Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимки, направени от Samsung Galaxy S21 Ultra
#26

Омазаха малко нещата след последния ъпдейт, надявам се скоро да ги оправят. За снимки от ръка 100х едва ли някой очаква кристални снимки.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#27

(2021-02-28, 09:50:25)emzo написа:  И се кефите, чак сега, на такива мазаници ?
А, кой друг се кефи и ние не сме разбрали?
[Изображение: 3afda7632782510636f204aa1d516b53.jpg]

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай
#28

(2021-02-28, 09:50:25)emzo написа:  И се кефите, чак сега, на такива мазаници ?

Толкова си може технологията за сега.
Обаче е в пъти по-добре от боклуците на Хухавел.

1916 
Цитирай
#29

(2021-02-28, 12:04:31)milss написа:  Толкова си може технологията за сега.
Обаче е в пъти по-добре от боклуците на Хухавел.

Ахахахх, тук си в голяма грешка пич.... Точно обратното е, ама щом това те успокоява!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • ilisp
Цитирай
#30

Е дай пример де, засрами ниSmile предишния ми телефон беше П40 Про+, ето луна от него на 100х     , ако го кропна и там става мацаница, още не е направен телефона дето да не я размаца.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#31

Той е дал пример и сега разбрах къде била истината...
Снимката от китаеца а под него от с21у.... Аз ли съм зле със зрението или детайла на хуавей мейт 40про е невероятен Иначе е интересна интерпретация на някоя планета.
[Изображение: 4a0a295c4fabd599e00b10ca36de43c0.jpg][Изображение: a631cdfe8db4619396db4db106cf31f5.jpg]

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#32

Да при тия двете е така, а сега кропни китайската до размера на другата, и виж пак, защото при мен се получава това.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
[attachment=32543]

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#33

(2021-02-28, 13:22:03)Viiipeer написа:  Ахахахх, тук си в голяма грешка пич.... Точно обратното е, ама щом това те успокоява!

Примерите под твоя пост показват кой е в грешка.
Аз съм си спокоен и хич не ми дреме кой снима по-добре. Само ми става смешно как собствениците на Хуавей скачат като ощипани моми щом се каже, че нещо е по-добро от тяхното. Специално за последния им модел (Р 40) не бих платил и 500 лв. Нито снима, нито има GMS.
П.п. За Хуавей се пише в друг раздел. Тук не ми се чете за безполезни пръчки.

1916 
Цитирай
#34

(2021-02-28, 13:52:39)Maxpainus написа:  Той е дал пример и сега разбрах къде била истината...
Снимката от китаеца а под него от с21у.... Аз ли съм зле със зрението или детайла на хуавей мейт 40про е невероятен Иначе е интересна интерпретация на някоя планета.
[Изображение: 4a0a295c4fabd599e00b10ca36de43c0.jpg][Изображение: a631cdfe8db4619396db4db106cf31f5.jpg]

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk


Hahah колко Biased е да ми смачкаш снимката. Айде сега я виж през лика в ОРИГИНАЛ....

https://imgur.com/a/syagSrT

Някой се опитва да Шмекерува май.....

(2021-02-28, 13:52:39)Maxpainus написа:  Той е дал пример и сега разбрах къде била истината...
Снимката от китаеца а под него от с21у.... Аз ли съм зле със зрението или детайла на хуавей мейт 40про е невероятен Иначе е интересна интерпретация на някоя планета.
[Изображение: 4a0a295c4fabd599e00b10ca36de43c0.jpg][Изображение: a631cdfe8db4619396db4db106cf31f5.jpg]

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Другия път като сравняваш , сравнвай на 30X Zoom това беше само на 30, отделно срвнявай след това на 50X и т.н... оставяй си с вярването за по-добрия телефон.....

P.S. ако само това ви е успокоението че една луна снима малко по-добре... ами Успех! Ххахххааха  блажени са верващите!

Тази луна каква е Марсовидна ли е, нито цвета е същия нито нищо.....

Имай на предвид че снимката я изрих вече и я свалих от линка , там я мачка.... отделно и през Photoshop за да ги сложа side by side...Дали няма разлика с твоя мазньоч който си блърнал на моята снимка УМИШЛЕНО?

