Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21/S21+ - Лични впечатления и коментари

На заключен, ако е изключен как да покаже, или не ти разбрах въпроса??
Цитирай
Аксесоари

На заключен, разбира се. Ако може малко по-детайлно?

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Ако е към мен въпроса, нищо по-специално. Сваляш приложението и го настройваш според твоето ползване. Как работи, заключен екран в момента в който получиш известие, или имаш пропуснато обаждане, AOD се активира и показва часовник с иконката на известието, стои така докато не го отключиш и прегледаш.
Цитирай

https://photos.app.goo.gl/2vYgoDGaeusk3Qp97

Settings > Lock screen > Notifications
Или аз не разбирам въпроса?

iPhone 14 Pro
Цитирай

Говорим за различни неща, това са настройки от устройството, а другото е приложение.
Цитирай

Въпросът ми беше към Константинов. Това, което ми показва го знам и не ми върши работа. Исках, да виждам нотификации за пропуснати обаждания, съобщения и т.н. на изгасен екран, не на светнат (там е ясно). Идеята ми бе, без да го почуквам, или отключвам, да виждам има ли нещо, или не.

Колкото до това приложение...разбрах му начина на действие. Активира AOD.

Благодаря за отговорите.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Да де, аз за това питах на заключен или на изключен.

iPhone 14 Pro
Цитирай

(2021-07-23, 15:19:52)petio_venkov написа:  Въпросът ми беше към Константинов. Това, което ми показва го знам и не ми върши работа. Исках, да виждам нотификации за пропуснати обаждания, съобщения и т.н. на изгасен екран, не на светнат (там е ясно). Идеята ми бе, без да го почуквам, или отключвам, да виждам има ли нещо, или не.

Колкото до това приложение...разбрах му начина на действие. Активира AOD.

Благодаря за отговорите.
Честно, на разбирам упоритостта да не се ползва AOD, една от най-добрите екстри на тия телефони. Въобще не искам лампи диоди тъпотии като имам AOD.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на ole за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай

Най-голямата тъпотия е AOD , защото не върши никаква работа. Защо ми е да святка , след като телефона си звъни и екрана показва информацията. Искам да ми показва пропуснати повиквания , съобщения и други , но не става.
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • scorceni
Цитирай

(2021-07-24, 14:54:48)BisVal написа:  Най-голямата тъпотия е AOD , защото не върши никаква работа. Защо ми е да святка , след като телефона си звъни и екрана показва информацията. Искам да ми показва пропуснати повиквания , съобщения и други , но не става.

Ами точно защото не винаги си чуваш телефона и като си погледнеш екрана на AOD ти показва всичко

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2021-07-24, 14:54:48)BisVal написа:  Най-голямата тъпотия е AOD , защото не върши никаква работа. Защо ми е да святка , след като телефона си звъни и екрана показва информацията. Искам да ми показва пропуснати повиквания , съобщения и други , но не става.
Кое не става бе брато? Не знам на малоумен ли се правиш или? AOD ти показва всякакви известия, пропуснати обаждания смс и каквото се сетиш на заключен и изгасен екран, а не докато ти звъни телефона. Ти какво искаш?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Разбирам BisVal. AOD за да върши работа, трябва да е постоянно включено, а това се отразява на батерията. Уточнявам, че за мен "да върши работа" означава следното: когато не съм край телефона и пропусна събитие, когато се върна да мога да видя, че има нотификация. Точно както LED известяване. А не, да почуквам, да вдигам телефона и т.н. Аз по тази причина ползвам странична програма, която активира осветление около дупката на камерата, когато имам пропуснати неща.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
[-] 1 потребител изказва благодарност на scorceni за това мнение:
  • dessexc
Цитирай

И си мислиш, че това последното не точи батерия ли?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

(2021-07-26, 18:24:17)ole написа:  И си мислиш, че това последното не точи батерия ли?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

А ти, наистина ли мислиш, че всички действат така първосигнално като теб? И си сигурен, че след като ми е важна батерията не съм проверил кое ми точи по- малко? Добър си, много си добър.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай

Лекичко смъкнете "тона" един към друг, моля, за да не започнат да валят доклади към екипа, а от там и следствията от тях.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2021-03-08, 21:47:03)ole написа:  Пак да питам.....

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
При мен не.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

(2021-07-26, 18:24:17)ole написа:  И си мислиш, че това последното не точи батерия ли?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

За 1 ден и 3 часа- Allways on Edge -програмата, която ползвам за известяване-1.5 процента. Десет часа AOD- 2.5 процента батерия. Сега, силно се надявам да е по- ясно.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай

Защо не се уточнихте преди 15 поста за разликата между АОД и ЛЕД известието.
АОД е ясен, показва всичко подробно, но при ЛЕД не се налага да отидеш специално до телефона за да разбереш за пропуснато събитие.
Цитирай

Докато си зареждате телефоните стават ли супер нереспонсив? Със сигурност изкл 120х, но все едно и на 60 не е ами по-малко и отделно е супер лагав. Дори някой път на заключен екран цъкам върху пръстовия или 2 пъти бързо по екрана да светне и въобще не рагира, трябва да цъкна power бутна...

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Здравейте, моля за съвет.

В момента съм с huawei p30 и го ползвам 2г.работи перфектно. Заслужава ли си да премина на s21. Благодаря ви.
Цитирай

(2021-08-14, 16:54:03)topalov212 написа:  Здравейте, моля за съвет.

В момента съм с huawei p30 и го ползвам 2г.работи перфектно. Заслужава ли си да премина на s21. Благодаря ви.
Така зададен въпросът трудно някой да ти отговори. 
Имам предвид, че не споменаваш какво очакваш от телефона и какво ти е потреблението предвид, че батерията му е малко капризна.
С правилните настройки(изключване на много ненужни неща) според мен ще изкара деня с около 5 часа СОТ при всеки. Без използване на камерата, защото харчи адски много батерия.
Все пак е 2 поколения след твоя телефон и е нормално да си заслужава, но щом си доволен от твоя не бързай, изчакай S22.
Единственото което не харесвам в телефона е камерата, така че го имай предвид при евентуална покупка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • dessexc
Цитирай

Благодаря ти.
Защо не ти харесва камерата? Самсунг винаги са били с добри камери. Предполагам, че не по-лоша от на п30?
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1680632
Тук може да видиш снимките от телефона и да си прецениш.
Аз може би имах малко по големи очаквания за камерата. Това е без значение за мен, защото не съм чак толкова взискателен към снимките.
Цитирай

Батерията на самсунга бива ли я?
Цитирай

Да, заслужава си, защото е по-нов, а и е флагман. За камерата, има достатъчно снимки тук и ревюта, за да прецениш, както и за батерията.
Но ако не си на зор, може да изчакаш новитие и ако не ти харесат, цената на този ще падне.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • dessexc
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)