Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S21 Ultra
#51

(2021-02-03, 22:19:52)vovalinder написа:  Аз поръчах фолио за гърба от dbrand, до седмица ще дойде.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

офффф и аз ги гледах, даже и специалните им серии нооо...мисля за същите пари да си купя още един читав кейс отколкото тази глезотия.
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз не обичам да си крия телефона в кейс, и затова го поръчах.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#53

В Емаг зарядното е на 23лв.
https://www.emag.bg/mrezhovo-zarjadno-us...e_products

Пс
С коя опция за доставка поръчвате от Dbrand (до България)?
Цитирай
#54

Мразя да чакам или да ме чакат, поръчвам с доставка между 2-5 работни дни с Арамекс.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Maxpainus
Цитирай
#55

       
Докато си чакам оригиналната силиконка с писалката, си взех и едно чудесно кейсче на Нилкин,с много добра защита на камерата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dodcha за това мнение:
  • Maxpainus
Цитирай
#56

Здравейте колеги,
аз съм от лагера на Huawei но се извинявам за СПАМА,
какво мислите за тези протектори с лепилата, могат ли да навредят на телефона, ако не се сложат евентуално кадърно (изтичане на лепило и т.н.)
Питам понеже това ми е първия телефон с извит екран и се чудя дали да лепя протектор с черните лайсни или да мина на вариант скъп LOCA протектор с UV лепило?

P.S. Попитах тук понеже прочетох в първата страница за
whitestonedome

Благодаря!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#57

Лепил съм такова стъкло на следните мои телефони S9, Iphone 8 plus, S10+, Note 10+, Iphone 11 pro max и сега смятам да купя и за S21 ultra като излезе. Това за мен е най-доброто стъкло за извит екран и през него без проблем се отчитат пръстовите отпечатъци за разлика от по-евтините му китайски алтернативи. Колкото до разтичането на лепилото в комплекта има разни лепенки които се залепят на микрофони, слушалки и т.н. за да предпазят от попадане на лепило в тях. Иначе лепило което се е разтекло по страничните лайсни се отстранява напълно и без проблем с най-обикновена кърпичка.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#58

(2021-02-04, 06:28:50)Maxpainus написа:  В Емаг зарядното е на 23лв.
https://www.emag.bg/mrezhovo-zarjadno-us...e_products

Пс
С коя опция за доставка поръчвате от Dbrand (до България)?

Дали е оригинално че за 15лв. има от алиекспрес. В емаг има много частни лица който бог знае от къде се купуват нещата. С доставката ти става 28лв. в теленор е 35лв. с безплатна доставка ако, ще е за 7 лева по добре от теленор поне ще е оригинално.
Ако искаш по евтино и то с кабел ето.
https://www.aliexpress.com/item/40008643...2e0eZOBEvi

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#59

Конкретното се предлага от Емаг и вярвам, че е оригинално. Цената е такава заради кибер нещо си иначе беше 29.99лв.
За потребители от София и в случай, че им се разкарва до Сердика център доставката е безплатна.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#60

(2021-02-05, 08:03:33)kali_74 написа:  Дали е оригинално че за 15лв. има от алиекспрес. В емаг има много частни лица който бог знае от къде се купуват нещата. С доставката ти става 28лв. в теленор е 35лв. с безплатна доставка ако, ще е за 7 лева по добре от теленор поне ще е оригинално.
Ако искаш по евтино и то с кабел ето.
https://www.aliexpress.com/item/40008643...2e0eZOBEvi
Купих си такова от али-то за 15 лв. Зарежда си, обаче на супер - бързо не зарежда

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#61

(2021-02-05, 08:34:40)TNTKZ написа:  Купих си такова от али-то за 15 лв. Зарежда си, обаче на супер - бързо не зарежда
Поръчал съм и аз, ще споделя как зарежда чакам го тези дни.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#62

Аз ползвам адаптер от 1+ и кабел от часовника ми, нямам проблем.
Цитирай
#63

Днес ходих до Технополис Ст.Загора и оттам си взех калъфчето с писалката за 109лв. Тия хора въобще не си ъпдейтват стоката в сайта им, аз си чакам ли чакам да се появи като наличност

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#64

Ами аз повтарях ли повтарях че го има наличен и цената му е 109 лева, но имаше колеги които не вярваха и питаха дали не съм се объркал, че и тази му цена била прекалено ниска спрямо същата по разни измислени сайтчета и гаражни търговци на които предпочитали да правят оборот вместо на веригите.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#65

