Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон в диапазон 600-650лв.
#1

Здравете колеги. Имам нужда от помощ. Взех на приятелката си Huawei P10 оказа се тотално зле. После взех Huawei P20 lite. Снимките на тъмно или приближени са под всякаква критика. 
И има един проблем с дисплея всякаш надкачва картини. Ако дълго време се използва някое приложение остава следа от долу. 
Примерно ако си отворил месинджър и го затвориш, той остава лека прозрачна следа от долу. Дори и когато влезеш в друго приложение или рестартираш продължава да седи отдолу.
Мосля ви помогнете защото лиснах прекалено много пари вече.
Търся телефон с добра камера, бърза операционна система и добра батерия.
Гледах за сега на Самсунг А71, но на последък се зачитам, че има телефони на по-добра цени със по-добри характеристики.

LG Bello 4.4.2 => Huawei P20 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Само да попитам, гаранционен ли е телефонът, който оставя следи от предишно приложение ?
Защото това е дефект на дисплея, някои го наричат прегаряне и трябва да бъде заменен гаранционно, стига да не е изтекъл срока.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#3

Взимай 30, като гледаш да Не е лайт. Има много живот в модела.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#4

Huawei Nova 5t особено лилавия е идеален за жена, всяка ще го хареса
Цитирай
#5

P30 ако ви се види скъп,тогава Nova5t също е добре.
Цитирай
#6

(2021-01-12, 04:15:43)oxuboxu написа:  Само да попитам, гаранционен ли е телефонът, който оставя следи от предишно приложение ?
Защото това е дефект на дисплея, някои го наричат прегаряне и трябва да бъде заменен гаранционно, стига да не е изтекъл срока.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk
 В гаранция е да. Ами ще го занеса да го погледнат. Не че знам къде имат оторизиран сервиз в София, но ще го намеря.

ПП: За останалите. Имам приятел с P30 едно, че надхвърля бюджета. Бях свидетел и на факта, че при последния up на телефона изгуби много от фунциите му. 
И някак си ми се иска да избягам от huawei на този етап.
Загледах се в XIAOMI MI 10T LITE 5G и XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Но продължавам да съм отворен и за нови предложения

LG Bello 4.4.2 => Huawei P20 Pro
Цитирай
#7

Сервиза е на Леге 6, ще го оправят, стига да няма счупен дисплей или гръб.
Цитирай
#8

(2021-01-12, 11:42:14)NikShtain написа:  ПП: За останалите. Имам приятел с P30 едно, че надхвърля бюджета. Бях свидетел и на факта, че при последния up на телефона изгуби много от фунциите му.
Не съм забелязал да е изгубел някоя функция,има си запис на разговорите,инсталира се естествено,но си е заводско,и с отлично качество.
Цитирай
#9

Xiaomi Mi 10T Lite, POCO X3 NFC също става.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#10

Poco X3 NFC за около 500 лв. и ще ти остане парички да я заведеш на сладкарница, като ги отворят
Разликата спрямо Mi 10T Lite са несъществени, за да си оправдае втория цената, а спрямо Note 9Pro e по-добре в почти всичко за малко повечко пари.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#11

Poco X3 NFC e по-добър ли от Note 9 Pro защото не го разбрах много точно.
Загледах се в Mi 10T Lite защото има 5G технологията, но докато влезе да се наложи както трябва може би ще минат още 2-3 нови модела.
А някъде пише ли го по кутията или по телефона NFC. Защото преди малко бях в техно маркета и го голедах, но там беше сив и пишеше на кутията DS

LG Bello 4.4.2 => Huawei P20 Pro
Цитирай
#12

Разбира се, че е по-добър, 120Hz екран, по-голяма батерия, по-добра камера, стерео звук, по-нов чип, по-бързо зареждане.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)