Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto G play къстъмизация на Андроид
#1

Здравейте, на въпросния телефон може ли да се смени размера на иконите на приложенията с цел да се показват по 5 на ред, а не по 4?
И другия ми въпрос е има ли опцията автоматично да записва разговори?


Прикачени файлове Миниатюри
   

locke on
Цитирай
Аксесоари
#2

Задръж началния екран и ще се отворят няколко опции, дай настройки на началния екран и там трябва да е мащабирането.
А за другото, от Android 9 няма запис на разговори, трябва с външно приложение.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Ех, колко жалко. Защо са го махнали ? аз съм ползвал външно на един стар андроид, но понякога не записваше разговора. С този нямам пропуснат

locke on
Цитирай
#4

Има информация, че ще се върне записът на разговори, но вече по легалния начин, щом натиснеш бутона за запис ще се съобщава на човека от другата страна, че го записваш.
Ксиоми вече върнаха услугата при някои от своите флагмани, говори се, че и Гугъл ще го направят.
Цитирай
#5

(2021-01-20, 06:13:35)XAn4ETO написа:  Има информация, че ще се върне записът на разговори, но вече по легалния начин, щом натиснеш бутона за запис ще се съобщава на човека от другата страна, че го записваш.

Пак е нещо. Когато звъниш на телекомуникационен оператор за съдействие, съобщаването че го записвам ще става докато ми дрънкат глупости колко съм важен за тях и да почакам 30 минути да ми вдигнат. Консултантът, който се включи ще е директно на запис и предупреден, без да е разбрал  Lol Не би трябвало да се сърдят, защото и те записват
Цитирай
#6

(2021-01-20, 06:13:35)XAn4ETO написа:  Има информация, че ще се върне записът на разговори, но вече по легалния начин, щом натиснеш бутона за запис ще се съобщава на човека от другата страна, че го записваш.
Ксиоми вече върнаха услугата при някои от своите флагмани, говори се, че и Гугъл ще го направят.

Е тогава няма смисъл от нея
Виждам, че може да има по 5 икони на ред. Тези, които са най отдолу и си стоят, когато swipe-ваш може ли да се променят? Примерно да махна за смс-сите и указателя?

locke on
Цитирай
#7

Да, можеш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)