Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21 Ultra - Лични впечатления и коментари

https://www.sammyfans.com/2021/09/03/sam...ion-panel/

Samsung removing 5G icon from notification panel with new s/w update

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
Аксесоари

Това е само за китайците
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • DxM_Shadowfury
Цитирай

One Ui 4.0. beta( Андроид 12) за серията S21

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2021-08-08, 21:45:00)Sokolchev написа:  Нещо си в грешка,p30 pro си има гугъл и беше 100 пъти по добър от тая сапунерка която ползвам сега,p40 pro  е без гугъл и като изключим това и той беше много по добър от s21 ultra

Аз също съм много разочарован от Samsung Galaxy S21 Ultra. Уж най-добротона пазара от Самсунг а е пълен шит. Още си пазя P30 pro-то и незная дали няма да се ядосам и да си го върна. Дебел, тежък и не виждам смисъл от тези "недостатъци". Гледам си снимките с Хуавея и даже са по-добри. Понякога даже цикли. Отварям фейсбук и има едно място в стаята където не зарежда. Вземам си служебната сапунерка, която е на същия оператор, правя хот спот и с нея върви...
[-] 3 потребители изказват благодарност на Zhoro за това мнение:
  • dessexc, nati71, Sokolchev
Цитирай

Ако трбява да съм честен и аз не съм кой знае колко доволен и ще се оглеждам за нещо друго догодина. Първия път, в който взех уптрата в ръка ми се стори все едно че е с калъф вече, толкова дебела и тежка. И поради тази причина само взех 21+ който е поне с нормални размери.
Иначе камерата е просто ок, ексинос-а не става за гейминг, звука не е достатъчно добър. Не е крайно зле покупката, но за тези пари се очаква да останеш доволен а не просто да си казваш, че са ок нещата.
[-] 4 потребители изказват благодарност на 100 за това мнение:
  • dessexc, foxhd, nati71, Sokolchev
Цитирай

(2021-09-15, 09:29:45)Zhoro написа:  Аз също съм много разочарован от Samsung Galaxy S21 Ultra. Уж най-добротона пазара от Самсунг а е пълен шит. Още си пазя P30 pro-то и незная дали няма да се ядосам и да си го върна. Дебел, тежък и не виждам смисъл от тези "недостатъци". Гледам си снимките с Хуавея и даже са по-добри. Понякога даже цикли. Отварям фейсбук и има едно място в стаята където не зарежда. Вземам си служебната сапунерка, която е на същия оператор, правя хот спот и с нея върви...
Давам малък ъпдейт относно S21 Ultra - след като го продадох, минах за малко на Хуавей, после си взех чистата версия на S21 - представя се в пъти по-добре от Ултрата. Батерията държи 2-3 дни (според ползването), снимките са хубави, лек и удобен. Проблемът с губенето на обхвата го има много рядко, не в такава степен, както беше при Ултрата. И определено не загрява нито при зареждане, нито при ползване. Дано информацията е полезна! Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на nati71 за това мнение:
  • Sokolchev, Zhoro
Цитирай

Аз съм мега доволна на този етап, както и от всички други флагмани на компанията, които съм ползвала. Камерата снима по-добре от на Note 10+, батерията също е доста по-издържлива, може би защото е нова, но като че ли не само за това Smile Нямах намерение да минавам на Ултрата, но действително е крачка напред и нагоре и не съжалявам Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • Doly, gazibarev, TNTKZ
Цитирай

Аз също споделям мнение, че Ултрата е безупречен. Проблеми никакви, да скалата на обхвата ми пада на места, но никога реално не съм губил връзка... Батерията е супер за мен, до 2 дни мога да изкарам с над 5ч екран. Тежеста на мен лично много ми харесва. Камерата може да се справя по добре, но според мене софтуера куца, както винаги сериозно и не се виждат реалните възможности. Да при сериозно натоварване с определени приложения грее по чувствително. За циклене точно 0 съм видял, както и с доста от флагманите на Самсунг до момента.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • divna
Цитирай

И аз съм много доволен от тази Ултра, идвам от S20 Ултра, а преди него бях с P30 pro - с кеф ги разкарах

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • divna
Цитирай

Още един положителен коментар от мен. Карал съм и по 2 дни, с 8+ часа екран. Как да не съм доволен? Грее, като се понатовари, но си имам калъф на гърба и изобщо не му обръщам внимание.

