Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S21 Ultra

Само да ви кажа не си взимате на spigen tough armor кейс, защото ограничава достъпа до лентата с нотификациите и на практика става неизползваема. Не знам защо, на с10 плюс бях със същия кейс и нямах никакъв проблем, а сега не мога нито с палец, нито с показалец, от 10 опита 2-3 се получава и е мега дразнещо. Някой може ли да ми препоръча кейс като този на spigen с максимална защита? Гледах на otterbox, но беше изкупен.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Лентата с нотификациите може да се дръпне и от средата на дисплея. Иначе аз ползвам кожения на Самсунг и съм доволен.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • Luciana Bella
Цитирай

(2021-06-10, 16:18:58)Luciana Bella написа:  Само да ви кажа не си взимате на spigen tough armor кейс, защото ограничава достъпа до лентата с нотификациите и на практика става неизползваема. Не знам защо, на с10 плюс бях със същия кейс и нямах никакъв проблем, а сега не мога нито с палец, нито с показалец, от 10 опита 2-3 се получава и е мега дразнещо. Някой може ли да ми препоръча кейс като този на spigen с максимална защита? Гледах на otterbox, но беше изкупен.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Spigen Liquid Air P - ползвам този и има място за писалката.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dodcha за това мнение:
  • Luciana Bella
Цитирай

Аз използвам Mous кейс и съм много доволен от качеството на изработката и издръжливостта. Не ограничава портовете и има доста опции за гръб. От това което четох като ревюта и тестове, материалите не са менте.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на DxM_Shadowfury за това мнение:
  • Luciana Bella
Цитирай

Аз не ползвам нищо и на двата и съм мега,ултра,супер доволен Smile всичко работи и нищо не загрозява телефоните Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Luciana Bella
Цитирай

И аз не ползвам кейсове, лепмал съм на гърба само едно фолио, да не се драска.
[-] 2 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Luciana Bella, Sokolchev
Цитирай

Аз пък съм на мненине, че кейса може не просто да защитава, но и да прави телефона много по-готин от колкото е фабрично. Както и андроида се персонализира според предпочитанията на потребителя, така и кейса е изцяло индивидуален. Предпочитам телефона да е с плосък гръб, ама с тия камери и без кейс е малко трудно.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай

[Изображение: 20210615-170356.jpg] малко аксесоарчета,тази стойка е много добра,въпреки че си мислех че само заради името е тази цена,зарядно си трябва,а този гръб не е за мен Smile аз съм противник,но жената го взе за нейния,не е лош,с подсилен твърд гръб е и има издатина за предпазване на камерата

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

       
Оригиналния кожен кейс на Самсунг е намален и го забърсах-изключително стилна изработка.
Цитирай

Намерих си 25 ватово за сапунерката да я зареждам в колата,че с това 15 вата ми идва да се застрелям Smile  [Изображение: 20210920-172835.jpg] [Изображение: 20210920-172842.jpg]

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 2 потребители изказват благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • divna, tonus
Цитирай

Аз от ден 1ви съм с фолио    

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Въпрос за протекторите с течно лепило. Взех 1 от китай и докато подготвя стъклото ми изтече лепилото от дисплея, защото явно е билло под наклон. Остана много малко и съответно не стигна за екрана сложих и малко вода, но стана ужас на мехури ще го махам. Интересува ме дали работи добре fingerprinta, защото при мен не и не знам дали е от това че не е сложен добре и имаи вода или по принцип си е така, ако не стават за ултразвуковите сензори няма и да поръчвам нов. Какъв е вашия опит?

Или препоръчайте свестен нормален протектор, дето да не се отлепва по извивките.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Аз взех един за 15 лв от някакво момче от Варна.
Има обява в олх.
С УВ лепило е и тъча работи безупречно. Пръстовия отпечатък също.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на DxM_Shadowfury за това мнение:
  • divna
Цитирай

[Изображение: 20211222-111825.jpg][Изображение: 20211222-111830.jpg]намерих си кабел за капризната сапунерка Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2021-09-20, 16:31:30)Sokolchev написа:  Намерих си 25 ватово за сапунерката да я зареждам в колата,че с това 15 вата ми идва да се застрелям Smile  [Изображение: 20210920-172835.jpg] [Изображение: 20210920-172842.jpg]
Къде се предлага, че нещо не го намирам.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

На някой аутохоф. Марката се продава по немските бензиностанции и хофове.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

(2021-12-22, 21:50:13)gazibarev написа:  На някой аутохоф. Марката се продава по немските бензиностанции и хофове.

