Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде да купя Roidmi 2S
#1

От къде да купя Roidmi 2S? Стар модел е и новите 3S нямат микрофон за разговори. Не виждам да има нов модел с микрофон. Намерих в Емаг 2S, поръчах го и ми изпратиха 3S, та ще го връщам, защото вече имам едно. Бих се съгласил и на нещо подобно, но с качеството на Roidmi.
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж в Метро

Изпратено от моят Mi 10 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на zaharyg за това мнение:
  • exkiss
Цитирай
#3

@dragozow, Ако не забравя да проверя и е в колата, ще ти го подаря.
Пускам си напомняне за да проверя.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 2 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • redsys, ronnie72
Цитирай
#4

@dragozow, Да, в колата е, свържи се с мен за информация.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#5

(2021-01-21, 08:40:20)Monipeev написа:  @dragozow, Да, в колата е, свържи се с мен за информация.

Дай някакъв телефон на лично да ти звънна. Жена ми иска да говори в колата до като кара и и казах за 2S, защото в предишната кола имах такова и вършеше работа, в сегашната кола си имам телефонна система. Много интересно защо са махнали микрофона в 3S.
Цитирай
#6

Да благодаря на колегата, даже изпрати човек да ми го донесе. От снощи е в колата на жена ми и е много доволна.
Цитирай
#7

Между 2S и 3S има ли разлика в качеството на звука ?
Цитирай
#8

Не съм забелязал.
Цитирай
#9

Не знам защото точно си се спрял на Roidmi, ползвал съм много FM трансмитери и ти препоръчвам това AKAI FMT-C57BT.
Цитирай
#10

Свърши вече, колегата се сдоби с това което търси , а го търси защото е доволен от него.
Цитирай
#11

Колега, 2S свързва ли се автоматично с телефона при всяко запалване на автомобила? Защото при 3S е сериозен проблем това, въпреки, че е обявено автоматично свързване.
Цитирай
#12

Не успях да го накарам, въпреки, че влизам в колата с пуснат блутут, както си влизам в моята с телефонна система. В тази с Roidmi не го познава, че е включено и трябва да се свържа ръчно. При тази с телефонната система като я запаля и тръгне радиото след три секунди се е вързало.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)