Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S21 Ultra

(2021-02-25, 09:58:39)tonus написа:  Spigen

От немският Амазон, но гледам че в момента нямат налични.

Пиши моля те като го сложиш. Как е тъча, усеща ли се разлика, фингърпринта ОК ли е?
Опита ми с последния такъв протектор на с9 беше ужасен. Накрая се счупи от натискане по дисплея и от тогава си нося телефоните без нищо. Не съм имал грижи до момента, но все пак обислям да сложа такъв.
Цитирай
Аксесоари

Още вчера го сложих и както писах не се отличава от whitestone dome glass . След като го залепих въведох наново пръстовите отпечатъци и въпреки че в момента имам проблеми с кожата на ръцете заради дезинфектантите скенера си работи перфектно през стъклото.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Вчера от Samsung са ми отговорили на email-а относно промоцията за слушалките:

Цитат:Благодарим Ви, че се свързахте със Samsung!

  Все още правим проверка по случая с нашите партньори, които отговарят и поддържат технически всичко свързано с кампанията. Веднага щом имаме ясното за причината и дали има засегнати клиенти Samsung ще намери начин да бъдат компенсирани.

  Направихме проверка на Вашата регистрация и тя е сред първите. В процеса на играта агенцията прави проверка и валидиране на данните с продавача, от който е закупен телефона. Ако отговаряте на всички документални условия очаквайте обаждане между 04.03.2021 г. и 11.03.2021 г.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

[-] 1 потребител изказва благодарност на nmnikolov за това мнение:
  • glamav
Цитирай

(2021-02-25, 14:14:19)tonus написа:  Още вчера го сложих и както писах не се отличава от whitestone dome glass . След като го залепих въведох наново пръстовите отпечатъци и въпреки че в момента имам проблеми с кожата на ръцете заради дезинфектантите скенера си работи перфектно през стъклото.

Малко избързах с хваленето на ув стъклото на Спиген. След кратко ползване без да е удряно или да е изтърван телефона, ръбовете на стъклото се назъбиха без видима причина. Явно ще вземам Whitestone когато излезе в Амазон, само дано това устиска до тогава.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 4 потребители изказват благодарност на tonus за това мнение:
  • Friz, glamav, kremon, Maxpainus
Цитирай

(2021-03-01, 14:40:26)tonus написа:  Малко избързах с хваленето на ув стъклото на Спиген. След кратко ползване без да е удряно или да е изтърван телефона, ръбовете на стъклото се назъбиха без видима причина. Явно ще вземам Whitestone когато излезе в Амазон, само дано това устиска до тогава.

В интерес на истината, с калъфи и протектори ситуацията е винаги такава, че трябва да се изчака поне месец преди да се даде реално мнение.
Особено с кристалните твърди кейсове съм забелязал че винаги са перфектно докато не почнат да пожълтяват и да се надраскват. Същата работа и с протекторите за екрани. Аз си взех 2 бр. ESR протектори за S21 Ultra, четох ги в един сайт, но не очаквам чудеса. По скоро да защитя от микронадрасквания, които при последните модели все повече се забелязват.

SM-G998B
Цитирай

Ползвам Galaxy S21 Ultra 5G Rugged Protective кейс, същия ползвах и на s10+ и s9.
Забелязвам че и при предишните и при сегашния по средата където са двете езичета за подпиране е леко изпъкнало. Като се сложи телефона на масата и не седи стабилно.
Това е за всички бъдещи ползватели на такъв кейс.


[Изображение: EF-RG998_001_Front_Black_1600x1200.jpg?%24...tails-jpg%24]
Цитирай

Не дочаках немският Амазон да пуснат Whitestone dome glass и го поръчах от amazon.com. Комплекта с две стъкла излиза 130 лева с включена доктавка и вносни такси, докато от немският ми излизаше обикновено малко над 150 лева.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Някой има ли новини покрай слушалките? Знам, че от 4 до 11 март трябва да се обаждат на печелившите.

SM-G998B
Цитирай

(2021-03-04, 21:29:17)az написа:  Някой има ли новини покрай слушалките? Знам, че от 4 до 11 март трябва да се обаждат на печелившите.
Сега говорих със Самсунг България.
От 04.03 до 11.03 ще правят валидация на подадените данни, ако в тях има грешки.
Между 19.03 и 27.03 ще изпращат подаръците, като всеки печеливш ще получи имейл за допълнителни данни около доставката, преди да изпратят подаръка. Списъци с победители няма да има заради GDPR. Така, че чакаме.

☆ SamSunG S21 Ultra ☆

Най-накрая. [Изображение: daefd3bbe16005a52c868ddd77834b6c.jpg][Изображение: 3c4b87513174cf8dd00d243901ab773a.jpg]

☆ SamSunG S21 Ultra ☆

☆ SamSung S23 Ultra ☆
[-] 2 потребители изказват благодарност на RuShY за това мнение:
  • glamav, TNTKZ
Цитирай

Най-накрая силиконовият, силиконовият с писалка и коженият кейсове са налични в Samsung Experience Store на нормални цени от 34.90, 99.90 и.79.90 лева.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Maxpainus
Цитирай

(2021-03-05, 10:41:53)RuShY написа:  Сега говорих със Самсунг България.
От 04.03 до 11.03 ще правят валидация на подадените данни, ако в тях има грешки.
Между 19.03 и 27.03 ще изпращат подаръците, като всеки печеливш ще получи имейл за допълнителни данни около доставката, преди да изпратят подаръка. Списъци с победители няма да има заради GDPR. Така, че чакаме.