(2021-02-28, 13:43:04)vovalinder написа:  Е дай пример де, засрами ниSmile предишния ми телефон беше П40 Про+, ето луна от него на 100х, ако го кропна и там става мацаница, още не е направен телефона дето да не я размаца.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Вече съм дал а това че не сте видели не е мой проблем,
отделно ако снимката за която твърдите че е на 100X от P40 Pro - значи задкамерното устройство не е функционално... Първо това НЕ е 100 зум и второ не е от апарата с който твърдите че е правена снимката.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • ilisp
Цитирай
#35

(2021-02-28, 16:54:27)Viiipeer написа:  Hahah колко Biased е да ми смачкаш снимката. Айде сега я виж през лика в ОРИГИНАЛ....

https://imgur.com/a/syagSrT

Някой се опитва да Шмекерува май.....


Другия път като сравняваш , сравнвай на 30X Zoom това беше само на 30, отделно срвнявай след това на 50X и т.н... оставяй си с вярването за по-добрия телефон.....

P.S. ако само това ви е успокоението че една луна снима малко по-добре... ами Успех! Ххахххааха  блажени са верващите!

Тази луна каква е Марсовидна ли е, нито цвета е същия нито нищо.....

Имай на предвид че снимката я изрих вече и я свалих от линка , там я мачка.... отделно и през Photoshop за да ги сложа side by side...Дали няма разлика с твоя мазньоч който си блърнал на моята снимка УМИШЛЕНО?


Вече съм дал а това че не сте видели не е мой проблем,
отделно ако снимката за която твърдите че е на 100X от P40 Pro - значи задкамерното устройство не е функционално... Първо това НЕ е 100 зум и второ не е от апарата с който твърдите че е правена снимката.
Снимката е направена с П40 Про Плюс, задкамерното устройство е едно и също, при еднакви условия.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#36

Погледнете тази снимка от П40 Про   #93  https://forum.androidbg.com/showthread.p...164&page=4
https://ibb.co/93pn8g4
Цитирай
#37

Viiipeeer Снимката я видях (на голям екран) още като я постна и си помислих, че е някаква шега (не знам кой и как е мачкал, но и с20у прави по добри снимки на луната) допуснах, че на дисплея на Хуауей е възможно да се вижда нещо различно или поне в твоите очи. По късно разбрах, че автора си ти... Успокой синята топка... Сравнения правиш ти, не аз. Аз само направих скрииншот на твоята снимка, която си дал за "мерило"
Тъй като виждам, че искаш да се похвалиш с новата си придобивка, не знам защо просто не качиш снимка чрез тапата (в правилната тема), колкото и да я смачка, нали и моите са смачкани по същият начин... И да ти обясня сега, ако сравнявам на по малко от 100 тогава ще твърдиш, че снимката е правена с фотоапарат (качеството се подобрява, а не обратното)

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • kremon, milss
Цитирай
#38

(2021-02-28, 17:50:55)Maxpainus написа:  Viiipeeer Снимката я видях (на голям екран) още като я постна и си помислих, че е някаква шега (не знам кой и как е мачкал, но и с20у прави по добри снимки на луната) допуснах, че на дисплея на Хуауей е възможно да се вижда нещо различно или поне в твоите очи. По късно разбрах, че автора си ти... Успокой синята топка... Сравнения правиш ти,  не аз. Аз само направих скрииншот на твоята снимка, която си дал за "мерило"
Тъй като виждам, че искаш да се похвалиш с новата си придобивка, не знам защо просто не качиш снимка чрез тапата (в правилната тема), колкото и да я смачка, нали и моите са смачкани по същият начин...  И да ти обясня сега, ако сравнявам на по малко от 100 тогава ще твърдиш, че снимката е правена с фотоапарат (качеството се подобрява, а не обратното)

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Не знам дали си го гледал на IMAX екран, но аз съм я гледал на 22 монитор.... не знам какво повече да кажа- успех в грешните представи - хаахахх

(2021-02-28, 17:50:55)Maxpainus написа:  Viiipeeer Снимката я видях (на голям екран) още като я постна и си помислих, че е някаква шега (не знам кой и как е мачкал, но и с20у прави по добри снимки на луната) допуснах, че на дисплея на Хуауей е възможно да се вижда нещо различно или поне в твоите очи. По късно разбрах, че автора си ти... Успокой синята топка... Сравнения правиш ти,  не аз. Аз само направих скрииншот на твоята снимка, която си дал за "мерило"
Тъй като виждам, че искаш да се похвалиш с новата си придобивка, не знам защо просто не качиш снимка чрез тапата (в правилната тема), колкото и да я смачка, нали и моите са смачкани по същият начин...  И да ти обясня сега, ако сравнявам на по малко от 100 тогава ще твърдиш, че снимката е правена с фотоапарат (качеството се подобрява, а не обратното)

