Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

преместване на игра от едно у-во на друго
#1

Здравейте!
Искам да преместя една игра Brawl Stars от Samsung A50 към друг Lenovo P70.Дъщеря ми е стигнала до някакви нива и трябва да и ги запазя...
Пробвах с Helium Backup чрез от обяснително клипче в youtube но ми дава някакъв error и не става.
Моля за помощ и подробно обяснение как точно да я прехвърля,Благодаря предварително!  Confused

now - Lenovo P70 + Stock ROM Kit Kat 4.4.4
before - Samsung Galaxy S2 i9100 
beginning - LG optimus 2x P990 
Цитирай
Аксесоари
#2

Играта няма ли акаунт в Google Play ? Или сте с акаунт от Фейсбук ? Влизате в нея чрез един от двата начина и би трябвало да Ви възстанови нивата, до които сте стигнали Smile
Цитирай
#3

Влиза се в настройки на телефона,акаунти,Google,и там се слага отметка на което трябва,в случая игри.На мен ми е изключено,трябва да го пуснеш.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#4

Не става така...Трябва да се премести с някакво приложение.Това е за което питам.

Изпратено от моят NOH-NX9 с помощта на Tapatalk

now - Lenovo P70 + Stock ROM Kit Kat 4.4.4
before - Samsung Galaxy S2 i9100 
beginning - LG optimus 2x P990 
Цитирай
#5

Може с Titanium Backup при наличие на root на устройството си.

 
Цитирай
#6

Google Play games трябва да имаш инсталирано и на двата телефона. На новия ако го нямаш, инсталирай го , пусни го веднъж и от там си инсталирай играта. След това като пуснеш играта ще те попита дали искаш да възстановиш прогреса.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)