Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте. Някой тествал ли е 5G мрежата на A1 с нашите телефони? Писах им на страницата и отговориха, че трябвало да разполагам със съвместимо устройство и дават линк към сайта им с устройствата, като нашите телефони естествено ги няма. Poco F2 pro не се е предлагал официално от оператор и не се знае дали ще бъде включен. Това означава ли, че няма да може да ползваме 5G?

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Само за инфо: Виваком нямат 5G защото е 4G+. И ако се ползва 5G не трябва ли и СИМ картата да е 5G ?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#3

пращаш от телефона SMS на 1555


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

(2021-01-19, 10:00:29)suffer написа:  пращаш от телефона SMS на 1555
Това го прочетох в сайта, както и телефоните които може да се ползват . При нас няма още 5G. Питането ми е към тези от София и Бургас най вече, понеже за сега само там може да се тества. Някой може ли да потвърди, че е ползвал в мрежата на A1 5G с Poco F2 Pro?

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

За съжаление още не са ни включили в тестовете. Ето отговора на А1 (1555):[Изображение: 1998c3c15327ae2d1dc96d4dde1dc737.jpg]

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
[-] 1 потребител изказва благодарност на gabarko за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#6

Потребителите да намерят къде да го активират 5г-то на А1 в телефон от списъка им и много е вероятно да тръгне и на Poco F2 pro. Телефона няма ограничение да използва спектър 3500mhz. Единственото ограничение е, че А1 не активират услугата на телефона, но поне лесно се заобикаля със съвместим вече телефон.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 2 потребители изказват благодарност на batala за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай
#7

За VIVACOM на кой номер се изпраща sms?

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай
#8

(2021-01-19, 12:47:49)Severna написа:  За VIVACOM на кой номер се изпраща sms?

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Там няма СМС. Активацията става само на съвместимите телефони и то закупени от тях. Поко Ф2 про не поддържа тяхното 5г използващо досегашните честоти поради факта, че има само 3500mhz като поддръжка. Като пуснат и те тази честота тогава би трябвало да може да се използва.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • Severna
Цитирай
#9

За Виваком звънях на 123 понеже купих от тях One plus N10, казаха ми че за момента не е в списъка..в последствие ще пуснат на всички.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай
#10

Тези които са в зона на покритие при ръчно сканиране на мрежови оператори виждат ли изобщо 5G мрежата? На този етап е ясно, че ще се чака. Просто ми беше любопитно заради големите реклами на A1.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

(2021-01-19, 18:45:48)rosenirs написа:  Тези които са в зона на покритие при ръчно сканиране на мрежови оператори виждат ли изобщо 5G мрежата? На този етап е ясно, че ще се чака. Просто ми беше любопитно заради големите реклами на A1.

Идвам със същия въпрос. Аз нищо не откривам, нито A1, нито Vivacom. Чудя се в моя телефон ли е проблема или при другите с Poco F2 Pro е така?
Цитирай
#12

Не се вижда по принцип мрежата при ръчно сканиране


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • NoWay
Цитирай
#13

5G Telenor


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
Цитирай
#14
Photo 

На мен ми показа това.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#15

Ха, че аз на 4+ имам по-добри показатели Smile
[Изображение: c03e6e14a5db0206d7c3540b68eac6d9.jpg]

Изпратено от моят Redmi K30 Pro с помощта на Tapatalk
[Изображение: fa99d3e34e337a5c69f7fbfdeae50684.jpg]

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
Цитирай
#16

Това само показва колко реално са пуснали 5g, имам карта и на А1 там е още по-зле. Между другото аз съм на версията която теглиш.
Цитирай
#17

Telenor са пуснали 5G и за нашия телефон ли?
Цитирай
#18

При а1 това ми е рекорда:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#19

Явно А1 са активирали 5г за съвместимите устройства, защото като се прибрах в зона с покритие днес и се активира автоматично. Но не стигнах скоростта от миналата седмица на 4+.[Изображение: aee654337fcca028169cc903c6b1eb54.jpg]

Изпратено от моят Redmi K30 Pro с помощта на Tapatalk

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
Цитирай
#20

Здравейте, имам питане за 5g.
5 g мрежата харчи ли повече батерия от 4 g?
И има ли смисъл да слагам телефона на 5g за обикновено сърфиране в Интернет?
Цитирай
#21

Модемите с 5G се нуждаят от повече мощност при работата си, което съответно и довежда до по-голям разход на батерията. Иначе за обикновено сърфиране в Интернет ще ти стигне и 4G.

 
Цитирай
#22

благодаря! Ще сложа настройка да не на 5г ,въпреки, че май на 5г е по-бърз ..но може и да бъркам.
Някой знае ли защо не мога да свържа s21 с безжични слушалки Panasonic. Предишния ми p30 нямаше проблем.?
Цитирай
#23

По-бърза е мрежата и е нормално да е така.

 
Цитирай
#24

Тоест ме поддържа този стандарт за свързване като слушалките ли. Не ги разбирам много извинявам се.
иначе и батерията е по-зле от п30...и не виждам освен камерата кое по-хубавото на телефон два пъти по-скъп ..?
Цитирай
#25

За слушалките и другите модели телефони най-добре питай в съответния раздел.
Тук говорим за 5G и POCO F2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)