Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vivo X60 Pro+ със Snapdragon 888 и оптика Zeiss бе представен днес (21.01.2021)
#1

Днес Vivo представи своя нов флагман смартфон Vivo X60 Pro+. Устройството ни предлага уникална комбинация от Snapdragon 888 и оптиката на Zeiss.

[Изображение: 26882e89c634.png]

Смартфонът е оборудван с 6,56-инчов AMOLED екран с резолюция 2376x1080 пиксела с честота на опресняване 120Hz, както и селфи камера - 32MP. Основната камера е в комбинация от основен модул с голям 1/1,3-инчов сензор Samsung ISOCELL GN1 - 50MP, ултраширокоъгълен модул със сензор Sony IMX598  - 48MP, както и портретен модул - 32MP + перископ - 8MP, осигуряващ 5-кратно оптично мащабиране.

[Изображение: 7e25ca18a3e4.png]

Батерията е с капацитет 4200 mAh и опция за бързо зареждане 55W. Текстурата на задния панел имитира естествена кожа, което го превръща в един от най-луксозните модели, които сме виждали досега. Vivo X60 Pro+ ще се предлага на пазара в две конфигурации: 8GB RAM и 128GB вградена 3.1 флаш памет на цена - $774 и 12GB RAM и 256GB вградена 3.1 флаш памет на цена - $928.

[Изображение: 4b86a488a56d.png]
Vivo X60 Pro+ вече се предлага на преордер, а продажбите ще започнат на 30 януари.

Източник:>>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper, sapiora
Цитирай
Аксесоари
#2

Свежо изглежда, ако му махнат зарядното може и да е конкурентно способен...
Кой седи зад тази марка?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

Vivo си е самостоятелна. Но прави впечатление, че всички започнаха да слагат цени от 1000$ на всичко дето се води смартфон....

Едит: бях написал Oppo незнайно защо...
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#4

Официален анонс на смартфона Vivo X60 Pro+.

https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...54187.html

 
Цитирай
#5

Vivo X60 Pro+ ще разочарова привържениците на стереото. Устройството е оборудвано само с един високоговорител, докато повечето флагмани на Android предлагат два стерео високоговорителя за висококачествен звук.

https://twitter.com/BenGeskin/status/135...4559272962

 
Цитирай
#6

Две пищялки на два санта една от друга и това се води stereo?.. Всеки меломан би се гръмнал при такова твърдение. Екстра си е тамагочито и с една пищялка, Който иска две да си търси други марки. Smile
"висококачествен звук", ще се пръсна от смях!..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#7

Синият изглежда страхотно. Ама пак с дупка в екрана. Продължаваме да чакаме да мине тая мода...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#8

Сензори, оптики, седем инчови тучове, 20 гб рам....1000$ !!! Не знам вече тия хора телефони за разговор ли продават или ? На мен всичко над 5,2 ми е неудобно и некомфортно, нито 888 снапдрагона ще ползвам пълноценно , нито 12 те ги ги рам, нито пък ще се снимам мене си или каквото и да било. Имам redmi 7a . Само с 2гб рам които за нуждите на 90% от хората са предостатъчни, и винаги до сега съм имал във фонов режим при отворени два три таба поне един гб свободна памет, макар че и 5,45 ми се виждат на мен лично много а и дебелината му си е стабилна. Голям ми е.Лошото че че вече ги пишат некадърно тия програми, тлъсти и лакоми, постоянните ъпдейти също изяждат..
Пък и 900 долара ..накъде отива светът ? Тия телефони взеха да стават по скъпи от Golf 4 .

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#9

5,2 инча ? Няма начин да се върна години назад ! Дори 6,5 инча ми се струва вече малко Smile За всичко друго, без естествено гласовите разговори , е нужен голям дисплей Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на Boby13 за това мнение:
  • ronnie72, TNTKZ
Цитирай
#10

(2021-01-24, 06:08:32)Boby13 написа:  5,2 инча ? Няма начин да се върна години назад ! Дори 6,5 инча ми се струва вече малко  Smile За всичко друго, без естествено гласовите разговори , е нужен голям дисплей  Smile

Думата ми е, че вече не предоставят избор. Щеш не щеш всичко е вратник. Нека има и големи и напомпани телефони, нямам нищо против, но защо да не направят 5,2 ичнов безрамков телефон с по скромен процесор, да кажем 6 серия Snapdragon, 4 gb рам, Amoled екран с разрешение 720p които за предостатъчни за този размер ? Toва би било чудесна и много бърза машинка. Нито безсмислено Антуту ми е запотрябвало, нито 8 к камера чийто клипчета да няма къде да гледам, нито безжично зарядно ( което всъщност си е пак с кабел), нито NFC та, нито игри ще играя на него. На малкия дисплей с малката резолюция една тънка батерия от 3000 ah ще е предоволна за да изкарва един цял ден, камерата също не виждам смисъл да е 100 мегапиксела , една малка но качествена камера на Sony от 12 мp каквато има на Redmi 7a е повече от достаътъчна..И ето ти един лек и удобен за лятото телефон, който в същото време е напълно функционален и в час. И като тръгнеш да излизаш по къси гащи с ластик, няма да се чудиш дали да го сложиш в джоба си телефона или да презрамчваш и раницата за него. И 250 евро цена да му сложат съм сигурен че ще се купува много.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#11

