Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S21 Ultra
#76

Закупих зарядно от Алиекспрес за 15лв. Пристигна за 24 дни. Ето линк към страницата супер бързото зареждане работи.

BGN 15.58  40%OFF | 100% Original Samsung Note 10 MobilePhone super fast charger 25 w EU Travel Usb PD PSS Fast Charge Adapter EP-TA800 note 10 plus

https://a.aliexpress.com/_mLuyPkb


Прикачени файлове Миниатюри
               

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
Аксесоари
#77

Коженият гръб се е появил на сайта на Теленор на цена от 90 лева.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#78

В Емаг имат промоция от 30% на калъфи предлагани от тях.
Примерно кафявият кожен за с21у е 68лв.
а черният 87лв.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#79

Моето скинче дойде, като го лепна ще споделя.

Ето го скинчето    

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Dodcha, TNTKZ
Цитирай
#80

(2021-02-15, 15:31:38)vovalinder написа:  Моето скинче дойде, като го лепна ще споделя.

Ето го скинчето

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Много е красиво. Залепна ли хубаво по извивките? И аз ги гледах на бранда,но искам по добра защита.

И на мен ми дойде едно много добро стъкълце на Spigen.   Отпечатъците работят много добре и чувствителността е юного по добра от предишното ми. Процеса на лепене е много прост. Пристигна в някаква огромна кутия,снимах с10 за сравнениеSmile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#81

(2021-02-16, 03:02:30)Dodcha написа:  Много е красиво. Залепна ли хубаво по извивките? И аз ги гледах на бранда,но искам по добра защита.

И на мен ми дойде едно много добро стъкълце на Spigen.   Отпечатъците работят много добре и чувствителността е юного по добра от предишното ми. Процеса на лепене е много прост. Пристигна в някаква огромна кутия,снимах с10 за сравнениеSmile
Залепна много добре, и не се плъзга в ръката.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Dodcha
Цитирай
#82

(2021-02-16, 03:02:30)Dodcha написа:  
И на мен ми дойде едно много добро стъкълце на Spigen.   Отпечатъците работят много добре и чувствителността е юного по добра от предишното ми. Процеса на лепене е много прост. Пристигна в някаква огромна кутия,снимах с10 за сравнениеSmile

Залепи ли го стъкълцето за да споделиш впечатления. Най-вече за съвместимост с кейсове дали се надига от тях, че смятам да го поръчвам защото whitestone много се бавят с наличностите в амазон.де.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#83

(2021-02-14, 18:17:09)tonus написа:  Коженият гръб се е появил на сайта на Теленор на цена от 90 лева.

Не си струва колега, ползвам го в момента но ще слагам друг защото един път че се хлъзга много, а и не се усеща много като кожа.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#84

На кожения му трябва малко време за да се подобри сцеплението и усещането. При мокри ръце захвата дори е по добър от силиконовите, но избягвайте да го мокрите много защото след време става на пъпчици (поне такива са ми наблюденията от епълските).

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#85

С всички кожени е така първоначално. С времето омекват и се усещат точно като кожа и сцеплението е много добро. Моят го ползвам от десетина дни и още е твърд и хлъзгав, но епълският и коженият на предният ми Ноут 10+ бяха и са ми много удобни.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#86

(2021-02-16, 08:55:35)tonus написа:  Залепи ли го стъкълцето за да споделиш впечатления. Най-вече за съвместимост с кейсове дали се надига от тях, че смятам да го поръчвам защото whitestone много се бавят с наличностите в амазон.де.
Стъклото е залепено. Няма проблеми с отключването и е case friendlySmile Има предостатъчно място от всички страни и не опира в кейса.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dodcha за това мнение:
  • tonus
Цитирай
#87

Поръчах и аз едно.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#88

Препоръчайте ми някое бързо зарядно за кола(около 25 W)

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#89

(2021-02-19, 09:03:33)TNTKZ написа:  Препоръчайте ми някое бързо зарядно за кола(около 25 W)

Аз взех такова 

https://www.jarcomputers.com/Xiaomi-Mi-2...l?ref=prod
Цитирай
#90

(2021-02-16, 03:02:30)Dodcha написа:  Много е красиво. Залепна ли хубаво по извивките? И аз ги гледах на бранда,но искам по добра защита.

