Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуени проблеми и въпроси на Samsung Galaxy S21 Ultra
#1

[Изображение: maxresdefault-1.jpg]

Коментирайте тук софтуерните проблеми и въпроси на Samsung Galaxy S21 Ultra.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Не се свързва с андроид ауто-има и други оплаквания в нета. Тръгна после ама с друг кабел.
Цитирай
#3

Здравейте,дълги години не съм писал във форума но и спрях толкова да се интересувам от телефоните просто излизаше новия модел и отивах да си го купя.
Така след P30 pro минах на S21 Ultra и имам няколко проблема и се надявам тук да можете да помогнете.
Първия проблем ако може така да се нарече е ,че ме изхвърля от facebook,instagram и други приложения,прости ги затваря.
Другия проблем е със смарт часовника да watch gt 2 но когато някой ми звънне и прекъсва за секунда ринг тона на телефона което ме дразни и за да го избегна трябва телефона да е на без звук,дали ще може някой който има смарт часовник на samsung да каже дали и при него е така.
Цитирай
#4

(2021-02-06, 19:37:10)tedo написа:  Здравейте,дълги години не съм писал във форума но и спрях толкова да се интересувам от телефоните просто излизаше новия модел и отивах да си го купя.
Така след P30 pro минах на S21 Ultra и имам няколко проблема и се надявам тук да можете да помогнете.
Първия проблем ако може така да се нарече е ,че ме изхвърля от facebook,instagram и други приложения,прости ги затваря.
Другия проблем е със смарт часовника да watch gt 2 но когато някой ми звънне и прекъсва за секунда ринг тона на телефона което ме дразни и за да го избегна трябва телефона да е на без звук,дали ще може някой който има смарт часовник на samsung да каже дали и при него е така.

Аз също имам проблеми с някои приложения,изхвърляме от тях,крашват.Според мен все още не са оптимизирани за Android 11 или One UI 3.1
Дано по-скоро всичко се оправи,че наистина е дразнещо с телефон за 3 хилки да се случват подобни изпълнения.

NEXUS 5 16 GB BLACK>NEXUS 6P 32 GB>SAMSUNG S8+ 64GB>SAMSUNG S10+ 128 GB>Samsung S21 Ultra 512GB>Samsung S22 Ultra 512GB>Samsung S23 Ultra 512GB>Samsung S24 Ultra 512GB 
Цитирай
#5

(2021-02-06, 19:37:10)tedo написа:  Здравейте,дълги години не съм писал във форума но и спрях толкова да се интересувам от телефоните просто излизаше новия модел и отивах да си го купя.
Така след P30 pro минах на S21 Ultra и имам няколко проблема и се надявам тук да можете да помогнете.
Първия проблем ако може така да се нарече е ,че ме изхвърля от facebook,instagram и други приложения,прости ги затваря.
Другия проблем е със смарт часовника да watch gt 2 но когато някой ми звънне и прекъсва за секунда ринг тона на телефона което ме дразни и за да го избегна трябва телефона да е на без звук,дали ще може някой който има смарт часовник на samsung да каже дали и при него е така.
И аз имах p30pro и малко съжалявам че го смених с ултрата.Часовник съм си поръчал,но още не е дошъл за го коментирам. С дракона съм и януарския ъпдейт,но нямам никакви крашове и изхвърляния до момента.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dodcha за това мнение:
  • to2257
Цитирай
#6

(2021-02-06, 19:37:10)tedo написа:  Здравейте,дълги години не съм писал във форума но и спрях толкова да се интересувам от телефоните просто излизаше новия модел и отивах да си го купя.
Така след P30 pro минах на S21 Ultra и имам няколко проблема и се надявам тук да можете да помогнете.
Първия проблем ако може така да се нарече е ,че ме изхвърля от facebook,instagram и други приложения,прости ги затваря.
Другия проблем е със смарт часовника да watch gt 2 но когато някой ми звънне и прекъсва за секунда ринг тона на телефона което ме дразни и за да го избегна трябва телефона да е на без звук,дали ще може някой който има смарт часовник на samsung да каже дали и при него е така.
Тъкмо вчера ми пристигна часовника. Свърза се още докато го включих без проблеми.Получи два големи ъпдейта и засега нямам проблеми с прозвъняването. И на мен взе да ми крашва от време на време вградения фейсбук. Ще чакаме ъпдейтчета.    
Цитирай
#7

При мен няма изхвърляния от приложения,но с часовника(Huawei gt2pro) е много дразнещо, прекъсва за около секунда.
Не съм забелязал като е без звук дали е така.
Цитирай
#8

Днес ползвах Google Maps(като изкачащ прозорец) и Waze едновременно за 20 минути и ми изкочи съобщение за горещ телефон и ми затвори Google maps.Телефона наистина беше много горещ отзад до камерата.Пробвах още веднъж и пак се случи.Липсва някаква оптимизация за изкачащ прозорец според мен.

NEXUS 5 16 GB BLACK>NEXUS 6P 32 GB>SAMSUNG S8+ 64GB>SAMSUNG S10+ 128 GB>Samsung S21 Ultra 512GB>Samsung S22 Ultra 512GB>Samsung S23 Ultra 512GB>Samsung S24 Ultra 512GB 
Цитирай
#9

Интересен кейс да ползваш двете навигации едновременно....

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#10

(2021-02-23, 21:47:47)ole написа:  Интересен кейс да ползваш двете навигации едновременно....