☆ SamSunG S21 Ultra ☆

Най-накрая. [Изображение: daefd3bbe16005a52c868ddd77834b6c.jpg][Изображение: 3c4b87513174cf8dd00d243901ab773a.jpg]

☆ SamSunG S21 Ultra ☆

Гърбът на кейса силиконов ли е

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2021-03-07, 11:44:07)TNTKZ написа:  Гърбът на кейса силиконов ли е
Не, нещо като изкуствена кожа. Стабилно е при захват и не се пързаля.
S pen-а работи перфектно, аз идвам от Note 8, т.е. не съм си играл с активния S pen и не мога да направя разлика. Единствената разлика с Note е, че трябва да чукнеш на екрана, за да ти се появи менюто. Иначе се пише много по-лесно.

☆ SamSunG S21 Ultra ☆

☆ SamSung S23 Ultra ☆
Цитирай

На някой досега да са му звъняли или пращали email относно промоцията за слушалките?

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Аз тощу що им звънях.
Първо казаха ами то няма проблем че е бил активен банера по рано от обявеното,нали сте получили линк с потвърждение Big Grin на бързо им обясних казвате на свой хора,че банера ще е активен от 02:30 примерно и ние глупаците след 03:05(надеждата крепи глупака).
Казаха,че щели да се обадят само ако има проблеми със данните и това ще се случи най късно до утре.Иначе още течала проверка по случея.
Ще ги изчакам до края на седмицата и така и така съм почнал със жалбите до КЗП дали ще пусна една повече или по малко ми е все едно.
Цитирай

(2021-03-10, 15:19:27)tedo написа:  Аз тощу що им звънях.
Първо казаха ами то няма проблем че е бил активен банера по рано от обявеното,нали сте получили линк с потвърждение Big Grin на бързо им обясних казвате на свой хора,че банера ще е активен от 02:30 примерно и ние глупаците след 03:05(надеждата крепи глупака).
Казаха,че щели да се обадят само ако има проблеми със данните и това ще се случи най късно до утре.Иначе още течала проверка по случея.
Ще ги изчакам до края на седмицата и така и така съм почнал със жалбите до КЗП дали ще пусна една повече или по малко ми е все едно.
Няма да е честно, ще пусна и аз жалба. Само, ще те помоля да ми кажеш какво до им напиша в жалбата.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Аз все пак ще ги изчакам докато получа емаил дали печеля или не. Макар че на мен в email ми отговориха, че съм един от първите регистрирали се в 2:39. Съмнява ме да сме много регистриралите се преди 3:05, така че по-скоро всички, станали и регистрирали се ще вземат слушалки.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

На мен по телефона ми казаха,че нямат списък кой кога се е регистрирал и не могат да ми кажат.@kali_74 жалбата,че са нарушили общите условия на играта.Описваш какво,как и защо.Аз ако ще пускам жалба ще им пусна и общите условия и ще им кажа да им преслушат разговора ми с тях от днес защото там потвърждават че са нарушили общите условия на играта.
Цитирай

Спокойно .... последното, което искат е недоволства по форуми и социални мрежи(от личен опит), ще ви ги пратят.
Цитирай

(2021-03-10, 16:06:05)emzo написа:  Спокойно .... последното, което искат е недоволства по форуми и социални мрежи(от личен опит), ще ви ги пратят.

Аз съм спокоен,просто днес е такъв ден Big Grin Big Grin Big Grin 
То ако се тръгне със жалби и тнт ще имат да платят много повече от цената на едни слушалки защото няма да са 1-2 жалби.
Цитирай

Добра група се събираме. КЗП ще има да си ги човърка по всеки параграф.
Цитирай

Аз пак казвам, че е по-добре всеки да изчака и да види дали печели или не. Защото вероятно всички тук ще вземем слушалки.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

(2021-03-11, 10:49:25)nmnikolov написа:  Аз пак казвам, че е по-добре всеки да изчака и да види дали печели или не. Защото вероятно всички тук ще вземем слушалки.

От твоята клавиатура - в божия сървър!
Цитирай

(2021-03-11, 11:43:20)glamav написа:  От твоята клавиатура - в божия сървър!
Май поне тая година няма да се пие студена вода. [Изображение: f097910fb50550910a96aaa42236e1df.jpg]

☆ SamSunG S21 Ultra ☆

☆ SamSung S23 Ultra ☆
Цитирай

И аз го получих.
[Изображение: 83059e959b5192e0598f7831278c3654.jpg]

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Скъпи клиенти,
Свързваме се с Вас относно участието Ви в pre-order кампанията за новите устройства от серията Galaxy S21, в която сте участвали.
Брокс Вижън ЕАД е медиен партньор на Samsung и като такъв е отговорен за извършване на процеса за валидация на участниците и разпращане на наградите.
Вие сте сред победителите в кампанията и печелите слушалки Galaxy Buds Pro + Smart Tag. Честито!
Във връзка с общите условия на кампанията и с цел предоставянето на наградата Ви, са ни необходими следните допълнителни данни:

1. Три имена
2. ЕГН
3. Адрес по лична карта
4. Номер на лична карта
5. Моля да ни потвърдите и адреса за доставка, който сте посочили или да ни дадете друг удобен адрес/офис на Speedy.
Данните от точки 1-4 са ни нужни, тъй като ще бъдат използвани от Samsung, за да Ви издадат документ за наградата.
Молим да отговорите на този мейл до 17.03
Всички награди ще бъдат изпратени в периода 19.03-27.03.
Ще бъдете известени от куриерска фирма Speedy на телефона, който сте ни подали, когато наградата Ви е на път.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)