Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имам Проблем с Аптоид тв - не мога да инсталирам приложения
#1

Здравейте,искам да попитам след като инсталирах приложението Aptoide Tv,искам да инсталирам примерно Google Chrome ,Намирам го - излиза ми бутон ИНСТАЛИРАЙ - но с дистанционното не мога да вдигна до него.Мести само функциите доло в менюто.И с всяко друго приложение, което искам да инсталирам е така - не ми дава с дистанционното да натисна бутона ИНСТАЛИРАЙ.
Цитирай
Аксесоари
#2

Или закачи обикновена мишка, или клавиатура с тъч пад.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#3

(2021-01-15, 15:25:04)Mikk написа:  Или закачи обикновена мишка, или клавиатура с тъч пад.

с мишка стана,но това значи ли,че за да използвам приложенията трябва да има постоянно вързана мишка към телевизора или има и начин с дистанционното,
Цитирай
#4

Ами ако искаш да ползваш Google Chrome за браузване, ти е задължително, много по лесно е, и няма да си прецакаш бутоните на дистанционното.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#5

(2021-01-16, 07:47:31)Данаил Бонев написа:  с мишка стана,но това значи ли,че за да използвам приложенията трябва да има постоянно вързана мишка към телевизора или има и начин с дистанционното,
Android TV не е предвиден за работа с мишка, а само с дистанционното на телевизора/тв-бокса. Затова в Play Store на Android TV, има само приложения, които не изискват мишка за управление, а само дистанционно. Това е причината, в Play Store да няма Chrome, за ATV си има други браузъри. Принципно, могат да се инсталират всякакви приложения от други източници (например Aptoide/tv), но за тяхното управление се изисква мишка.
Цитирай
#6

някой може ли да ми каже защо след като инсталирам арк на някой програми не ми ги отваря а бъгва телевизора - пробвах с други версии ,но не става - Примерно ТВ ГО на Виваком или АРK PURE - Kачвам снимки  Rolleyes


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#7

Някои приложения не са предвидени за телевизор и нямат пейзажен (хоризонтален) режим на показване. Това няма как да се оправи, от приложенията си зависи.
Цитирай
#8

(2021-01-19, 09:17:49)kamenvo написа:  Някои приложения не са предвидени за телевизор и нямат пейзажен (хоризонтален) режим на показване. Това няма как да се оправи, от приложенията си зависи.
в началото отваря нормално да речем примерно ТВ ГО на Виваком - дава ми да си попълня имейла - попълвам и след като зареди става така
Цитирай
#9

Ползвай Firefox за браузър

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#10

https://m.youtube.com/watch?v=_-x9CCDKiq8

Понеже не си написал на какво е тоя андроид, има и апк
https://play.google.com/store/apps/detai...n_US&gl=US
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)