Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прекъсване на WiFi на SAMSUNG GALAXY A3 2017 при включена локация.
#1

Здравейте имам странен проблем с вифи връзката на телефона, от известно време връзката когато телефона е свързан със рутер прекъсва периодически за секунди и после пак се възстановява, телефонът се откача и пак се свързва при силен сигнал на рутера, пробвано е и при други мрежи и не е от рутера. След доста ръчкане установих, че това се случва, когато местоположението на телефона е включено, когато локацията се изключи проблем няма. Пускал съм телефона в безопасен режим и проблема си остава, правен е хард ресет но проблма пак се появява, наскоро имаше актуализация на софтуерът, поправка, пуснах я но проблемът си остава. Ккакто споменах по горе проблемът изчеза когато се изключи местоположението, махал съм инсталирани приложения, но ефект няма. Подскажете къде да търся по обстойно!
Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж дали има в настройки-местоположение-разширени настройки Сканиране за WiFi,тази функция търси WiFi мрежи,изключи я и виж как е.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • stм
Цитирай
#3

Да, има такава опция, а дали не е от метод на намиране?
[Изображение: Screenshot-20210115-174336-Settings.jpg]
Цитирай
#4

Пробвай с тази настройка-Само телефон GPS,висока точност ползвай при навигация,тъка и батерията ще пада по бавно.
Цитирай
#5

То сега е така и не е променяно, по подразбиране е така.[Изображение: Screenshot-20210115-174336-Settings.jpg]
Цитирай
#6

Тогава виж в настройки WiFi-още настройки,дали е включено WiFi+,качи снимка да видя как е при теб.
Цитирай
#7

Ето как е на Вифи-Разширени
[Изображение: Screenshot-20210115-184704-Settings.jpg]
Цитирай
#8

Включваш мобилните данни и от показаната снимка включваш Adaptive Wi-Fi ,активирането на функцията Adaptive Wi-Fi позволява на вашата мрежа да превключва автоматично между Wi-Fi и мобилни данни автоматично, за да поддържа стабилна мрежова връзка.
 
○ Ако вашият Wi-Fi сигнал стане слаб или ненадежден, телефонът ви автоматично ще премине към мобилни данни.
○ Wi-Fi ще се включи автоматично, когато сте в обхвата на Wi-Fi мрежите, които използвате често.
Цитирай
#9

Знам го това, правил съм го, но не е от това.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)