Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 12.0.3.0 Redmi note 9S
#1

Здравейте,
Преди два дни ми излезе обновление за 12.0.3.0 и си казах че през нощта ще направя актуализация и забравих.
На следващият ден вече не ми даваше налични актуализации, а само 12.0.2.0 .
Възможно ли е да е станал някакъв бъг?


Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да са изтеглили актуализацията, което е късмет. Можеше да има бъг след ъпдейта Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • blood_of_king
Цитирай
#3

Днес ми се появи "актуализацията"- 2,3 ГБ . Вече 3 ти час я тегля. Утре ще я пробвам и ако има бъгове ще пиша.

П.П. Вече съм с новия ОТА12.0.3.0. Инсталира се много бързо, без драми. Няма разлика в производителността. Има малки промени в някои системни менюта. Не съм си играл много но засега, всичко работи коректно. Освен Секюрити пача има и други оптимизации според описанието на ъпдейта, но явно са невидими поне засега.
Цитирай
#4

аз ъпдейтнах xiaomi.eu до андроид 11, голяма грешка. Телефонът стана лагав отвсякъде и сега се чудя какво да правя,щото драмите с новите twrp са наново. Като гледам във форума на еu. доста хора реват от него, включително и на други устройства. Явно ще се чака фикс или ако не се изтрае ще се предприемат драстични флашвания със старата 10-ка вместо 11. Пишат също, че и формата не помага, нито чист флаш. Съветът ми е - не го слагайте
Цитирай
#5

Пробва ли с ресет на телефона. Предполага се, че ще има ефект. Почти винаги след такъв ъпдейт се получават бъгове и с ресет се оправят
Цитирай
#6

не, както съм казал хора са пробвали и не са останали очаровани, но в краен случай.. Не е нормално от мазно вървене на приложения да забиват все едно ползвам телефон с 256 мб рам...
Цитирай
#7

При мен няма нищо такова. Телефона върви както преди андроид 11.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)