Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Задаване различен тон на звънене на различни контакти Note7
#1

Здравейте колеги. Може ли на този телефон да се зададе различен тон на звънене на различните контакти. Аз търсих, пробвах всякакви варианти. Не мога да се справя. Благодаря предварително.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да питам щерчето, но мисля, че с външно приложение не е проблем...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

От тук избираш .[Изображение: a4ed1fad3e3b6e854b8e8d6a61f84096.jpg]
Цитирай
#4

Аз съм прехвърлял контактите от друг телефон. Сега ще пробвам. Благодаря още веднъж. Мисля че става.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Не става. За съжаление. На някои контакти излиза само QR код. Нищо друго. Странна работа.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2021-01-09, 16:34:00)slavimi написа:  Здравейте колеги. Може ли на този телефон да се зададе различен тон на звънене на различните контакти. Аз търсих, пробвах всякакви варианти. Не мога да се справя. Благодаря предварително.

Не съм пробвал на този телефон, но на друг ми се е случвало да може само при контакти, които са записани на самият телефон(да не са на СИМ-а, гугъл или МИ акаунт).

Redmi Note 4 3/32 > Redmi Note 7 6/64Redmi Note 10 Pro 6/128 > Redmi Note 12 Pro 12/256
Цитирай
#6

на note 7 става от телефона и не трябва външно , само трябва да са копирани в него

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#7

Ваш избор, спестява време и нерви...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#8

Копираш телефонните номера от сим картата в паметта на телефона и там ще видиш опция за задаване на мелодия
Цитирай
#9

Номерата ми са в гугъл акаунта. Отваряш който и да е номер, прелистваш най-надолу и там имаш опция за избор на мелодия.
[Изображение: 4b1883fb36abb3568438cd4fec617e9e.jpg]
Цитирай
#10

(2021-01-09, 18:44:56)slavimi написа:  Аз съм прехвърлял контактите от друг телефон. Сега ще пробвам. Благодаря още веднъж. Мисля че става.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Не става. За съжаление. На някои контакти излиза само QR код. Нищо друго. Странна работа.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Бро , ако имаш 300 контакта , на всички ли искаш да сложиш различен тон ?
Цитирай
#11

Аз имам над 300 контакта. Само на определени. Благодаря за помощта. С копиране на контактите се получиха нещата.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)