Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S21 Ultra

Здравейте.
Аз съм с S21 Ultra 256GB SM--G998U1
CSC - G998U1OYM4AUF5
PDA G998U1UEU4AUF5

Има ли шанс да хвана 5G?
Цитирай
Аксесоари

Телефонът има необходимия хардуер
Но софтуерно най-вероятно има пречки , което може и да не бъдат изчистени никога
Цитирай

За хардуера почти. ЕU версиите за жалост са скопени без мм антени. Не че е кой знае какво ама като ще плащаме да получаваме същото като чайниците и янките

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Значи няма нужда да опитвам да флашвам други csc? Видях такива съвети, но може би се отнася за други модели?
Цитирай

твоят е версия за САЩ и не мисля, че е възможно да флашнеш с нещо за Европа
Цитирай

пуснали са юлския ъпдейт...за САЩ
доста се забавиха за Европа, явно работят по нещо
Цитирай

Юлския е пуснат за Германия

PDA G998BXXU3AUG4
CSC G998BOXM3AUG4
Цитирай

Дойде при мен вече. Инсталира се бързо, пише само за подобрения в камерата и security за юли.
Цитирай

И аз го дръпнах. За сега не виждам никаква разлика при 5G

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма разлика при 5G , DSS не е активен
Цитирай
Smile 

Ми явно докато го караме на DSS нормално 5G няма да има

Миналата седмица от Лукойл Бургас на изхода за София. 30мин. държа 5G без да прекъсне.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Това не е DSS , а 5G на 3600 MHz
Цитирай

Предполагам че е така. Както писах направи ми впечатление, че телефона държа 5G почти 30 мин. без да слиза на 4G постоянно както се държи в София. Те затова сигурно Теленор стартираха мрежата си от Бургас.   Huh
Цитирай

В Бургас покритието е доста добро, несравнимо със София
Дори по бившите села около града, които вече са квартали има 5G
Цитирай

Днеска дойде актуализация на виваком(някакво подобрение на камерата 300+мб беше)

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай

Актуализацията не е на Виваком, а е за всички телефони произведени за българския пазар с продуктов код BGL.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай

Знам ,че не на виваком.Просто споделям на кой оператор съм,защото има забавяне на актуализации с различни оператори(поне така беше със стария самсунг).

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай

(2021-07-18, 09:06:45)nasttii написа:  Знам ,че не на виваком.Просто споделям на кой оператор съм,защото има забавяне на актуализации с различни оператори(поне така беше със стария самсунг).

Няма забавяне, ромЪт е един за всички оператори BGL, а не като преди за всеки различен

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

вчера снимах клип, 20-30 секунди
през половината време записа е без звук

отделно от това наистина телефона отново грее
не само при ползване на камерата
дори след 10 мин браузване, пак грее
чистих кеша, поправях приложенията - не помага
Цитирай

(2021-07-19, 12:07:33)Sev написа:  вчера снимах клип, 20-30 секунди
през половината време записа е без звук

отделно от това наистина телефона отново грее
не само при ползване на камерата
дори след 10 мин браузване, пак грее
чистих кеша, поправях приложенията - не помага

Зависи под греене какво имаш в предвид. Затопляне или осезаемо парене.  Ейсега пробвах 4мин клип на 8К. Телефона затопли там където е процесора но не беше горещ. При браузване пак се усеща затопляне но не и осезаемо парене. При 5nm чиповете вече са на границата на възможното пасивно охлаждане. Това е така и при дракона.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

За 10 мин браузване не би трябвало да си стопли изобщо
Особено на закрито , в охладена стая
Цитирай

За 10 мин. много ясно. А говоря за час например. Има най различни фактори. Аз рядко използвам wifi например и всичко е през модема..който не е от най добрите. Като излезе беше като печка особено във видео чат през уазъп. Пооптимизираха нещата и сега няма проблем. Никога не ми е изключвало нито мултитаскинга нито камерата заради прегряване.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Предния ъпдейт беше ок
Т.е. може да работи нормално , но пак нещо оплескаха
Цитирай

Galaxy S21 Ultra започва да получва ъпдейт G99x0ZCU2AUGE в размер на 300 MB за август месец.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-50328.php

 
Цитирай

(2021-08-02, 16:24:00)NoMaD написа:  Galaxy S21 Ultra започва да получва ъпдейт G99x0ZCU2AUGE в размер на 300 MB за август месец.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-50328.php

Започна обновяваването и за нашия вариант, но все още не е налично за БГ
Отново има подобрения , не е само ъпдейт свързан със сигурността

PDA G998BXXU3AUGM
CSC G998BOXM3AUGM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)