И на мен ми дойде едно много добро стъкълце на Spigen.   Отпечатъците работят много добре и чувствителността е юного по добра от предишното ми. Процеса на лепене е много прост. Пристигна в някаква огромна кутия,снимах с10 за сравнениеSmile

Между другото в комплекта на Спигена една тубичка лепило ли има или две.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#91

Едно стъкло с една тубичка лепило.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dodcha за това мнение:
  • tonus
Цитирай
#92

Чувал съм че LOCA протекторите не са за предпочитане, много трудно се инсталират и в някои случай дори могат да повредят телефона от течното лепило, ако случайно попадне между бутоните или още по-лошо в говорителите.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#93

5 съм залепил досега. Никакви бутони не са ми блокирали и никакви говорители не са повредени.Следваш инструкциите и няма проблем. Иначе няма друг вариант който да легне плътно по извивките и без мехурчета.
Цитирай
#94

(2021-02-19, 23:09:47)Viiipeer написа:  Чувал съм че LOCA протекторите не са за предпочитане, много трудно се инсталират и в някои случай дори могат да повредят телефона от течното лепило, ако случайно попадне между бутоните или още по-лошо в говорителите.

 Едно е да си чувал, а друто е да си ги ползвал. Този ще ми е шестият такъв който ще ползвам и комплектите за монтаж са направени така, че и с две леви ръце да си няма какво да сбъркаш и съдържат предпазни лепенки за товорители, бутони и всякакви отвори. Премахването на стъклото също е много лесно и не остават никакви следи по екрана.
Виж при китайските аналози от Али-то там нещата стоят по друг начин. Имаш само стъкло, тубичка лепило( което доста повече от необходимото) и ув-лампа. Трябват ти железни нерви и много сръчност за да се получат нещата.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#95

(2021-02-20, 08:02:01)tonus написа:   Едно е да си чувал, а друто е да си ги ползвал. Този ще ми е шестият такъв който ще ползвам и комплектите за монтаж са направени така, че и с две леви ръце да си няма какво да сбъркаш и съдържат предпазни лепенки за товорители, бутони и всякакви отвори. Премахването на стъклото също е много лесно и не остават никакви следи по екрана.
Виж при китайските аналози от Али-то там нещата стоят по друг начин. Имаш само стъкло, тубичка лепило( което доста повече от необходимото) и ув-лампа. Трябват ти железни нерви и много сръчност за да се получат нещата.

Благодаря, просто съм гледал най-различни коментари в тубата под видеата. Smile

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#96

Регистрирах се за слушалките и смарт тага и остава само да се чака.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#97

При мен бутона се появи по-рано от описаното в условията на играта и мисля днес през деня да им звъня и да им пиша малко заплашителен email, който в последствие да ползвам ако се наложи за доказателство към КЗП. Според условията трябваше бутона да се появи СЛЕД 03:05 часа в Samsung members, а аз като станах в 2:30 и той вече беше се появил. Моята регистрация я направих в 2:39, ама с тези курвенски номера с пускането на бутона по-рано от предвиденото в условията на промоцията дават определено неравно предимство и си нарушават собствените условия. Също така това може да е идеално условие маса народ да оспори тази промоция и да поиска да получи слушалки...

При мен в момента притеснението е, че в условията пише, че регистрацията трябва да стане в периода 03:05ч на 22.02.2021г - 23:59ч на 28.02.2021г. а аз си направих моята регистрация по-рано, защото не мога да знам колко хора биха ме изпреварили заради появата на бутона по-рано от предвиденото. И ако решат да ме дисквалифицират заради това, че съм се регистрирал по-рано...

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

[-] 1 потребител изказва благодарност на nmnikolov за това мнение:
  • glamav
Цитирай
#98

Свиркай си и да не ти пука. Има по-важни неща в живота, за които да се ядосваш.
Успех на всички.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#99

А не, аз изобщо няма да си свиркам само. То че ще си взема слушалки е ясно, ама въпроса е дали ще е защото съм от първите регистрирали или ще е заради това, че не са си спазили условията на играта. Защото това по-ранно показване на бутона може да е и злоупотреба от страна на организатора, с коята да се възползват предварително информирани от тях хора. А и аз давам информация на всички хора тук във форума, които могат да оспорят тази промоция и да си поискат слушалки независимо дали са от първите регистрирани. И това ще е идеално наказание за Samsung, че в някои страни дават тези неща при всеки закупен телефон, а на други разиграфат такъв тик промоции в стил най-бързият печели...

P.S. на мен слушалките ми трябват за жената, която от известно време иска такъв тип слушалки. Скоро и купих Sony bluetooth слушалки, които обаче са с къс кабел между слушалките, а тя иска изобщо да няма кабел. Така че хич не ми е безразлично дали ще трябва да извадя още 200-300 лева за нови слушалки или не.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

[-] 1 потребител изказва благодарност на nmnikolov за това мнение:
  • glamav
Цитирай

Кога връщат имейл обичайно, за това дали си се доредил или не?

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)