@росен2 Днешно време през телефонът се прави всичко! Вдигането на размери и производителност е "оправдание" да ни искат все повече пари за тези джаджи, именно защото са станали неизменна част от ежедневието ни - много хора работят с телефоните си, играят игри, което си иска ресурс.
4гб днешно време са малко, особено ако не е с чист андроид - браузър, фаце, чат, някоя игра, камера и те свършиха....
И мен размери над 155мм са ми неудобни, но това е положението... Производителите се съобразяват с болшинството, което виси над телефона 5+ часа, а това както споменах изисква ресурс и сравнително голям екран за удобство.
Цитирай
#12

Нека си правят, но да има и друг избор. На мен лично Samsung A5 цата от 2014 с малкия дисплей, лек и тънък като перце и добро екранче ми беше несравнимо по удобен и за писане и за работа с една ръка и въобще във всяко едно отношение, и дори за фейсбука . Сега съм с 6,4 инчов плочник който ми е неудобен за писане да не говорим за ползване с една ръка. Отделно и за фейса ми е неудобен, поради факта че мащабира големия шрифт на Lite не като другия ми телефон, който е 5,45 и с резолюция 720 и там мащабирането е много по удачно, осезаемо и скалирането е много по добро спрямо full hd 1080 p на големия ми телефон. А и нещо друго - аз съм вече на годинки и абсолютни всички мой познати и хората от обкръжението ми изпитват носталгия по малките телефони, както и готовност да си купят такъв при първа възможност. Искрено съжалявам че Iphone 12 mini е на такава цена, ако беше до към 600 не бих се замислил и за части от секундата и не не бих погледнал нищо друго. Който го хване веднаж в ръцете си ще ме разбере

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#13

6.8 - 6.9 инча е перфектият размер за мен. Побира се в дънки анцузи и др. безпроблемно/

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 2 потребители изказват благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Boby13, ronnie72
Цитирай
#14

(2021-01-24, 09:04:05)TNTKZ написа:  6.8 - 6.9 инча е перфектият размер за мен. Побира се в дънки анцузи и др. безпроблемно/

Huh той може и да се побира, но можеш ли да седнеш в колата когато е в джоба ти без да ти перфорира апендикса . Може би имаш в предвид странични джобове или специлано ушити по дълбоки такива стигащи до над коляното. При тези размери не говорим ли вече твърдо за таблет ?

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#15

Росене, има решение и за теб. Айфон SE2020, айфон 12мини, някоя от предните версии на малкия Пиксел. Аз също съм показал червен картон на огромните лопати и се спрях на S10e, което е с по-голям дисплей от предния ми телефон, но физическите размери на устройството са по-малки, което ме устройва напълно. Ако телефона е до 145мм висок и 70мм широк ми е идеално, ако искат и 6.2 инча да съберат в тоя размер.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#16

Може, защото го нося отляво, а апендикса е отдясно Smile Няма начин да произвеждат подобни миниатюри, защото търсенето ще е по-малко ! Ябълката опитаха и видяха, че въпреки всичко най-много се продава този с най-голям дисплей Smile Не говорим за таблет, защото те продължават да имат доста големи рамки, дори при същия размер дисплей, например 7 инча !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#17

Пасва ми идеално в предните джобове на всичките ми дънки и панталони. Перфектно ми стои в ръката, точка по въпроса. Голямо мрънкане ей

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 2 потребители изказват благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Boby13, martoo
Цитирай
#18

(2021-01-24, 09:04:05)TNTKZ написа:  6.8 - 6.9 инча е перфектият размер за мен. Побира се в дънки анцузи и др. безпроблемно/

Зависи какви са ти дънките. Ако са тези с провиснал задник ще стане. Пробвай с нормални да седнеш и ще получиш  огромно затруднение Lol

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#19

(2021-01-24, 10:01:17)airbus написа:  Зависи какви са ти дънките. Ако са тези с провиснал задник ще стане. Пробвай с нормални да седнеш и ще получиш  огромно затруднение Lol

  Винаги, близо 40 години съм носил нормални дънки   Smile Няма проблем при сядането или каквото и да е действие в седнало положение  Smile
Цитирай
#20

Vivo X60 Pro+ получи четворна камера, която включва главния 50 мегапикселов сензор Samsung ISOCELL GN1. Самата камера включва и второто поколение на стабилизиращата система с карданно окачване, която дебютира миналата година в серията Vivo X50. Пост в социалната мрежа Weibo, в която са публикувани снимките, споменава, че механизмът на панорамироване заедно с наклона на карданната система вече присъства и в двете камери.

За снимки тук: https://www.weibo.com/1809745371/JE1qcuT...1477426862

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • росен2
Цитирай
#21

(2021-01-24, 10:01:17)airbus написа:  Зависи какви са ти дънките. Ако са тези с провиснал задник ще стане. Пробвай с нормални да седнеш и ще получиш  огромно затруднение Lol

Казах,че го нося винаги в предните джобове. Нося класически дънки, без извращения в кройката

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Boby13
Цитирай
#22

(2021-01-23, 09:50:59)NoMaD написа:  Vivo X60 Pro+ ще разочарова привържениците на стереото. Устройството е оборудвано само с един високоговорител, докато повечето флагмани на Android предлагат два стерео високоговорителя за висококачествен звук.

https://twitter.com/BenGeskin/status/135...4559272962

То стерео като няма...
Цитирай
#23

Vivo X60 Pro - Ревю

 
Цитирай
#24

Vivo X60 Pro 5G ще е официалното устройство на Европейското първенство по футбол. Смартфонът бе представен през март в Малайзия и сега се готви да навлезе и на европейския пазар.

https://www.gizmochina.com/2021/05/20/vi...e-in-june/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)