Марката е оригинално италиянска и в Италия ги има предимно по бензиностанциите или техномаркетите

(2021-12-22, 21:41:02)tonus написа:  Къде се предлага, че нещо не го намирам.

Аз от Италия съм го купил

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Smile 

Да предупредя някой да не седне на пачи яйца, като мен.  Tongue
Купих си наскоро гръбче-протектор за S21 Ultra с марка Molan Cano. Продават ги по моловете на сергиите за аксесоари. Черно, на вид гумено, но по-твърдо. Отвътре има залепен сребрист стикер, който пише да не се отстранява.
Та същия този гумен протектор се оказа дървена промоция. Уж гумен, но реално е бял пластмасов протектор, който е боядисан отгоре с нещо като имитация на черна матова боя. На вид подвежда, че е гумен, но реално е измама. Същото това покритие започва да се люпи по ъглите и то без да съм го драскал или третирал с химикали. Пазил съм го, само по джобовете съм го носил, телефона не е изпускан въобще. Просто пада покритието без никаква причина. И това започна след не повече от седмица-две ползване. 
Та, имайте едно наум с тази марка протектори. Ментак, явно са китайски отпадъци, които ни пробутват уж за качествени, а в последствие ...  Va

И в тази връзка някой има ли наблюдения откъде мога да си взема по-качествен протектор за гърба на S21 Ultra? Искам черно тип матово гумено и по възможност по-тънкостенно. Отзад да има повдигнат кант на протектора, който да предпазва камерите от надраскване при поставяне телефона на грапави повърхности.
Цитирай

http://nillkin.org/smartphones-accessori...5g-frosted
Цитирай

Аз ползвам такова за скромните 16лв си го взех, по твърд от обикновенните, покрива и дисплея ако го оставите на него.    

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Тънкото гръбче по никакъв начин няма да предпази телефона ако падне. По-добре заложи на малко по-плътно.
Дори и да е от по-твърда пластмаса ако падне се пукат и трябва да се сменя.
Всички силиконови ултра слим кексове са само да не ти се пързаля от ръката.
От мола преди време си бях взел "оригинално" зарядно на Самсунг точно от такова капанче. Пълно менте се оказа.
Всичко в тези магазинчета е Алиекспрес.
Хубавите кексове са брандирани и са само в сайта на производителя.
Ако си дал 2 бона за телефон поне да е защитен както трябва, ако му робуваш Smile

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай

Почти никога не си изпускам телефона. Особено този е голям и дебел, трудно ще го изтърва. Така, че по-добре слим кейс за моят случай. Просто да пази отзад от надрасквания при ежедневно ползване.
Не ми се занимава с поръчки от чужбина, у нас ще си намеря.
Цитирай

Протектор за гърба на телефона си намерих, но друго се чудя.
Това оригиналното фолио отпред на дисплея е добро в смисъл тъничко и незабележимо, не се саморазлепва, не събира мазни пръсти и т.н. Но го забелязвам отстрани погледнато, че се драска, даже и много да го пази човек. Та се чудя не продават ли някъде сходно фолио с това оригиналното. След време оригиналното ще се надраска още по-осезаемо и е хубава да се снабдя с алтернатива.
Цитирай

(2022-03-04, 21:34:52)hollyshit написа:  Протектор за гърба на телефона си намерих, но друго се чудя.
Това оригиналното фолио отпред на дисплея е добро в смисъл тъничко и незабележимо, не се саморазлепва, не събира мазни пръсти и т.н. Но го забелязвам отстрани погледнато, че се драска, даже и много да го пази човек. Та се чудя не продават ли някъде сходно фолио с това оригиналното. След време оригиналното ще се надраска още по-осезаемо и е хубава да се снабдя с алтернатива.

В магазините на Samsung Experience Store има в София в The Mall и Парадайс център , фолиото го слагат с машина и струва 30лв.

Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Phantom Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на krupps за това мнение:
  • hollyshit, Константинов
Цитирай

Много благодаря за информацията! Това ще ми е полезно.  Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)