Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Премахване парола на Motorola one vision
#1

Малко помощ колеги....

Преди седмица в OLX се продаваше една Motorola one vision със счупен дисплей, телефона беше на добра цена. Когато отидох да го взема от Еконт половината дисплей светеше и си казах добре е, само смяна на дисплей. Но като се прибрах и сложих за проба СИМ карта телефона искаше ПИН за вход, обадих се на продавача но той каза че от три месеца телефона не го използва и е забравил ПИН, даже не се сещал че е слагал парола за отключване.

Въпроса е вариант за зануляване на телефона или трябва да го Ротна и нова прейнсталация...

Ще ми е за урок  Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Без сим карта иска ли пин? Щото от това, което си написал, оставам с впечатлението, че по-скоро твоята сим карта има пин...

Иначе самия телефон ресет направил ли си му?
Цитирай
#3

(2021-01-20, 21:58:18)imthedevil написа:  Без сим карта иска ли пин? Щото от това, което си написал, оставам с впечатлението, че по-скоро твоята сим карта има пин...

Иначе самия телефон ресет направил ли си му?

И без СИМ иска парола, в Еконт не видях че иска парола...като светна част от дисплеят се зарадвах и не обърнах внимание че иска и парола.
Не съм направил ресет, не зная дали ще помогне с паролата. Утре вечер ще пробвам.

Но за външен ресет като е счупен дисплеят няма да виждам нищо от менюто за да зная къде да отида. Ще трябва да сложа дисплей и тогава външен ресет.
Цитирай
#4

Мисля си, дали не може да пробваш с този инструмент (платен е обаче) - оставам с впечатление, че той е за такива (и подобни) случаи и може би предлага възможност и за hard reset на телефона. Обаче, ако предишния собственик не си е излязъл от Гугъл акаунта, ще береш ядове...и то големи.

Може да пробваш и hard reset-а, както е описан в този клип - така като гледам, действието се развива в горната част на екрана, така че ако тази част в твоя случая работи, може би има шанс да станат нещата.
Цитирай
#5

Няма да стане така с хард ресет...дисплеят не позволява да виждам част от менюто. Поръчах един от Алиекспрес, като дойде ще го сменя и тогава.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)