Анкета: Използвате ли приложението Lidl Plus? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, така имам всичко важно на едно място 
26.53%
13
26.53%
Не, използвах го за малко, но не останах очарован
16.33%
8
16.33%
Да, заради купоните, скреч картата и игрите
26.53%
13
26.53%
Не, не пазарувам в Lidl
24.49%
12
24.49%
Не, знам за него, но не съм го теглил
6.12%
3
6.12%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли приложението Lidl Plus?
#1

[Изображение: maxresdefault.jpg]

Използвате ли приложението Lidl Plus?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Приложението никога не съм го използвал,а в магазина изключително рядко пазарувам,даже не съм доволен от качеството на не хранителните стоки.
Цитирай
#3

когато влезна в лидъл го ползвам, рядко, но се случва

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#4

И аз така, не ми е основен магазин!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Имам го, ползвам го, но повече с цел да ми досаждат касиерите с механичните си питания за него, а не толкова, че ми е от полза. На промоция с него обикновено са продукти, които не пазарувам и не ме вълнуват. Пресен пример и от днес - нищо от промотираното не ми беше полезно, при все че оставих 110 лв. в магазина.
Цитирай
#6

В Lidl влизам много рядко - за 2 - 3 години влизанията ми се броят на пръстите на едната ръка.
Приложението им го инсталирах, колкото да прави компания на другото, което ползвам по-често - Billa.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

Lidl+? Ооо, дааа! Мисля, че доста трябва да поработят за усъвършенстване на приложението - например зуум-ът при разглеждане на брошурата. Като цяло оценка по петобалната

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

При мен Lidl+ отказва да ме регистрира. Попълвам адрес, име, парола, изпраща ми код, съгласявам се с условията и ме връща отново на въвеждане на име и парола. Чистих данни, преинсталирах, все тая, затова го разкарах.
Цитирай
#9

И аз го имам и го давам. Засега единствената полза е че ми пази касовите бележки. Не ми се е случвало да спестя нещо от промоциите а пък тези скреч карти са пълна глупост. Все едно като изтегля влажни кърпички след като съм ходил в магазина ще се върна на другия ден пак!

Аз горе долу веднъж седмично ходя и зареждам за седмицата така че после купувам само хляб и мляко от кварталните магазини
Цитирай
#10

Не пазарувам в Лидъл, Лидъл бг е най измекярския магазин, ниско качество, пълни боклуци, скъпо. Системата им за качество е само реклама. Пакетирано месо с хиляда етикета за качество и контрол - под не знам каква атмосфера- се оказа старо и развалено. Колбас от там само ако си самоубиец а сирене ако никога не си ял може и да пробваш

Обаче в Гърция съм най големия им фен, всеки път когато се прибирам в бг пълня багажника . Ариел, качествен но по евтин от бг. Безалкохолно портокал ( мисля че е стиел) 35% портокал и захар за 90ц, в бг е с подсладител и оцветител за 1,30бгн
Така мога да правя сравнения но темата е за приложения.
Лидл апс беше на първо място по събирана информация в гоогле стора. дори повече и от фацебоок. Чисто маркетингово приложение да следи по цял ден хората, прикрито като улеснение за пазаруване.
Айде холъм да си търсят балами другаде
[-] 2 потребители изказват благодарност на kkirilov за това мнение:
  • DoryanY, lapduh
Цитирай
#11

Рядко пазарувам от Лидъл. Два пъти инсталирам приложението и двата пъти не иска да ме регистрира и върне sms код за потвърждение . Втория път дори изпращах пет пъти заявка за ново съобщение, но така и не получих нещо обратно. Накрая програмата ми изписа че поради многото изпратени заявки от моя страна ще ме ограничат за деня. Тогава изтрих програмата и не съм влизал и в магазина им. На А1 оператор съм.
Цитирай
#12

Да кажа, че не правя реклама, а просто като ходя там по някой път и гледам, че повечето хора, го използват и реших да попитам и тук, да видя, какво мислите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

