Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21/S21+ - Лични впечатления и коментари

(2021-12-23, 17:29:22)krasimiretov написа:  Прикачвам скрийншот от Realme 8, но опцията я има и на iPhone 13. Аз си го обяснявам по следния начин: Ако телефона е в зарядното всяка вечер по 8 часа, зареждането се оптимизира и се зарежда за 5-6 примерно, а не за 1-2. Не знам дали така работи, може и да си измислям.
Мисълта ми беше, че предпочитам подобна опция пред тази да зареждам телефона до 85% само.

Да и аз така го разбирам, като гледам описанието на функцията. От една страна уж го има и при Самсунг. В смисъл като стигне заряд на 100 спира зареждането да не презарежда и топли батерията. Аз лично не се съобразявам зареждам вечер винаги и не отчитам голяма разлика в батерията си след 2г ползване, както и после понеже телефона си остава в семейството и се ползва още. Обикновенно ъпдейтите прецакват всичко в някакъв момент. Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
Аксесоари

Сега, кой последно снима по-добре, S21 или S22???

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

По-новият, кое те кара да мислиш обратното.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Чудесен телефон. Взех си го втора ръка от Swipe.bg, просто чудесен... Cool

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

Здравейте, взех един S21 плюс, който като го получих се оказа за американския пазар, съответно със Снапдрагън процесор. Чувал съм, че може да има проблеми с нашите оператори и честотите им, 5G свързаността, Volte и т.н.
Колебая се дали да го задържа поради тези вероятни проблеми, както и това, че не дойде запечатан със стикери на Самсунг, а само във фолио.
Цитирай

Според мен, няма да имаш никакви проблеми, даже си късметлия, че не си с ексинос.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

И аз се изкушавам, защото и аз предпочитам Снапа, но едва ли ще му важи гаранцията в официалния сервиз на Самсунг за България, след като не е за нашия пазар. Най-много ме притеснява обаче това, че не е фабрично запечатан, със стикерите. Не видях за никой пазар да идва просто запечатан във фолио.
Цитирай

То на S21 серията, вкл. S21 FE, Snapdragon 888 е произведен в Самсунг, не в TSMC и нещо не го хвалят толкоз.
За опаковката, трябваше да я снимаш. Моят си беше за Румъния от ЕМаг и си имаше някакво фолио, но и лепенки на Самсунг отстрани на кутията.
Цитирай

888 и Gen 1 са правени от Samsung и почти един и същ дол дренки с 2100/2200 но сякаш от 888 имам по-добри впечатления спрямо 2100 и същото - 2200 дори според мен се държи по-добре от Gen 1. 888 е добър, като за правен от Samsung. S21 FE , 11T Pro, S21 американските - всичките ги го ползват и е добър.
Цитирай

(2023-09-29, 06:10:55)enkov написа:  То на S21 серията, вкл. S21 FE, Snapdragon 888 е произведен в Самсунг, не в TSMC и нещо не го хвалят толкоз.
За опаковката, трябваше да я снимаш. Моят си беше за Румъния от ЕМаг и си имаше някакво фолио, но и лепенки на Самсунг отстрани на кутията.

Ще го връщам, уговорих се. Нямаше никакви стикери, а само фолио, което за мен е съмнително, понеже всеки може да опакова кутията така.
Цитирай

Здравейте, не знам тук ли е мястото да попитам за това. На други марки телефони от зелената слушалка/Настройки има тази опция за идентификатор на обажданията, но на всички Самсунг модели това липсва! Въпроса ми е дали от някъде другаде може да се активира тази функция или за марката го няма изобщо?!


Прикачени файлове Миниатюри
   

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)