Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на телефон Xiaomi
#1

Здравейте, от години съм с Huawei, но мисля да минавам на Xiaomi. Търся съвет, кой телефон е по-добре да си взема - XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO или XIAOMI REDMI NOTE 9. Говоря ваш личен опит, за характеристиките съм ги чел Smile Благодаря предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Note 8 Pro е по-добър от Note 9, но пък 9-ката е по-нов
Какъв бюджет гониш, че не стига за Note 9 Pro?
Цитирай
#3

Погледнете и Poco X3 NFC. Toва е най-доброто от всичките модели, с които съм имал допир Smile Дори по качество се забърква и към по-високите модели.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#4

До 400-500 лв, мина ми времето на скъпите телефони Smile Гледам, че са ок двата, за това питам Smile
Цитирай
#5

За този бюджет Note 9Pro или Poco X3 по-добре.Днес изтича промоция на Huawei Nova 5T в Емаг-за 420лв,много добра оферта,може би най-добрия вариант
Цитирай
#6

Взимай POCO X3 NFC или Xiaomi Mi 10T Lite от OLX.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • amica
Цитирай
#7

В EMAG в момента има Революция на цените , която свършва в полунощ тази вечер
Ако се организираш да поръчаш днес, ще хванеш намалението
Цитирай
#8

Благодаря, ще видя и предложените модели и от вас Smile
Цитирай
#9

Honorbuy   Предлагат промоции на доста продукти. Има и много изгодни предложения.
Цитирай
#10

Само днес има 12% отстъпка на Xiaomi и Poco в ЕМАГ, ако някой си е набелязал нещо:
Оферта на деня
Цитирай
#11

Mi11 е твоят телефон.

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#12

Аз бих изчакал да се стабилизира малко цената на Poco F3. Чисто нов модел е и в момента струва около 650 лв. в AliExpress. Нямам лични впечатления от него, но мисля, че ще си струва. Откъм характеристики няма конкуренция в класа си. По-добър е от всичко гореизброено.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#13

Здравейте.

Обмислям да взема за жена ми и за мен по един Poco x3 pro 256gb 8gb ram за 495 лева бройката.

Някой има ли впечатления за този модел? Хардуерно е убиец.

Благодаря предварително.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#14

Здравейте. Бихте ли ми посочили сайт, от който да си поръчам GSM с индонeзийски или EU rom, понеже ми е изключително необходим запис на разговорите. Спрял съм се на Xiaomi Redmi Note 10 или Poco M3, но може и нещо друго сходно като цена и параметри.
Цитирай
#15

Това май няма как да стане така. Поръчваш си го от където искаш, после отключваш bootloader'а и си флашваш EU.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
#16

Дали няма вариант както е при Хуауей, извлича се приложението от чужд фирмуер който поддържа тази функция и после се инсталира като обикновено приложение?
Цитирай
#17

За съжаление аз не бих се справил със смяната на rom, колкото и лесно да е за някои, а и от сервизите в Бургас, където попитах, получих категоричен отказ. Ще си остана с Xiaomi MAX 3 въпреки, че ми се искаше нещо по-малко като размери. И все пак някой сеща ли се кой е последният модел на Xiaomi, който поддържа запис на разговор? По спомен ми се върти нещо за телефон от девета серия.
Цитирай
#18

Стъпка по стъпка ще ти се помогне.
Xiaomi.eu е най-доброто решение.
Цитирай
#19

(2021-05-19, 18:01:31)ivanovvuy написа:  За съжаление аз не бих се справил със смяната на rom, колкото и лесно да е за някои, а и от сервизите в Бургас, където попитах, получих категоричен отказ. Ще си остана с Xiaomi MAX 3 въпреки, че ми се искаше нещо по-малко като размери. И все пак някой сеща ли се кой е последният модел на Xiaomi, който поддържа запис на разговор? По спомен ми се върти нещо за телефон от девета серия.
Пробвай този рекордер,от сайта им https://callrecorder.skvalex.com/get. Направи му настройките за да записва.
Цитирай
#20

инсталацията може да се автоматизира в много голяма степен чрез xiaomitool:
https://www.xiaomitool.com/V2/download
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#21

За всички собственици на Xiaomi които не са с дефолтния Call recorder - господа, забравете за всякакви програми. Няма смисъл да се мъчите, не става. Пробвал съм на няколко модела Xiaomi, почти всичко от стора. Не записват директно от линия, записват когато си искат, лошо качество и т.н. и т.н...Aко не сте с MIUI Dialre a, ЕДИНСТВЕНОTO спасение е префлашване с Xiaomi Eu. Не си губете времето.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 2 потребители изказват благодарност на росен2 за това мнение:
  • amica, Victormihov
Цитирай
#22

Xiaomi.eu Google.pay ще работи ли?
Цитирай
#23

(2021-05-26, 16:48:15)росен2 написа:  За всички собственици на Xiaomi които не са с дефолтния Call recorder -  господа, забравете за всякакви програми. Няма смисъл да се мъчите, не става. Пробвал съм на няколко модела Xiaomi, почти всичко от стора. Не записват директно от линия, записват когато си искат, лошо качество и т.н. и т.н...Aко не сте с MIUI Dialre a, ЕДИНСТВЕНОTO спасение е префлашване с Xiaomi Eu. Не си губете времето.
Би ли пробвал рекордера,но не  го изтегляй от гугъл плей защото от там не записва,а от сайта който съм дал.Трябва да му се даде разрешение да записва от микрофона.
Ps.Не си губи времето,карайте си по старому.Програмата на Самсунг и Huawei работи перфектно,но щом за вас не става.
Цитирай
#24

(2021-05-26, 21:10:59)DoryanY написа:  Би ли пробвал рекордера,но не  го изтегляй от гугъл плей защото от там не записва,а от сайта който съм дал.Трябва да му се даде разрешение да записва от микрофона.
Ps.Не си губи времето,карайте си по старому.Програмата на Самсунг и Huawei работи перфектно,но щом за вас не става.

При мен работи с андроид 10 на Mi 10t lite по описаният метод за запис от настройките съм му дал MP3 формат
[-] 2 потребители изказват благодарност на bozi за това мнение:
  • amica, DoryanY
Цитирай
#25

Здравейте, трябва ми съвет. Минавам от Huawei на Xiaomi и съм раздвоен. Избирам между Xiaomi Mi 10T и Xiaomi Poco X3 GT. Като при покото се целя в 8гб рам и 265гб ром. Замислям се и за Про версията на Mi 10t, но все пак искам да чуя мнения.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)