Ако визираш моето мнение, то касаеше черният кожен калъф, който закупих един ден след като си получих телефона на цена 105 лева, с включена доставка до врата два часа след поръчката Wink
Предпочетох да дам десет лева повече, на креативна фирма, вместо да чакам седмица-две-месец, докато някой се накани да зареди повече от 1 бройка.
Иначе в понеделник видях силиконовия със стилуса в Технополис, но ми се стори голям, пък и не се сещам за какво би ми свършил работа моливът Smile

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

По едно време и аз се подвоумих да взема този с писалката, но се отказах заради увеличението на габаритите а и като се сетя че на последният ми Ноут 10+ ползвах писалката точно нула пъти твърдо се насочих към коженият кейс от една също толкова креативна(скъпарска) фирма Dice за 99 лева. Поне добавих тази джаджа[Изображение: 30546_samsung-usb-c-to-usb-adapter-ee-un...081488.jpg]за 9 лева за да ми стане доставката безплатна и с нея мога да си свързвам флашки и сд картата ми за да си прехвърлям файлове от и на телефона.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#67

Креативна не защото е скъпарска, а защото когато никъде го нямаше или имаше на цена над 120лв при тях беше 100 с безплатна доставка до офис и с 5 лева доставка на същия ден до адрес. Сега кафявия при тях е на цена 79лв,
но всеки си има глава на раменете и си преценява от къде да купува. Аз няма да си оставя телефона без калъф една седмица за да спестя 10лв или да си купувам калъфи, които да ползвам само докато излезне заветния, само и само за да не съм прецакан
Иначе джажата за донатъкмяване на безплатната доставка я имам от с10+
Още не съм я ползвал но си я пазя



Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#68

И аз ги имах на Ноут 10 +, С10+ и на С9 но ги продадох заедно с телефоните.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#69

Дойде ми зарядното от емаг(23лв), и за разлика от това което имам от али-то(15лв) поддържа супебързо зареждане
https://www.emag.bg/mrezhovo-zarjadno-us...e_products

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#70

(2021-02-06, 11:59:25)TNTKZ написа:  Дойде ми зарядното от емаг(23лв), и за разлика от това което имам от али-то(15лв) поддържа супебързо зареждане
https://www.emag.bg/mrezhovo-zarjadno-us...e_products

С кабел ли е или само траф

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#71

Без кабел, ползвам този от кутията

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • kali_74
Цитирай
#72

Поръчах си от Али-то едно uv стъкло за 5.33 лв. макар че не бях особено впечатлен от същото поставено на S20+. Телефонът не можеше да се отключва с пръстов отпечатък и не беше много кейс френдли. Стъклото постепенно беше надигнато и разлепено от кейс Spigen Ultra Hybrid.
Ще го тествам как ще е със S21 ultra и ако не става до тогава се надявам в немският Амазон да са пуснали Whitestone dome glass.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#73

(2021-02-07, 11:33:58)tonus написа:  Поръчах си от Али-то едно uv стъкло за 5.33 лв. макар че не бях особено впечатлен от същото поставено на S20+. Телефонът не можеше да се отключва с пръстов отпечатък и не беше много кейс френдли. Стъклото постепенно беше надигнато и разлепено от кейс Spigen Ultra Hybrid.
Ще го тествам как ще е със S21 ultra и ако не става до тогава се надявам в немският Амазон да са пуснали Whitestone dome glass.

Аз си взех от Амзон на EGV,но като гледам са с еднакви технолигии на слагане-ваничка,лепило,бяла ув лампа. Няма проблеми с отпечатиците и чувствителността. Проблема беше другаде обаче-в пакета имаше и 2 стъкла за камерата,които покриваха всичко без светкавицата. Само че,като пробвах да снимам с камерата и се скапваше снимката-камерата се заслепяваше по някакъв начин. Махнах сткълцето и си снимаше нормално.
Цитирай
#74

(2021-01-29, 18:53:01)tonus написа:  След работа минах през Технополис и взех най-простия Clear cover на Самсунг, защото за мой късмет единствената бройка кожен някой го беше купил преди мен.
За първо време става. Около блока с камерите има по-високо ръбче което ги предпазва при поставяне на телефона по гръб на равна повърхност и също така като се постави с екрана надолу екрана не докосва равната повърхност.
[Изображение: 893268.jpeg]

А силиконов ли е или пастмасов?
Цитирай
#75

Силиконов, но вече е в шкафа заменен от кожения.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)