Винаги искаме това, което нямаме.
[-] 1 потребител изказва благодарност на petio_venkov за това мнение:
  • divna
Цитирай

Здравейте, как мога да си заключа дадено приложение и да влизам в него с пръстов отпечатък?
Цитирай

Не мисля, че има подобна опция.
Цитирай

Възможно е с външно приложение
Цитирай

(2021-09-23, 14:33:17)lookup написа:  Здравейте,  как мога да си заключа дадено приложение и да влизам в него с пръстов отпечатък?

Зависи от крайния резултат, който искаш да постигнеш, Secure folder може и да свърши работа.

iPhone 14 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Константинов за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай

Здравейте, не открих тема, но искам да попитам, никога не ми се е налагало, как мога да прехвърля мобилен интернет на сина си, ако има значение телефона му е Шаоми.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Пробвай от падащото меню.[Изображение: e89dd3e2431f4e83364593bf643e6e2f.jpg]

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

    цъкаш от падащото меню на мобилна точ.дост. и сина ти те намира през wifi,само че задръж иконката докато ти се отвори менюто и виж дали си на 2,4GHz защото някой устройства не поддържат 5GHz и го промен на 2,4 и там ще видиш и паролата която трябва да въведе,тази парола можеш да си я смениш,имай в предвид че батерията и монилните ти данни се хабят доста по бързо

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Здравейте, като погледнете дисплея под ъгъл към светлината, по краищата виждате ли като очертание някакво по целия дисплей?

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Хора, US вариантът с Snapdragon работи ли volte и 5g в БГ?

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай

Да, и на мен ми е интересно версията със Snapdragon дали работи пълноценно в България и дали има някакви ограничения в сравнение с европейската версия. Ако някой ползва S21 Ultra с процесор Snapdragon, то моля нека да сподели впечатления!
Цитирай

Нямам представа защо мнението ми беше изтрито, но все пак ще си задам въпроса.
Предлагат ми S21 Ultra 256GB със Snapdragon за около 500Е ползван няколко месеца.
Според вас заслужава ли си ъпгрейда от N10+ към S21U за тази цена?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Аз направих този преход, доволна съм, но не е като да беше наложително. Безпорен ъпгрейд има по отношение на камерите.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • niki1999kir
Цитирай

(2022-02-03, 23:02:22)niki1999kir написа:  Нямам представа защо мнението ми беше изтрито, но все пак ще си задам въпроса.
Предлагат ми S21 Ultra 256GB със Snapdragon за около 500Е ползван няколко месеца.
Според вас заслужава ли си ъпгрейда от N10+ към S21U за тази цена?

ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ СИ ЗАСЛУЖАВА!
Особено че е със Снап Дракона
Сменях кода да имаш записвачка

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
[-] 1 потребител изказва благодарност на desielenkova за това мнение:
  • niki1999kir
Цитирай

След седмица и малко ползване, мога да кажа, че ултрата е перфектен ъпгрейд за ноута. Батерия, камера, екран, звук, обхват... всичко е в пъти по-добро.
Междувременно поръчах S22 Ultra за майка ми да видим там как ще е положението.

Споделете какви кейсове ползвате с ултрата. Моят дойде с кафявия кожен калъф, който за 1 ден почерня от дънките ми и като пробвах да го изчистя стана още по-зле.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

[-] 1 потребител изказва благодарност на niki1999kir за това мнение:
  • divna
Цитирай

(2022-02-14, 11:03:30)niki1999kir написа:  Споделете какви кейсове ползвате с ултрата. Моят дойде с кафявия кожен калъф, който за 1 ден почерня от дънките ми и като пробвах да го изчистя стана още по-зле.
Можеш да хвърлиш един поглед в тази тема:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100822
[-] 1 потребител изказва благодарност на hollyshit за това мнение:
  • niki1999kir
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)