Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуени проблеми и въпроси на Samsung Galaxy S21 Ultra
#51

Това е сигнала на друг от операторите
Идеята е да се използва при спешни повиквания
Цитирай
Аксесоари
#52

(2021-07-22, 19:26:35)Sev написа:  Това е сигнала на друг от операторите
Идеята е да се използва при спешни повиквания

Не съм сигурен че те разбрах,но знам че това е първия телефон който показва по този начин тази глупост,в роуминг съм,но загубили обхват не можеш нищо да правиш освен спешни случаи,но пък ти показва пълна мрежа,с други марки телефони това го няма,спешните обаждания си ги има винаги,дори и без сим карта,но като няма обхват,значи няма и горе е празно

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#53

Ако имаш нужда от спешно повикване то минава през друг оператор , ако твоя няма покритие
В случая виждаш покритието на оператор различен от твоя
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
#54

Здравейте, до сега при С20 имах опция за заснемане на "снимка с движение" в момента в С21 Ултра не виждам тази опция, има ли я или вече се използва Single Shot опцията?

И също така, не успявам да направя при заключен екран да получавам известията в Gmail.

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай
#55

Има я опцията, но не и на 108 мегапиксела. Плейчето, вдясно от резолюцията.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#56

Здравейте, когато някои ми звъни и взема телефона от джоба ми излизат на екрана да изпратя съобщение че съм зает и т.н..Как да ги махна тези неща?Влизам в трите точки дето са номерата и махнах съобщенията за бърз откъс ама пак има ще звънна след 1 час .

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай
#57

С всеки изминал ден се разочаровам все повече и повече от Ултрата.Това греене е просто неприемливо,а днес стоя до рутера и телефона се свързва с Wifi,но софтуера на телефона показва,че качеството на интернета е лошо и няма интернет.Пробвам с 3 други телефона и телевизор които са на по-голямо разстояние от рутера и при тях проблеми няма никакви.Пробвах и с телефона на жена ми, който също е S21Ultra и тя няма интернет.Някой има ли представа какво се случва.

NEXUS 5 16 GB BLACK>NEXUS 6P 32 GB>SAMSUNG S8+ 64GB>SAMSUNG S10+ 128 GB>Samsung S21 Ultra 512GB>Samsung S22 Ultra 512GB>Samsung S23 Ultra 512GB>Samsung S24 Ultra 512GB 
Цитирай
#58

(2021-08-01, 11:33:35)kiusha написа:  С всеки изминал ден  се разочаровам все повече и повече от Ултрата.Това греене е просто неприемливо,а днес стоя до рутера и телефона се свързва с Wifi,но софтуера на телефона показва,че качеството на интернета е лошо и няма интернет.Пробвам с 3 други телефона и телевизор които са на по-голямо разстояние от рутера и при тях проблеми няма никакви.Пробвах и с телефона на жена ми, който също е S21Ultra и тя няма интернет.Някой има ли представа какво се случва.

Не е от телефона а вероятно от модела рутър.  Може да влиза в конфликт с някой протокол.  Имах подобен проблем с рутър асус на 5Gz. Там проблем правеше не само телефона, но и лаптопа. После прочетох отзиви за рутъра и имаше доста хора с подобен проблем. Смених го с Edimax и всичко си дойде на мястото.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#59

Здравейте,
отскоро имам ултрата и имам следният проблем:
При получаване на известия/съобщения на заключен екран, не ми светва екрана да ги покаже (само вибрира). Мисля, че до преди ден-два това си работеше без проблеми.
AOD ми е пуснато, като съм го задал на "tap to show for 10sec". В настройките за нотификации съм избрал Breaf (included all apps) с настройка :
edge lightning style (None) + show even while screen is off пуснато.
Къде бъркам ?
Идеята ми е като ми е заключен телефона (изключен екран) , да ми светва за да показва, че е пристигнало известие . без да се налага AOD да е пуснато 24/7

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#60

Здравейте,
Дали има начин да проверя колко съм мин разговори съм провел с последното зареждане на батерията?
На стария ми S9+ можеше да се види колко минути е бил активен процеса, тук не намерих тази опция?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)