 10.0.0.510 OVE и Hisuitе proxy както е описал BGDropche.
Цитирай
#56

Роднините си ползват huawei от много отдавна, едва ли ще сменят марката. Ще пробвам това с GMS на EMUI 11, дано проработи. Aurora store-a съм им го изтеглил още веднага, но на някои от приложенията след изтегляне от там пак искат google. При принудително спиране на dualspace и gspace пак замръзва всичко и това пробвах. В магазина нищо не са им казали, купени са от оператор, предполагам е, защото като влезнеш в магазин и веднага ти се предлага huawei, поне това съм забелязал. Като видят клиенти, които търсят най-новия и то 2 броя, не мисля, че изобщо са се опитвали да им кажат нещо, а даже са им дали химикалките в ръцете за подпис Big Grin. Приложенията, които ползват са на различни банки, игри като coin master, empires&puzzels и разни такива. Просто е трудно да навиеш 30-40 годишен човек да изчака за тези приложения да се добавят в app gallery, те си искат да си ги играят и да си извършват банкови неща през телефона и да не се занимават с неща като revolut и други. Те просто си искат google Big Grin. Не ме питайте, защо са си взели този модел, а не някой на конкурентна марка, искат това, което описах Big Grin. В краен случай ще се заема да ги downgrade-вам, но ако си го ъпдейтнат след това, какво се случва ако съм им го качил ?
Цитирай
#57

След ъпдейт GMS остава, само ако връщаш фабричните настройки или даунгрейдваш ще изчезне и трябва наново. Събери им google профилите и паролите, те се слагат в началото, че после след като прикл. с ГМС инсталацията не може да ги добавиш.
P40Pro хардуерно е топ предложение, само гугъл поддръжката и услугите го спъват (по независещи от Huawei причини). Може да се кара без тях има алтернативи, но след като инсталираш ГМС става "безпроблемен" телефон.
Цитирай
#58

Ясно, заемам се да го подкарам GMS, ще го сваля до EMUI 10 и ще пиша какво съм направил Big Grin Ще трябва да мина по дългата процедура във форума, тъй като нямам преходник за флашка, а колкото разбрах няма да ми се случат нещата иначе.
Цитирай
#59

Първо връщаш до 10 от клипчето. После правиш стъпка 1 от темата на BGDropche. След това инсталираш Googlеfier и следваш стъпките от клипчето. След успешна инсталация. Правиш стъпка 3 от темата на BGDropche. Актуализираш EMUI 11 от телефона.
Цитирай
#60

Разбрах, заел съм се. Ще пиша, ако има нещо, много благодаря за отделеното време Smile
Цитирай
#61

Здравейте, имам проблем с отварянето на gmail в gspace, всичко друго си се отваря от там сваленото, само пощата не. Някаква настройка ли пропускам?

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#62

Явно не може ? Защо не пробвате ,,Бързи приложения" - Gmail ?
Цитирай
#63

Бързи приложения? Може ли повече информация.

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#64

AppGallery - Приложения - най-отдолу ,,Бързи приложения", като може да се извади иконка за тях, както и шорткът за всяко поотделно ! Представляват като цяло уеббазирани варианти на приложенията ! Мисля си, че всеки знае за тях, защото ги има и на Google Play ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай
#65

(2021-01-13, 15:17:51)sirgeorge написа:  Направете отделна тема. Това приложение работи по-добре от Dual space.
Инсталирайте и Gspace32 допълнително и клоронайте или изтеглете Google chrome и се логнете там с google акаунта си. Така подкрах google play игри, става и за Lidl +. Преди да направя тази процедура тези приложения не работеха. Лидълското стигаше до избор на магазин, а в игрите все едно че нямах гугъл акаунт. Интересен факт, че играта която цъкам Guns of Glory излиза с черна лента заради предните камери, но с това приложение е разпъната и е открай до край на дисплея.

Това с Chrome прави ли го? Логваш се от страницата на google search акаунта в дясно, не от първият екран при старт на chrome в началото.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#66

Нз дали успях да прикача снимка ? В Gspace ми изчезна след актуализация магазинът ..и се появи някакво за ADs ..и цени да го премахна .. какво ще да е това ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#67

Аз отдавна не го ползвам, защото сложих ГМС с Googlefier, но имам старите apk на Gspace, но не трябва да актуализираш.
https://easyupload.io/d0pzqh
Цитирай
#68

Google play си е наличен, но под прикритие Smile Натискате някое приложение в програмата и от трите възможности избирате ,,Актуализация" Smile Нататък е лесно ?
Цитирай
#69

(2021-02-02, 18:24:57)Boby13 написа:  Google play си е наличен, но под прикритие  Smile Натискате някое приложение в програмата и от трите възможности избирате ,,Актуализация"  Smile Нататък е лесно  ?
От кои три възможности ? Това от скрийншота ми е в gspace..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#70

Вкъщи вече има P40 Pro отново

Утре ще мъча нещата от моята тема.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#71

Натиснете и задръжте върху едната от двете иконки ! Написал съм го Smile
Цитирай
#72

(2021-02-03, 08:17:36)Boby13 написа:  Натиснете и задръжте върху  едната от двете иконки ! Написал съм го  Smile

Написал си да натисна, а не да задържа Smile Ами чрез задържане ми даде опции за изтриване, пряк път и ъпгрейд ..и като дам ъпгрейд, ме прехвърля в Гугъл плей, благодаря Smile
Цитирай
#73

Е, малко помислете, защото това е нормално и при иконите, ако по-дълго ги задържите се явяват различни функции, дори не и в gspace Smile
Цитирай
#74

а ако искаш ново приложение, трябва да го търса само през търсачката ли?

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#75

Търсачката в Маркета.... да Smile За клониране от наличните чрез + Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)