Анкета: Използвате ли Bluetooth? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, постоянно е включен
39.71%
27
39.71%
Да, всеки ден, но не постоянно
29.41%
20
29.41%
Да, но рядко
27.94%
19
27.94%
Не, не използвам безжични устройства
2.94%
2
2.94%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли Bluetooth?
#1

[Изображение: Android-PIT-Samsung-Galaxy-S8-BLUETOOTH-5.jpg]

Използвате ли Bluetooth?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, за часовника, за слушалки и в колата. Непрекъснато е пуснат.
Цитирай
#3

Да, за радиото в колата, буса колонката ...

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#4

Тук-там се налага да го ползвам.
Като цяло е удобно.
Например при изпращане на малки файлове от телефон към лаптоп или обратното.

Всъщност сега като се сетя на практика всеки ден и то доста стабилно ползвам Bluetooth заради безжичната ми мишка на лаптопа Lol
Цитирай
#5

Постоянно е пуснат.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#6

Аз също рядко го използвам,най вече за изпращане на малки файлове от лаптопа на телефона,че е по удобно,не търся кабел,и за слушане на музика на една колонка.
Цитирай
#7

идеален за слушане на музика чрез Sony home theatre... 5.1канала.
на телефона имам над две хиляди парчета...

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
[-] 1 потребител изказва благодарност на domine за това мнение:
  • LangOff
Цитирай
#8

Към часовник, слушалки, кантар, автомобил, стикове за снимане. Дори и разкачен никога не го спирам.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#9

От 24 часа го ползвам около 12 часа, свързан с часовника и слушане на музика с безжични слушалки.
Цитирай
#10

24/7 е включен, предимно за часовника.

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#11

Нон стоп. Smart Things, безжични слушалки, автомобил, лаптоп, смартфон. Немислимо е без него. Интересно е да се прочете за логото и името...
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Bluetooth
Сещам се за една смешна случка. Навремето си пращахме снимки по блутут-а. Аз бях на Албена, а майка ми в София ми се обажда по телефона и ми казва да си включа блутут-а, за да ми прати снимка... Че де да знае жената, че е до 15-20 метра обхвата...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Включвам го, когато ползвам Bluetooth слушалки почти всеки ден и от месец на месец да синхронизира със Smart кантара.
Понеже на работа нямам време, а и по-скоро биха ми пречели, отколкото да са ми полезни (слушалките имам предвид) - през това време Bluetooth-а ми е изключен.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#13

Само когато карам колело и слушам музика на слушалките, което на практика при хубаво време е всеки ден за по 2-3 часа, но сега е по-рядко. За друго не го ползвам.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#14

нон стоп, денонощно в свързан с часовника, с навигацията и с аудиото в колата

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#15

Не, не ми се налага.
Цитирай
#16

Да, но изключително рядко...

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#17

Гласувах с Да, постоянно е включен*. На батерията ми може да не и се нрави много, но се налага Smile 

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай
#18

Никога.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#19

Постоянно е пуснат. Гривна, слушалки, колонка, кола - все за нещо трябва.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#20

Да, но рядко - обикновено в четвъртък и всяка последна събота от месеца, разбира се без август.
Цитирай
#21

Работи постоянно. Ползвам смарт гривна, безжична мишка, слушалки, свързвам се с термометър и влагомер, отделно каствам филми вечер, мисля, че пак е през него.
Цитирай
#22

Работи постоянно. Смарт гривна, хендсфрий и за колата Спотифай

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

Пускам го основно за слушалки, от време на време и за обмяна на файлове. През другото време е изключен.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#24

Не че нещо, ама защо през блутут данни в 21 век?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#25

(2021-01-21, 20:30:01)pepy1 написа:  Не че нещо, ама защо през блутут данни в 21 век?

Някой път така се случва за дребни файлове.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)