Анкета: Бихте ли купили някой от Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, Samsung Galaxy S21
4.55%
4
4.55%
Да, Samsung Galaxy S21+
4.55%
4
4.55%
Да, Samsung Galaxy S21 Ultra
20.45%
18
20.45%
Не, защото нито един не удоволетворява очакванията ми
7.95%
7
7.95%
Не, защото нямам нужда от нов телефон
19.32%
17
19.32%
Не, защото са много скъпи, иначе бих
18.18%
16
18.18%
Не, не бих си купил телефон на Samsung
25.00%
22
25.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли купили някой от Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra?
#51

Не нищо ново даже по-зле пластмасов гръб и ниска резолюция. Единствено най-скъпия е качествен но като цяло цената на всички е неадекватна. Бих предпочел нещо от А серията или Xiaomi.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
Аксесоари
#52

Новото в S21 серията е само ценатаSmile
Цитирай
#53

Аз си взех S21 +. И не смятам, че е толкова скъп. Преподписах си договора в А1 и ми се върза 1400 лева. Не са малко, но последния самсунг го ползвам четвърта година, без грам проблеми. Предишния ми телефон беше А8, и няма грам забавяне, независимо че е стар вече. Нито батерията му е мръднала, нито е забивал. А сигурно рестартите му се броят на пръсти. Не го хваля, но се представи много добре за времето през което го ползвах. Единствено ме дразнеше, че беше малък като екран. Сега този ми е идеален като размер. Аз не сменям често телефони. За мен това е инструмент за работа и е важно да е добър и стабилен. Самсунг като марка са без грешка в това отношение. Поне тези над средния клас. Ако и този изкара 3-4 години не виждам какъв е проблема с цената. Колебаех се между този и ултрата защото разликата беше 300 лева, но при ултрата ме спря извитият дисплей и размера. Доста по груповат ми се стори. И някак си по неудобен, а и не мисля, че хардуерно ще усетя някаква разлика.
[-] 1 потребител изказва благодарност на j.j.nvp за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#54

Здравейте, моля за съвет.
В момента съм с huawei p30 и го ползвам 2г.работи перфектно. Заслужава ли си да премина на s21. Благодаря ви.
Цитирай
#55

По добре пусни запитване в този раздел  https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)