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Бах тоя мъгляв скрийншот... където си направил. Tочно поради това се "Форсирах" защото се опитвате да изкривите качеството на снимката.... Това къде и през какъв портал качвам си е моя работа. Не се хваля с телефона, просто мразя някой да изкривява истината без покрити.  Ми хайде пусни да я видим те тази снимка която се доближава до фотоапарат - много "умове" тука ама не Ви минава номера..... Заслепени фенове на марката плюете без причина друга - ама фенщината няма граници де....
Синя или не , но за всеки случай не изглежда като твоята на живо.... Засега поне Марс не може да се снима с телефон...... Отделно защо съм я постнал в друг раздел, понеже бях втрещен от мазналото на S21 Ultra.... на 30X.....Got it?

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • ilisp
Цитирай
#39

Аз качих каквото съм снимал, и П30 Про имам и с Мейт 30 Про мога да кача, П40 Про и П40 Про Плюс както и сега с 21У, ако искаш ще кача, и единствения който се форсира си ти, а няма смисъл наистина.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#40

(2021-02-28, 18:42:52)vovalinder написа:  Аз качих каквото съм снимал, и П30 Про имам и с Мейт 30 Про мога да кача, П40 Про и П40 Про Плюс както и сега с 21У, ако искаш ще кача, и единствения който се форсира си ти, а няма смисъл наистина.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Естествено че не ми пука кой какво снима, мразя да се изкривява истината.
И да - ще Ви помоля да качите от споменатите по-горе модели без Mate 30 Pro тама няма перископ. Smile

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#41

Ето ги, това всичко е с хуауей, имах доста модели. Както казах, кристални няма.                    

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

И нека е за последно, защото все пак това е тема за друг телефон.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#42

(2021-02-28, 17:59:12)Viiipeer написа:  Ми хайде пусни да я видим те тази снимка която се доближава до фотоапарат
Синя или не , но за всеки случай не изглежда като твоята на живо....
Пускам 30х/50х/100х да си сравняваш (няма нужда да твърдиш, че не ти пука, след като тръбиш във вашата тема колко лошо снима луната с21у и понеже явно там никой не обърна внимание започна да пишеш тук).
И трите се доближават до фотоапарат, но само ако знаеш как да снимаш с него (фотоапарата)
И съм съгласен, че не изглежда като моята на живо


Пп
Снимките са от преди час и половина правени с с21у от мен
[Изображение: ffdf733ef4755cc3785675772e5cc9bd.jpg][Изображение: 4e4e46ec3d5c3be078d6dd4dba1e04b6.jpg][Изображение: 79f4c61a86cd5a6948ada97879f0b21b.jpg]

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
[-] 9 потребители изказват благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • BGDropche, Dowper, fu4ko, kremon, martoo, milss, NaniG, TNTKZ, vovalinder
Цитирай
#43

снимките на луната въобще не са критерии дали снима добре един телефон,. качете снимки на слаба, смесена светлина и т. н. и тогавя може да се каже колко е зле или колко е добре теледончето
[-] 1 потребител изказва благодарност на juventusarl за това мнение:
  • ilisp
Цитирай
#44

Една набързо от ръка 3.0х    

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • fu4ko, Maxpainus, NaniG
Цитирай
#45

Тез вече се оляха, според тях кемерите му снимат по - зле и от S20U
https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s...mprovement

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#46

Тия отдавна съм ги задраскалSmile

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#47

Понеже се занимавам с фотография, любителски, този сайт от години е супер изкецан. Ревютата са на база, кой колкото плати.
Цитирай
#48

За платени ревюта не знам, но това, че модулът за оптично мащабиране на S21 Ultra ще бъде продаден на други производители на OEM все пак говори за нещо и това не е в полза за Samsung.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ilisp
Цитирай
#49

Ето и на изкуствена светлина[Изображение: e483b7e512913114df1018b16ed583cc.jpg]

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

GalaxyS21U
[-] 5 потребители изказват благодарност на kremon за това мнение:
  • fu4ko, martoo, Maxpainus, RuShY, vovalinder
Цитирай
#50

дневен зум


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на beby78 за това мнение:
  • Dowper, fu4ko
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)