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Това ли Ви е интересно?!?!Две не чак толкова тежки приложения правят така,че телефон с 16GB Ram и уж конкурентен процесор на SD888 грее жестоко и не може да се справи с мултитаскинга при 20 градуса в автомобила.Лятото ще е факинг шит ако от Samsung не се вземат в ръце.Чиърс Мейт

NEXUS 5 16 GB BLACK>NEXUS 6P 32 GB>SAMSUNG S8+ 64GB>SAMSUNG S10+ 128 GB>Samsung S21 Ultra 512GB>Samsung S22 Ultra 512GB>Samsung S23 Ultra 512GB>Samsung S24 Ultra 512GB 
Цитирай
#11

Здравейте, колеги Smile
Не знам редно ли е да питам тук, обмислям да се върна на Samsung (след S10 plus и временно S20 plus), в момента съм в iphonе и ме интересува има ли го проблема с instagram story-тата, при моделитеS21 plus и S21 ultra? Работата ми e свързана с това, но имах проблеми със S20 plus, и гледам сега позната , която качва от S21 и е същата мацаница със звука и картината (много са зле), а ско е по-тъмно ситуацията е много, много зле. Последния държащ се адекватно с инстаграм aпарат беше S10 plus...

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#12

(2021-02-24, 11:12:50)TVD написа:  Здравейте, колеги Smile
Не знам редно ли е да питам тук, обмислям да се върна на Samsung (след S10 plus и временно S20 plus), в момента съм в iphonе и ме интересува има ли го проблема с instagram story-тата, при моделитеS21 plus и S21 ultra? Работата ми e  свързана с това, но имах проблеми със S20 plus, и гледам сега позната , която качва от S21 и е същата мацаница със звука и картината (много са зле), а ско е по-тъмно ситуацията е много, много зле. Последния държащ се адекватно с инстаграм aпарат беше S10 plus...

Жена ми ползва инстаграм и предишния и телефон беше s10+. S21 Ultra е дооооста по добре. Държи си се адекватно. Тъжното е че не знам дали знаеш но на Айтелефон ако снимаш за инстаграм се пали камерата на телефона (апликацията камера) а на Андроид по някаква причина се пали камера на инстаграм. Съответно камера апа на инстаграм не е толкова адекватен колкото на Самсунг. Но накратко, много по добре е от 10+.
Цитирай
#13

Благодаря за мнението, лично наблюдение в последните модели на самсунг, че е доста зле видеото, за снимки е адекватен, но за видео не Smile

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#14

(2021-02-24, 17:57:36)TVD написа:  Благодаря за мнението, лично наблюдение в последните модели на самсунг, че е доста зле видеото, за снимки е адекватен, но за видео не Smile

Тук мнението ни се припокрива. Дори в друга тема писах че има грижи със стабилизацията, след това забелязах че има проблеми и с насичането. Направо не е за вярване.
Цитирай
#15

Що не си вземете по един айфон и не се спрете с мрънкането. Няма нищо лошо да се изказва мнение и оплаквания по някакви въпроси ама тука някои хора имам чувството, че си купуват тия телефони само за да има за какво да мрънкат. А като гледам темата свързана със слушалките подаръци мале то са драми направо като сапунен сериал.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на ole за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#16

Вярно е. Голямо мрънкане пада.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#17

Пичове, поисках съвет, не да се нападаме, ако Ви дразни нещо подавате сигнал където в редно и това е. А и както казах съм с ios устройство и поисках мнение, за да разбера дали е оправен проблема между Samsung и instagram и да се върна към Samsung. Все пак с част от тези неща си изкарам прехраната Smile Спокойна вечер и не се впрягайте колеги ️?

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#18

(2021-02-24, 19:04:03)tonus написа:  Вярно е. Голямо мрънкане пада.
И от кога отстояването на правата които има човек е мрънкане? Мълчи си като те прецакват ако желаеш, аз няма.
Някои хора ме впечатляват как си пречупват нещата през собствена призма и само те са прави, друга гледна точка няма.
[-] 1 потребител изказва благодарност на glamav за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#19

Като се чувстваш прецакан продаваш си телефона, сменяш с друга марка и си свиркаш. Тук и десет теми да изпишеш с жалби от Самсунг няма да те отразят и да ти решат проблемите.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#20

От кога отстояване на права = писане във форум? Кой по-точно ще те отрази тука? Чисто мрънкане си е това.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#21

Да, разбирам. Явно не осъзнавате как се организирахме през форума, представителството на Самсунг имаха обратна връзка не от един човек и в момента се опитват да оправят нещата. Другата опция беше да си мълчим пък каквото стане. Сега ако не е ясно няма и да се опитвам да ви обяснявам повече в каква грешка сте.
Цитирай
#22

Колеги, налага ми се утре да снимам в 1080p50 - обаче имам само 30 и 60 фрейма. Някой има ли идея как да сменя? Спомням си че съм го правил на s9 но за s10+ не помня дали ми се е налагало.
Цитирай
#23

С някой camera app, вградения няма такава възможност.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на ole за това мнение:
  • Dowper, glamav
Цитирай
#24

Здравейте, мисля че тази тема е най-подходяща да питам. Минах от Huawei P40Pro на S21 Ultra, но часовника ми GT2 Pro нещо не работи като хората с новия телефон. Четох за проблема с прекъсването на мелодията и при мен се получава от време на време, но това е най-малкия проблем. Не винаги успявам да вдигна или затворя през часовника (на телефона не се отразява в някой случаи) , или пък ако вдигна от телефона часовника продължава да ми изкарва входящо повикване и да вибрира въпреки че вече говоря... Ресетнах часовника, но няма особен ефект.. Предполагам има известна несъвместимост, но ще съм благодарен ако някой е открил някакво решение да споделите.
Цитирай
#25

Проблема с прекъсването на мелодията го имам и аз, не ми се е случвало да вдигна от телефона, а часовника да продължава да вибрира, и обратното, но при зададена аларма на телефона се получава, и аз не намирам решение на проблема обаче.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)