Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на Tv box
#1

Здравейте. Имам един телевизор сони бравия КДЛ нещо си 50инчов фулHD който ми е в спалнята ,но преди доста време му спряха поддръжката и стана супер бавен в интернет ,незнам на какво се дължи ,връщах заводски настройки , опитах това онова ,но ефект няма ,както и да е.Реших вместо нов телевизор да си взема някакъв ТВ БОКС . като приоритета ми е гледане на филми . HBO GO , и другите приложения за филми и видео . Има доста теми ,но няма актуална ,а тези джаджи излизат все по нови. Та какъв БОКС да взема до 200лв + - . Нещо що годе направено за тези пари , да не лагва ,може би да има някаква поддръжка и вообще ще съм благодарен на  по запознатите да ми предложат нещо .
Цитирай
Аксесоари
#2

Темата е със същото заглавие като твоята и е от актуална по-актуална.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#3

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?u...source=app това е темата. Иначе аз си мисля, че един chromecast with google tv е най-доброто за до тези пари, а то дори е 130лв някъде.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#4

Да извинявам се . Прочетох мненията във въпросната тема поне по новите . Там повечето се говори за игри,долби атмус ,връзка с ресивер и тн. Което мен не ми е приоритет ,но от прочетеното стигнах до UGOOS X3 Pro 4 / 32 . Ще чета и за chromecast with google tv .
Цитирай
#5

Или угоса, който си споменал или токс1. Има и по-евтини варианти като а95х ф3 например. Вариант са и Микул км1 км3 км9 и т.н
Цитирай
#6

Ще взема UGOOS X3 Pro 4 / 32 Пък дано ми допадне
Извинявам се за тъпия въпрос ,но чета из нета за ТВ боксове в описанието пише настроени с 100+ телевизионни програми за гледане и тн. Какво ще рече настроени с програми ?
Цитирай
#7

С инсталиран КОДИ и програма за плей листи със зареден плей лист, кое до кога ще работи е божа работа.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай
#8

Аз си харесвам моя ТВ бокс и мога да го препоръчам Smile MECOOL KM6 Делукс версията. Поръчах си го директно от саита на MECOOL доиде за 15 дена Smile Няма вградени канали няма нищо като андроид телефон Smile но си има гоогъл апп сторе и повечето приложения тези който ги няма ги сваляш на флашка и ги инсталираш на бокс-а Гледам Телевизия през Елементал.тв и Булсатком Фюжън и двете са платени и двете ги има в гоогъл магазина и работят без проблем. с Коди 19 е малко проблем но с четене всичко ставало Smile
Иначе бокса е 4к видео 4 рам 64 ром АМР 7 архитектура на процесора за парите си не намерих по подходящ Smile
Цитирай
#9

(2021-01-17, 19:49:36)PANDOV написа:  ... . като приоритета ми е гледане на филми . HBO GO , и другите приложения за филми и видео .
Кои приложения за филми ползваш/ще ползваш?
(2021-01-17, 19:49:36)PANDOV написа:  Има доста теми ,но няма актуална ,а тези джаджи излизат все по нови.
Съвсем актуална тема има с почти същото заглавие...
Цитирай
#10

Моля за помощ!
Предстои ми закупуване на тв бокс ,но не мога да се ориентирам кое е най изгодно и най продуктивно и надеждно !
Спрял съм се на :
MXQ PRO ANDROID 11
T9 PLUS 6gb/64gb
Mecool KM9 Pro. Deluxe 4gb/32gb
Цитирай
#11

Последния. Другите изобщо не ги гледай. Дори да се по-евтини
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaso22 за това мнение:
  • Lamby62
Цитирай
#12

Може ли мнение за Mecool KM2 или Mi box s
Двоумя се между двата ще се ползва за Булсатком Ютуб и филми от влашка или външно ссд
Цитирай
#13

(2022-01-02, 14:40:37)dimkata написа:  Може ли мнение за Mecool KM2 или Mi box s
От тези двата - КМ2.
Цитирай
#14

Колеги кажете някоя машинка с 4 гб рам дето да става за туба и Коди нормални филми?Мисля да поръчам нещо от алито.Телеграм канала е много смотан и пълен с плява.
Цитирай
#15

(2023-02-09, 21:05:22)j95monster написа:  Колеги кажете някоя машинка с 4 гб рам дето да става за туба и Коди нормални филми?Мисля да поръчам нещо от алито.Телеграм канала е много смотан и пълен с плява.

Mecool KM9 Pro Deluxe 4gb/32gb
Цитирай
#16

(2023-02-09, 21:05:22)j95monster написа:  Колеги кажете някоя машинка с 4 гб рам дето да става за туба и Коди нормални филми?Мисля да поръчам нещо от алито.Телеграм канала е много смотан и пълен с плява.
Mecool KM6 Deluxe 4/64 GB.

Изпратено от моят motorola edge 30 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

Благодаря ви!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)