Анкета: Какво очаквате най-много в бъдещите версии на Android? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Кардинален редизайн на цялата система
17.65%
6
17.65%
Подобряване на автономността на устройствата
14.71%
5
14.71%
Нови функции и опции
17.65%
6
17.65%
По-бърза актуализация на устройствата, които не са Google
11.76%
4
11.76%
Не очаквам нищо от чистия Android. Всичко вече си има в къстъм ромове
5.88%
2
5.88%
Харесва ми всичко, както си е в момента
8.82%
3
8.82%
Android ми омръзна. Вече чакам Fuchsia OS
11.76%
4
11.76%
Аз съм на IOS
2.94%
1
2.94%
Друго
8.82%
3
8.82%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво очаквате най-много в бъдещите версии на Android?
#1

[Изображение: 5bac9873b8ea.png]

Какво очаквате най-много в бъдещите версии на Android?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Очаквам да е по-бърз и гладък както работи Айфона.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#3

Гласувах за "Нови функции и опции". Иначе се надявам да не се доближава изобщо до ограничената IOS.

1916 
Цитирай
#4

Никакви конкретни очаквания нямам, освен основното - все по-бърза и плавна работа. Нищо конкретно като опция и нищо, което за което да няма приложение, ако го искаш като функция не се сещам. С една дума - гласувах с "Харесва ми всичко, както си е в момента". Защото е факт.
Цитирай
#5

Гласувах за "по-бързи ъпдейти на устройствата които не са на Google".
Цитирай
#6

Да отстъпо мястото си на новата ОС, която Google разработват в моюента: Fusia.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#7

Гласувах с друго, дали е андроид или друго име е без значение, нито изгледа е от значение. А на Виктор идеята е смислена, нищо че Милс му опонира. А това което си мисли той, или поне това което аз разбрах е, по-дълга подръжка и по малко бъгове/така е при иос/ Какво ще им стане на гугълци ако имат една 5 годишна подръжка? Имах по едно време служебен 5ес, ми работи много по-добре от доста по-нови андроиди - факт! А търкалям един таблет с лолипоп все още/все по-рядко се ползва/ ми тегаво е, особено ако пусна гугъл мапса.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

@pepy1, изобщо не опонирам. Последните години Андроид OS си върви много добре. Е, някои производители се излагат понякога с допускането на някое бъг-че, но това се оправя с ъпдейт. Ако исках някой да ми казва как правилно да си държа телефона, да имам нефункционален bluetooth и какви ли не още ограничения щях да съм с огризка.
Не се засягай, всеки те знае, че си фен на ебалките.

1916 
Цитирай
#9

Е чак фен не съм, но ако трябва да избирам между самсунг и тях, няма да се колебая. Виж сонито и пиксела са друга раОта. Какво толкова му е нефунционално на блутута? Свързва се с радио в колата, с блутут колони, часовници ..... Това е достатъчно, както и да е да не се отплесваме от темата.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#10

Очаквам пълен редизайн на чистия Android, сега въобще не ми харесва.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#11

Гласувах за Ниви функции и опции, макар, че имам всичко, от което имам нужда и сега...

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#12

Отговорих с "Друго", защото не очаквам нищо кой знае колко съществено и революционно ново. Ако нещо е сигурно, то е, че цените на апаратите ще стават все по-високи, но това важи и за други ОС.
Цитирай
#13

Не очаквам нищо.
И все ми е тая.
Това е най-последното нещо, което гледам-версията на андроид. И ъпдейтите-изключително маловажни глупости!
Цитирай
#14

Да могат да бъдат премахвани някои стокови приложения без root.

 
Цитирай
#15

Подкрепям горното.
От друга страна, напразно (осъзнато) се надявам, Гугъл малко да поотпуснат смъртоносната хватка, в която са личните ни данни и да получим частични възможности за контрол на гугълските приложения и услуги и в частност правата, които насилствено даваме за ползване на локация, сензори и т.н. за да не остане Graphene OS единствената възможност за свобода. Надали това някога ще се случи, но не е лошо човек да помечтае. Не говорим за руут, а за фабрична такава възможност.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)