Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi A3 Android 11 ъпдейт - Бриква телефона
#51

За сега все така добре върви А11 при мен. По бързо от преди определено. Нямам проблеми за сега.
До гаранционните условия -преди ми се е случвало на 30-тия ден да ми звъннат че е пристигнал (нищо че е неделя и куриерите не доставят). Става въпрос за голям магазин - Техно....с.
Ама нищо де , в Бг така става.
Дано безпроблемно да вървят Шаомитата

Xiaomi Mi A3   --> Google Pixel 6a
Цитирай
Аксесоари
#52

Днес си взех телефона от Виваком, изписва ми А11, но иска да се актуализира системата.
Какво ще ме посъветвате да направя. Да рискувам ли отново!

   
Цитирай
#53

(2021-01-15, 13:09:26)ludfen написа:  Днес си взех телефона от Виваком, изписва ми А11, но иска да се актуализира системата.
Какво ще ме посъветвате да направя. Да рискувам ли отново!
Рестартирай телефона и виж дали актуализацията ще е все още там.

Колеги, да Ви питам, преди ставаше да се сменя цвета на акцентирането, шрифта и иконите. Сега не става. Въпроса ми е дали с ъпдейт ще върнат тези неща или няма такива слухове?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Angel за това мнение:
  • ludfen
Цитирай
#54

Здравейте !
Снощи ми се ъпдейтна и на мен. Като се заключи телефона и след 5 10 минути, направо се изключва сам. Някой да е имал подобен проблем, за да знам дали това е от ъпдейта или от нещо друго( макар че не вярвам на случайности). Ако някой може да помогне, ще съм му много благодарен
Цитирай
#55

(2021-01-29, 15:54:41)Kamenchy написа:  Здравейте !
Снощи ми се ъпдейтна и на мен. Като се заключи телефона и след 5 10 минути, направо се изключва сам. Някой да е имал подобен проблем, за да знам дали това е от ъпдейта или от нещо друго( макар че не вярвам на случайности). Ако някой може да помогне, ще съм му много благодарен
По принцип махнаха brick-ващият ъпдейт, но щом ти се е развалил телефона от актуализацията, значи е от това. Директно на сервиз или да го дадеш на един от форума, дето ги оправя. Той е оправил 2-3 телефона.

Колеги, някой от вас да е получавал Януарски ъпдейт? Аз не.
Цитирай
#56

е пробвай първо поне рестарт с дълго задържане на пауър бутона, така ми лагна буклика след А10 ъпдейта, после комбинациите с волюм ъп/даун + паур бутона за ресване. Принципно болния ъпдейт го изтеглиха. Ама при тая марка всеки ъпдейт е руска рулетка. Моя го оправиха гаранционно ама вече ъпдейт няма да види евър. То колко го оправиха е отделен въпрос. Имам известни подозрения, че само задния капак със серииния номер е останал от това, което им пратих на хубавците от citytel.
Цитирай
#57

Пробвах с рестарт ама пак не става. Явно ще потърся момчето тук което ги оправя
Цитирай
#58

Аз доколкото разбирам телефона се включва, но след някакво време се изключва сам?
Върни едни фабрични настройки, може да помогне.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#59

Върнах всичко и няма промяна
Цитирай
#60

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a3_ge...-47493.php
Аз пък не получих този ъпдейт. Някой да го е получил?
Цитирай
#61

Някой обнови ли си телефона с новия патч.Мнения как се държи устройството след ъпдейта.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#62

Онзи ден имах брикнато а3 и след процедурата си го дообнових до последната версия ОТА. Няма грижи
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Angel, Be6i4, ludfen
Цитирай
#63

Не съм го ъпдейтвал. Би трябвало да няма проблеми, но вече ме е леко страх с тези ъпдейти от Шаоми.

(2021-02-05, 10:58:50)ludfen написа:  Някой обнови ли си телефона с новия патч.Мнения как се държи устройството след ъпдейта.

Сега го ъпдейтнах. По-бързо отключва лицевото разпознаване и върви по-гладко сякаш. Не намерих функцията за записване на екрана.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Angel за това мнение:
  • ludfen
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)