Не пазарувам в Lidl.
Само веднъж в Ст. Загора като го отвориха преди сигурно 10 години влезнах да видя как е-нямаше и една стока от познатите марки. Такова нещо не бях виждал! Яко Underground. Ни кока-кола, ни сникърс, ни тик-так, даже бира Загорка нямаше! Само нечувани, евтини марки и стоки.
И "шоколади" от...37 стотинки бройката, направо конкуренция на Линдор!
И повече не влезнах там! Ся не знам как е, май има в Ст. Загора два или 3 Лидл-а, хич не ходя там.
В чужбина в Лидл има всички познати марки, магазините са гигантски и има всичко.
Ся, пак казвам-в началото така го видях, толкова години са минали, може и да не е вече така.
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • rikob
Цитирай
#14

Ако, някой не е видял темата е : Използвате ли приложението Lidl Plus?
Но се започна анализ на магазин Лидл. какви стоки има, скъпи , евтини, пазарувам, не пазарувам. Абе никокой не го интересува пазаруваш ли или не. Става дума за приожението Lidi plus.
Цитирай
#15

И все пак"не-не пазарувам в Lidl" го има като въпрос.А след като не пазарувам не ми е нужно и приложение.
Цитирай
#16

(2021-01-09, 19:48:02)DoryanY написа:  И все пак"не-не пазарувам в Lidl" го има като въпрос.А след като не пазарувам не ми е нужно и приложение.
Така е, но защо не пазаруваш, никой не го интересува.
Цитирай
#17

Нямам го, защото не пазарувам в магазина.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#18

Да, Лидъл плюс, защото има и само Лидъл Smile
Цитирай
#19

Използвам го заради промоциите. Обикновено го отварям, като вече съм в магазина.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#20

Не го използвам, но знам за него. Не ходя често в Lidl, защото продуктите им са на техни марки, поне повечето, затова предпочитам Billa, защото има голямо разнообразие. Но Lidl ми харесва, защото е подреден и магазините са им просторни.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • hgeorgiev
Цитирай
#21

(2021-01-09, 09:46:02)kkirilov написа:  Не пазарувам в Лидъл, Лидъл бг е най измекярския магазин, ниско качество, пълни боклуци, скъпо. Системата им за качество е само реклама. Пакетирано месо с хиляда етикета за качество и контрол - под не знам каква атмосфера- се оказа старо и развалено. Колбас от там само ако си самоубиец а сирене ако никога не си ял може и да пробваш

Обаче в Гърция съм най големия им фен, всеки път когато се прибирам в бг пълня багажника . Ариел, качествен но по евтин от бг. Безалкохолно портокал ( мисля че е стиел) 35% портокал и захар за 90ц, в бг е с подсладител и оцветител за 1,30бгн
Така мога да правя сравнения но темата е за приложения.
Лидл апс беше на първо място по събирана информация в гоогле стора. дори повече и от фацебоок. Чисто маркетингово приложение да следи по цял ден хората, прикрито като улеснение за пазаруване.
Айде холъм да си търсят балами другаде
Ха-ха, култов си, брат! Да знаеш, че всичко е "за да ни следи!" Ха--ха! Така ме развесели... Жив и здрав, човече!

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

Не влизам в този магазин. Сега разбирам, че има приложение.
Цитирай
#23

(2021-01-12, 17:22:11)LangOff написа:  Ха-ха, култов си, брат! Да знаеш, че всичко е "за да ни следи!" Ха--ха! Така ме развесели... Жив и здрав, човече!

Употребата на колбаси от лидъл сериозно вреди на здравето ви.

Имам много приложения които ползват локацията ми , снимки- защото харесвам как гугъл организира албумите ми, Waze заради опасностите на пътя, .....

Преди много години  още на Windows mobile  Walmart имаха приложение за самотаксуване, Метро също се пробваха. Лидъл обаче се опита да пробута маркетингово приложение като нещо полезно, измекяри. Що не си купят данните като другите.

В лидъл не стъпвам заради политиката им, остава да си кача тяхно приложение
[-] 1 потребител изказва благодарност на kkirilov за това мнение:
  • hgeorgiev
Цитирай
#24

Много се палите за някъф прост суперSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • LangOff
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)